Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

hej ludzie i ludziska, gdzie sie pochowaliscie, ja tu wolna niedziele przed kompem spedzam i nie mam nawet z kim pospamowac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zostałem poproszony przez Żanetę o wklejenie tutaj takiego ogłoszenia:

"Co powiecie na to żeby 18 września zrobić imprezę alkoholową z drugimi połówkami na zakończenie lata <piwo> Mamy pomysł na domki w Ramsowie http://star-dadaj.pl/index.html.

Cena za 1 osobę byłaby w okolicach 80zł za miejsce do spania i jedzonko.

Ok 15 mozna sie tam spotkać pokorzystac z atrakcji hotelowych, poogladac autka itp.o 19 wtedy byla by kolacja z grillem i zabawa w stodole z paleniskiem...nocleg i nastepnego dnia ok 13-14 wyjazd.

Czy byłby ktoś chętny to kolega tomkom1 organizował by już dokładniej wszytsko.

Oczywiście alkohol we własnym zakresie, a ja z Pawłem postawimy jakąś weselną flachę na dobry początek imprezy <hura>

Czekam na odzew <ok>"

Byłby ktoś zainteresowany :) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja :kox::decayed:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:12_________________________________________________i cala reszta grupy trzymajacej wladze pewnie tez :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie to stwierdzenie "drugimi połówkami " :) czy chodzi o flaszke :naughty: czy o dupe czyt. kobiete :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wyczytalem jasno, impreza alkoholowa z drugimi polowkami, rozumiem tak, przyjezdzam np taki sobie ja, jedna polowke weselna stawia mi zaneta i pawel,a ta druga polowke biore ze soba, na potupaji w stodole rozpracowuje dwie polowki i jazda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy indywidualnie od Was. Połówką może być butelka, dziewczyna, żona lub kochanka :polew:

lub audiczka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy indywidualnie od Was. Połówką może być butelka, dziewczyna, żona lub kochanka :polew:

lub audiczka :decayed:

:polew:

/po dokonanych przeze mnie nowych zakupach do audi/ moja żona powiedziała do mojego brata "przegrać z AUDI! żeby to jeszcze cycki miało to rozumiem a tak!?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy indywidualnie od Was. Połówką może być butelka, dziewczyna, żona lub kochanka :polew:

lub audiczka :decayed:

:polew:

/po dokonanych przeze mnie nowych zakupach do audi/ moja żona powiedziała do mojego brata "przegrać z AUDI! żeby to jeszcze cycki miało to rozumiem a tak!?"

cyckow nie ma, ale za to ma solidne, niemieckie podwozie :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy indywidualnie od Was. Połówką może być butelka, dziewczyna, żona lub kochanka :polew:

lub audiczka :decayed:

:polew:

/po dokonanych przeze mnie nowych zakupach do audi/ moja żona powiedziała do mojego brata "przegrać z AUDI! żeby to jeszcze cycki miało to rozumiem a tak!?"

cyckow nie ma, ale za to ma solidne, niemieckie podwozie :decayed::polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma cycków ?? :decayed: jak przywali sie palme to od razu 2 duze cycki wyskakuje z deski rodzielczej :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torche dopisze jako ze ja organizuje...podobna impreze pomagalem zalatwic wsio dla klubu a6klub.pl..wiec admin doc ma chyba pewne zaufanie do mnie.jedyne zastrzezenia z tamtej imprezy to zbyt swierze powietrze i kran w alzience ktory z powodu ze byl za dlugi ne pozwlalal sie bzykac przy umywalce...do swierzego powietrza jestesmy przyzwyczajeni a krany zzostaly dostosowane.mimo ze zaraz po urlopie sprawdzali je dwaj hydraulicy i mowili ze da rade... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

co do samej imprezy..jestem za tym ze nie jestesmy zgrzybialymi dizadkami ktorzy wymagaja mega luksusow i sniezno bialej poscieli...

postanowilem sprobowac zrobic cos tnaszego a zarazem rownie atrakcyjnego.

