Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

aaaa.. ktoś wie jak wymienić żarówkę w trzeciej lampie stopu? W szukajce albo nie ma, albo ja nie potrafię znaleźć :disgust:

mam tylko do avanta coś (http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-wymiana-zarowek-swiatla-stopu/) ale to raczej nie do końca będzie tak samo :/

ktoś wie czy takie żarówki można np dostać w elektronicznym na metalowej? :) albo gdzieś w Olsztynie? ASO wolę pominąć.. :P

cieszymy się mayhem razem z Tobą :decayed:

W wątku zlotowym potwierdź Waszą obecność i podbij ekwiwalent na prowiant :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

aaaa.. ktoś wie jak wymienić żarówkę w trzeciej lampie stopu? W szukajce albo nie ma, albo ja nie potrafię znaleźć :disgust:

mam tylko do avanta coś (http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-wymiana-zarowek-swiatla-stopu/) ale to raczej nie do końca będzie tak samo :/

ktoś wie czy takie żarówki można np dostać w elektronicznym na metalowej? :) albo gdzieś w Olsztynie? ASO wolę pominąć.. :P

Ja wiem, ale to trzeba probowac bo nie wiem jak opisac :) a zarowko W5W dostaniesz na kazdej stacji benzynowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym83 ja Ci mówiłem ostatnio na spocie jak bardzo Ciebie lubię.. nie? :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Pamiętam że coś tam się podlizywałeś ;););) spoko, damy rade wymienić, tak jak zajączek :decayed: mówi na zlocie wymienimy jeśli Ci się nie śpieszy tak bardzo :)

A powoli dojrzewam do zamontowania tego podświetlenia więc też będzie można niedługo zadziałać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym83 ja Ci mówiłem ostatnio na spocie jak bardzo Ciebie lubię.. nie? :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Pamiętam że coś tam się podlizywałeś ;););) spoko, damy rade wymienić, tak jak zajączek :decayed: mówi na zlocie wymienimy jeśli Ci się nie śpieszy tak bardzo :)

A powoli dojrzewam do zamontowania tego podświetlenia więc też będzie można niedługo zadziałać :)

Eeee gosciu kontroluj bajere bo bede zmuszony Cie wywieśc do lasu czarnym maluchem :polew::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym83 ja Ci mówiłem ostatnio na spocie jak bardzo Ciebie lubię.. nie? :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Pamiętam że coś tam się podlizywałeś ;););) spoko, damy rade wymienić, tak jak zajączek :decayed: mówi na zlocie wymienimy jeśli Ci się nie śpieszy tak bardzo :)

A powoli dojrzewam do zamontowania tego podświetlenia więc też będzie można niedługo zadziałać :)

Eeee gosciu kontroluj bajere bo bede zmuszony Cie wywieśc do lasu czarnym maluchem :polew::decayed: :decayed:

Trzeba będzie mnie poćwiartować bo w całości się nie zmieszczę ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pracuje w kebabie i ma maszynke do miesa to damy rade :gwizdanie: :polew: :polew:

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz szanse bo ja jade tico:/

nie no mam nadzieje,ze audi, ale mam lipe z tym przewodem od chlodznia turbo, u palmy 240zeta plus 2 tygodnie czekania az sprowadza z niemiec:/

a na allegro jakis typ tylko jedna sztuke ma za 50zeta, szroty dzis objezdzilem nic nie maja:/

http://www.allegro.pl/item978079541_waz_chlodzenie_turbiny_audi_a6_c5_1_8_t.html

to jest to co na allegro, niby do a6 c5, ale wyglada podobnie, gdyby ktos mogl w etce sprawdzic czy to to samo to pliiisss notworthy

druga opcja to moze udalo by mi sie kupic taki przewod w agromie i dac te koncowki do zakuciia na nowo, taki patent przejdzie? jaksadzicie?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

przeniosłem treść posta tutaj, bo tam ględzimy o zlocie w Kaletce

Moim zdaniem Adrian dzwoń do gościa z allegro i pytaj się o oznaczenie silnika z którego pochodzi ten wąż.

Z etki wynika, że AEB występował w A4 1.8T `96 R. i w A6 1.8T 2000 r. ( tak jak wąż z tej aukcji)

AEB Z 96 r.

qwqvA.jpg

i AEB z A6 2000 r.

BWA59.jpg

pozycja 30 numer 058 121 497 B

w pozycji 30A ( i to jest chyba to co na zdjęciu w aukcji allegro) jest jeszcze występujący chyba zamiennie wąż do którego etka nie podaje numeru części, on ciut inaczej wygląda

trzeba porównać z tym co jest w twoim AEB

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaky za pomoc, ale kurde tak porowonuje te wezyki i c**jnia, grzybnia, patatajnia :wallbash::kwasny:

z jednej strony jest inne zakonczenie:/

ojciec caly czas mi mowi zeby zobaczyc w agromie, kupic nowy zbrojony wezyk i dac im do zakucia, moze taki patent ma sens? jak sadzicie? bo kurwde, chce miec sprawny woz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaky za pomoc, ale kurde tak porowonuje te wezyki i c**jnia, grzybnia, patatajnia :wallbash::kwasny:

z jednej strony jest inne zakonczenie:/

ojciec caly czas mi mowi zeby zobaczyc w agromie, kupic nowy zbrojony wezyk i dac im do zakucia, moze taki patent ma sens? jak sadzicie? bo kurwde, chce miec sprawny woz!

Adrian, człowiek się zżyma że ori i w ogóle...

a tymczasem w agromie cuda robią, każdy wąż zakują i końcówkę zarobią,

byle byś trafił na kumatego gościa...

ja bym próbował w agromie ,

postaw auto , wykręc przewód i heja do agromy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu widze prace mgr na temat wtryskow zakonczyłes pisać :cool1:

ale 4 komplety mam na zbyciu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...