Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiu był ale sie zmył widze :decayed: Jeszcze ciagle chodzi podjarany wtryskami nowymi :kox: ale Paweł mowił ze niezle idzie teraz furacz Grzesia :decayed:

Wlaśnie słucham

stary dobry kawałek i no chicksy sa :evil::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz Grzesiek nie ma innego wyjscia jak dac nam pojezdzic troche w celu zrobienia testow:D[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:44_________________________________________________walisz gdzies na dicho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo jutro trzeba o 6 wstac :confused4: odbije sobie w sobote bo juz mnie 3 tygle chyba na miescie nie było :kwasny: Trzeba nadrobic zaległości :drunk::dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbije sobie w sobote bo juz mnie 3 tygle chyba na miescie nie było :kwasny: Trzeba nadrobic zaległości :drunk::dance: :dance:

był artykuł w olsztyńskiej o klubie Euforia, jak to w d*pie mieli żałobę narodową i grali,

a spora grupa " naszoklasistów" dla których największym intelektualnym problemem jest jak naruchać kaskę na wjazd, w d*pie miała żałobę i ostro balowała

załeczek jesteś z Nami czy nie ?

jesteś z A4 czy z NaszejKlasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamta sobote to nie tylko w Eufo były balety :decayed: za to ze powiedzialeś do mnie załeczek to sie jeszcze grubo zastanowie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Panie Michale, Panie Michale, za to zastanawianie to zabierzemy Ci komisyjnie audi i damy golfa 3 to fast to furious :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Panie Michale, Panie Michale, za to zastanawianie to zabierzemy Ci komisyjnie audi i damy golfa 3 to fast to furious :cool1:

:polew: :polew: :polew::mysli:

a może jakieś stare bmw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yes ,yes ,yes :polew: :polew: :polew:

a czy wy wiecie Panowie, że nadrabianie strat zajęło "nam - wam" jakiś ROK :shocked:

Na początku mojej znajomości z klubem, normalnym było że co chwila raz Elbląg raz Olsztyn był na pierwszym - a potem zaległa błoga cisza ....

I nie powiem, ale z tego co kojarzę :mysli: to po pojawieniu się na forum Mr Zaleczeq'a :cool1: - zaczęło towarzystwo nadrabiać zaległości :good:

Także to chyba jemu w Kaletce należy się DUŻĘ PIWO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie piwo, będzie wszystko... :decayed:

La Monique dlaczegóż Ty nie jedziesz z Nami ?

noooo chodź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba głównie ze "starchu" - kurcze tyle chłopa, każdemu trzeba byłoby jeszcze bajkę na dobranoc opowiedzieć, a ja znam tylko 3 :decayed:

a czy mógłbym liczyć na pierwszą bajkę ? :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yes ,yes ,yes :polew: :polew: :polew:

a czy wy wiecie Panowie, że nadrabianie strat zajęło "nam - wam" jakiś ROK :shocked:

Na początku mojej znajomości z klubem, normalnym było że co chwila raz Elbląg raz Olsztyn był na pierwszym - a potem zaległa błoga cisza ....

I nie powiem, ale z tego co kojarzę :mysli: to po pojawieniu się na forum Mr Zaleczeq'a :cool1: - zaczęło towarzystwo nadrabiać zaległości :good:

Także to chyba jemu w Kaletce należy się DUŻĘ PIWO :decayed:

Dzięki bardzo :) Zaraz Kaletka takze rozkreci sie tam imprezke :decayed: Bedzie poker face i do przodu :)

ALBO GRUBO ALBO WCALE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 00:12_________________________________________________i jak Michał auto zrobione?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale człowieku brecht był. Skrotem tylko sie nie smiac z mojego kochanego taty :decayed: Sytuacja była następujaca dawno nie jedziłem Audi teraz to tylko na spotyy no i zrobiło sie ciepło rodzice pojechali w trase i jechali na właczonej klimie podjechali pod blok i tata mowi " Michał cos cieknie z samochodu" ze to na bank spryski na xenon :polew: Pojechałem dziś do Pawła i co sie okazuje spryski i przewody OK :decayed: a to co ciekło to woda z klimy :polew: :polew:

Poprostu tata nigdy wczsniej nie jedził autem z klima i sie przestraszył ze cos cieknie :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...