Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Żuk ,aszyna nie do zaj.... a :kox: :kox:

Śmigało sie takim :evil:

:polew: i ja nie raz,

Michał /Paweł ma widziałem go dziś na własne oczy,jak chcesz to pogadam z nim i dam ci go na spocie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a :polew: :polew: :polew::good: :good: a najlepiej z tą co stoi na NA PARKINGU NA SPOTACH.............. :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taa ona sie do tego idealnie nadaje :decayed: Za dopłatą to i pewnie by poszła na sesje rozbierana :decayed:

ostatnio gdy wjeżdzałem na spota miałęm okazję zobaczyć jej oblicze :thumbdown:

a podobno nie ma nieładnych kobiet :sick3:

Oj Michał Michał po prostu za trzeźwy byłeś jak ją widziałeś :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierd....... jest ohydna :sick3:

a w wojsku byłeś?

ja po miesięcznym poligonie na Drawsku byłem gotów rżnąć jaszczurkę :banan3::sex::sexinbed::punk: :punk: :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie byłem........................ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuk ,aszyna nie do zaj.... a :kox: :kox:

Śmigało sie takim :evil:

:polew: i ja nie raz,

Michał /Paweł ma widziałem go dziś na własne oczy,jak chcesz to pogadam z nim i dam ci go na spocie..?

Grzesiu ja będę jutro i w niedziele w Olsztynie, może dałbyś radę wziąć termostat i dać mi go w ten weekend? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Grzesiu dotrzymał słowa i rzucił fote na konkurs :decayed:

Zatem mobilizujcie się Panowie :tongue4: choć po ilości głosów tak jak Taktuś mówił większość już zagłosowała :good: ale to i tak za mało na 1st place ;(

no nic została jeszcze zima - może mikołaj przyniesie "prezent" :>[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 16:30_________________________________________________A tak w innym temacie - to po tekstach w naszym olsztyńskim wątku o termostacie - byłabym jak się okazuje chętna gdybym miała tdi ale nie mam :wink4: a prawdopodobnie czeka mnie wymiana (o kłopotach kilka słów - http://www.a4-klub.pl/smf/klimatyzacja/b5_adr_jak_szybko_w_waszych_niuniach_robi_sie_cieplo-t102260.0.html;new)

Kurcze gdzie tego szukać - Autoland, Palmowski czy na Allegro, .... ???

Ile można dać aby nie przepłacić :gwizdanie: no i gdzie wstawić (u kogo?) - na Tracku w garażach np.?

Z góry dzięki za pomoc :>

Na szybko wynalazłam coś takiego:

http://www.allegro.pl/item794599609_termostat_przewod_audi_a4_1_8_b5_1995_2000.html

czy potrzebne są te przewody jakby kupować "normalnie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc zaraz sprawdzę ile kosztuje termostat do twojego modelu.i te przewody są nie potrzebne. :)[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 17:55_________________________________________________a wiec tak u PALMOWSKIEGO OK 33 EURO,nr tego termostatu to 050121113C,pozdrawiam

napisz do PAWLA69 powinien ci to wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :)

podłubałam jeszcze na forum i do pełnej wymiany przydałby się zapodać od razu:

uszczelkę, płyn G12+ :gwizdanie:

no i ewentualnie może mam też "problem" z czujnikiem temepratury - ale to widać byłoby dopiero na vagu (podobno 01039 coolant temp. sensor G2) ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Grzesiek cena 135zł + uszczelka za 5zł a no i płyn możnabyłoby wymienić jeżeli jest już tam długo ;)

naturalnie zobacz jeszcze czy to na pewno termostat (choć prawdopodobieństwo duże, no i kupuj tylko u palmowskiego bo na podróbach możesz się przejechać jak inni jeżeli chodzi o termostat).

Dobrze byłoby gdybyś jeszcze sprawdziła świece od dogrzewania płynu chłodzącego bo to one mogą być przyczyną słabego nagrzewania się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Grzesiek cena 135zł + uszczelka za 5zł a no i płyn możnabyłoby wymienić jeżeli jest już tam długo ;)

naturalnie zobacz jeszcze czy to na pewno termostat (choć prawdopodobieństwo duże, no i kupuj tylko u palmowskiego bo na podróbach możesz się przejechać jak inni jeżeli chodzi o termostat).

Dobrze byłoby gdybyś jeszcze sprawdziła świece od dogrzewania płynu chłodzącego bo to one mogą być przyczyną słabego nagrzewania się

Zbyszek CHYBA TROCHĘ :drinks::kox: Monika ma ADR benzynę. a z tego co wiem takich świec tam nie ma.................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups chyba się machnąłem nie na ten silnik :kox:

a może by tak zamontować tam świece żarowe :evil: na pewno było by cieplej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups chyba się machnąłem nie na ten silnik :kox:

a może by tak zamontować tam świece żarowe :evil: na pewno było by cieplej

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good: I WSTAWIMY DO DZIAŁU WARSZTAT,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na następną sobotę trzeba zrobić spota w pub'ie na piwku

:) JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA..................................KTO JESZCZE.???????????? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...