Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Na spota się nie wyrobiłem bo...

Włochacz zostaje w takim razie do nastepnego razu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów i Panie. :hi:

Auto zrobione :good:

Na spota się nie wyrobiłem bo jeszcze z 2,2T promile miałem :naughty:

I co tam sie Karol zesrało ?? :naughty:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 12:03_________________________________________________

Na spota się nie wyrobiłem bo...

Włochacz zostaje w takim razie do nastepnego razu :P

A co TY Maxym masz włochacza Karola odnalazł sie ?? :decayed:

A ta Twoja kobieta to przypakiem nie mieszka na Panasa i ma brata Marka bodajze ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 12:05_________________________________________________

no pewnie tak bo 2.2T to przekozacki silniczek :cool1: ale R5 to nie V8 :evil:

2,2T mmmm :slina:

Co tam 2.2 T zobaczysz jak Grzesiu wroci od Rogala to bedzie robił ogień w szopie stodoła płonie :polew: :polew:

Jako Załącznik macie filmik tak Grzesiu bedzie usprawniał wożonko po Olsztyńskim trakcie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co TY Maxym masz włochacza Karola odnalazł się ?? :decayed:

A ta Twoja kobieta to przypadkiem nie mieszka na Panasa i ma brata Marka bodajże ?? :gwizdanie:

Tak, włochacz odnalazł się zaraz po kaletce i czekał na dzisiejszego spota na powrót do właściciela, ale kwiatko się dzisiaj nie popisał

i mam następne 2 tygodnie opieki nad włochaczem :P

A moja kobieta dokładnie jak mówisz, tam mieszka i ma takiego brata :)

Nawet się pochwaliła że Cię zna, tylko nie pamiętam czy mówiła że chodziłeś z nią do szkoły czy z jej bratem :P czy może jeszcze jakaś inna wersja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja taka ona jest rocznik 87 bodajze :) i chodziałem z nia do gim a z jej bratem za małolata gralismy w pilke dzien w dzien a teraz pijemy browary :polew::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 13:08_________________________________________________

Michał oba przeguby się wysypały :sick3:, ale już jest wszystko OK :>

uuu to nie dobrze ;( :confused4: ale na szczeście Kaletka dopiero za rok :polew: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja taka ona jest rocznik 87 bodajze :) i chodziałem z nia do gim a z jej bratem za małolata gralismy w pilke dzien w dzien a teraz pijemy browary :polew::decayed: :decayed:

A to chłopak się zdziwi jak mu o Tobie wspomne :) a poza tym to Olsztyn jest taki mały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Olsztyn to mała wiocha wchodzisz do klubu podnosisz reke i zawsze ktos znajomy :decayed::polew: :polew:

Eee ludziska spicie czy co ?? :confused4:

za***iste.. mash upa znalazłem do furki musze nagrac i bedzie lans bounce szał :decayed: i małolatki beda robic wooow :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Don Diego, Diego Don

Jeszcze nie mam na chrom

Narazie zwykłe alu

Wiozę się na nim bez żalu"

:polew:

jutro z samego ranca stawiam sie palmy i zamawiam ten przewod, bo w koncu jest siano :wallbash:

2tygodnie i wozonko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, oby tylko przewod do tego czasu doszedl i Pawel to poskladal,.

btw, ale sie dzisiaj wkurwilem!! zaplacilem drzaca reka rano 500pln za stare mandaty,a dzis sie nadzialem na fotoradar :wallbash:

f*ck! pomiedzy Biskupcem a Kromerowem, tam gdzie droge robia, ograniczenie do 60, ja swobodnie ponad 100km/h i w ostatnim momencie zobaczylem po lewej stronie szosy skierowany w moja strone pomaranczowy! trojnog z jakas soczewka, podlaczony kablem do zoltej skrzynki, pierwsza mysl, co to geodeci swoj sprzet zostawili po fajrantcie,a tu zonk, dzwonie do kumpla, bylego policemana i mnie udwiadamia, ze takie zabawki maja. skur#*^yny! :wallbash::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo przyspieszyć do 273 bo przy takiej prędkości już nie łapie ponoć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...