Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Ha!! Świnka już u Pawła - człowieka legendy się leczy :) Ufam, że wszystko będzie :good: :good:

I Paweł zgodził się poprowadzić mi kabel przez bagażnik! :notworthy:

Teraz pozostaje tylko wykminić jak to ułożyć, żeby było zarówno wygodnie jak i mobilnie.. Ale o tym już podumamy na spocie jak coś - zrobimy burzę mózgów i będzie zajęcie :decayed:

Oczywiście jeśli Paweł się wyrobi.. :embarrassed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz pozostaje tylko wykminić jak to ułożyć, żeby było zarówno wygodnie jak i mobilnie.. Ale o tym już podumamy na spocie jak coś - zrobimy burzę mózgów i będzie zajęcie :decayed:

pod tą blachą za oparciem jest przestrzeń, którą biegną wiązki do bagażnika, i w sumie to nie trzeba zdejmować oparcia jeżeli chcesz przeciągnąć tam kable.

Przejeżdżałem dziś obok naszego parkingu i płużek tam jeździł tak więc może w niedziele będzie gdzie stanąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Pawła i....... niestety to nie cewki :kwasny: tylko co innego ;( shit happened :wallbash: :wallbash: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie w skrócie to te wiązki co ida do cewek to były przewody nadtopione i sie zwara robiła:( chyba dobrze napisałem :decayed: a reszte dopisze Paweł jak coś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUU!!! Paweł mi już Świnkę zrobił!!! :good: :good:

Normalnie guru to nowe :> :> Chyba mu ołtarzyk założę :gwizdanie: i świeczki będę palił :gwizdanie:

Nie, no poważnie chłopaki - widać, że człowiek się przejmuje tym co robi i wie co robi.

Ponad to, zrobił więcej niż pewne ludki:gwizdanie: a wziął mniej... i to sporo.. :hi:

Paweł69 - poważnie szacun !! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kabelek też pociągnięty - tak jak mówi kwiatko. Tylko my z Maxym83 tego zaleźć nie mogliśmy i byliśmy pewni , że nie ma :kox:

Tak więc chłopaki do zobaczyska na spocie - mam nadz, że pomożecie kminić gdzie CB'ka włożyć i jak ;):good: :good:

Zlaczeq widziałem to Twoje cudo przy okazji - mają z tym chłopaki zagwozdkę.. :confused4:

Ale furka fajna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano wszystkim!

przez tydzien neta nie mialem, totalna masakra jakas tak moc zyc i na forum nie zagladac, tydzien minal mi jakbym nie zyl pelnia zycia :polew:

aaa i pochwale sie, kupilem kolejnego pierdziocha, tym razem fiat uno van 1,4 :kox: :kox:

ale na spot juz wpadne A4'ka, ktora cudownie ozdrowiala, mialem zawieszony termostat w pozycji otwartej i non stop 60 stopni, ale sie odwiesilo i juz jest 90:D

Zaleczeq, moge Cie podrzucic, no problemo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ADI, dobrze że już wszystko OK z Audiką.:) Napiszesz mi , może być na PW jak ci się 1.8t sprawuje?? wiem ze mógłbym na spocie, ale nie pomyślałem, a teraz nei wiem czy będe bo trochę mi się rpzychorowało.

Chciałbym wiedzieć ile i pali, czy jakieś problemy konkretne ITD dasz rade??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8t {odpukac :wallbash:} sprawuje sie dobrze:) nie narzekam, po prostu za malo zarabiam,abym moc je tankowac i jezdzic nim tyle ile bym chcial, ale jeszcze bedzie ten czas i zrobie go na +200hp :D

spalanie jego to tak dokladnie jak mam w opisie, minimum na trasie jakie udalo mi sie osiagnac to okolice 8,5/100 przy predkosci ok 90km/h, srednie w miescie w okolicach dychy, jesli go wysoko nie krece, zazwyczaj po miescie jezdze do 3-3,5 tys. obr/min, glownie zapinam 5 i sie bujam 80-90km/h. 20litrow wciaga spokojnie jak chcesz sie pobawic i mu ostro dac, agresywne zapieprzanie po miescie typu odcinka-hebel to wlasnie tyle benzyny spokojnie spali. super ogranicznikiem sa duze kola, hehe na 19' nie korci mnie aby fure palowac to i spalanie jest znosne. co do eksploatacji to poza naprawa nowej turbiny, ktora musialem zrobic w maju nic{jeszcze raz odpukac :wallbash: } sie nie dzieje, generalnie bardzo polecam, chociaz gdybym mial kupowac jeszcze raz to szukalbym a4 1,8t +lpg quatro, albo 1,9tdi 130km quatro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...