wiec zaczynamy w sobote ok godz 14-15...oczywiscie od godz 12 mozemy sie delikatnie sadowic w osrodku.sam osrodek miesci sie na jeziorem dadaj w ramsowie.jest to osrodek star dadaj2 osrodek polozony ok 100 metrow od glownego osrodka..dostepny jest basen jakuzzi,kregle itp...do puznego popoludnia mamy czass na zapoznanie sie i aklimatyzacje.ok 18 mysle ze wyjedziemy lub przynajmniej ustimy sie do jakichs pamiatkowcy zdjec w plenerze z autkami.zawsze to bedzie mila pamiatka...ok godz 19.30 bedziemy mieli przygotowana kolacje z grilla.moze nie bedzie wykwintnie jak w Mariott.ale mysle ze nikt glodny nie wyjdzie i ze bedzie smacznie...w cenie beda dania z grilla salatki jakies przystawki itp...oczywsicie wszystko zalezy od naszej zasobnosci w kase ale o tym na koncu...woda mineralna soki.napoje beda wg upodoban..co do alkocholu to jest w naszej gestii.z wlasnego doswiadczenia wiem ze czesc zechce przywiezc swoj czesc poprostu kupi na miejscu...mysle ze piwo w cenie 5 zl prosto z anlewaka bedzie lepiej smakowac niz puszka wyjeta z nagrzanego autka.impreza odbedzie sie w stodole bo tka sie nazywa.stodola biesidana.stoly lawy krzesla palenisko dla ognia itp...ew muzyka z jakiegos pudelka.

nocleg w domkach calorocznych wiec nikt nie zmarznie...niech jzu nikt nie pajacuje z namiotem bo to w koncu 18 wrzesnia i juz moze byc po kilka stopni tylko w nocy...

bawimy sie ile sil starczy....mam jednak nadzieje ze uczestnicy wezma pod uwage ze jednak nastepnego dnia trzeba wrocic i dostosuja alkocholowe wybryki do tej kwestiii...

co do kosztow..sa 3 opcje czyli 80-90-100-

przy 80 musimymiec swoje napoje chlodzac.przy 90 mamy je jak rowniez kawe herbate itp.za 100 mamy rowniez jakies sniadanko w cenie....

wiem ze nei wszyscy sa rockeffelerami...ale mysle ze nawet najwyzsza kwota 100 zl od osoby nie jest zbyt wygorowana za te warunki...i to co oferuje nam osrodek...

100zl to sie zostawia w nedznej dyskotece i jest potem problem z powrotem.my takiego problemu nie mamy..wiec tyle odemnie.na wszelkie pytania chetnie odpowiem...co do wplat pienizakow to mysle ze albo uzyskam akceptacje admina a jesli nie to wyznaczymy kogos starszego stazem an tym forum..zapraszam do udzialu..i zapisywania

Uważam, że najlepiej będzie wybrać opcję 100zł/os. W Kaletce wyszło za ten sam zestaw 97,50zł więc cena wg mnie praktycznie na tym samym poziomie. Tyle, że trzeba będzie zrobić wpłatę dla Tomkoma1 w przyszłym tygodniu. Jeżeli ktoś się nie godzi na takie rozwiązanie, proszę od razu napisać, że nie jedzie, żeby później nie było zgrzytów. Po prostu chodzi o to, aby Tomkom1, który wszytko organizuje nie musiał później dokładać ze swojej kieszeni :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLOŁ,

powoli wracam z do systematyczności przedwakacjowej :decayed:

torche dopisze jako ze ja organizuje...podobna impreze pomagalem zalatwic wsio dla klubu a6klub.pl..wiec admin doc ma chyba pewne zaufanie do mnie.jedyne zastrzezenia z tamtej imprezy to zbyt swierze powietrze i kran w alzience ktory z powodu ze byl za dlugi ne pozwlalal sie bzykac przy umywalce...do swierzego powietrza jestesmy przyzwyczajeni a krany zzostaly dostosowane.mimo ze zaraz po urlopie sprawdzali je dwaj hydraulicy i mowili ze da rade... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

co do samej imprezy..jestem za tym ze nie jestesmy zgrzybialymi dizadkami ktorzy wymagaja mega luksusow i sniezno bialej poscieli...

postanowilem sprobowac zrobic cos tnaszego a zarazem rownie atrakcyjnego.

wiec zaczynamy w sobote ok godz 14-15...oczywiscie od godz 12 mozemy sie delikatnie sadowic w osrodku.sam osrodek miesci sie na jeziorem dadaj w ramsowie.jest to osrodek star dadaj2 osrodek polozony ok 100 metrow od glownego osrodka..dostepny jest basen jakuzzi,kregle itp...do puznego popoludnia mamy czass na zapoznanie sie i aklimatyzacje.ok 18 mysle ze wyjedziemy lub przynajmniej ustimy sie do jakichs pamiatkowcy zdjec w plenerze z autkami.zawsze to bedzie mila pamiatka...ok godz 19.30 bedziemy mieli przygotowana kolacje z grilla.moze nie bedzie wykwintnie jak w Mariott.ale mysle ze nikt glodny nie wyjdzie i ze bedzie smacznie...w cenie beda dania z grilla salatki jakies przystawki itp...oczywsicie wszystko zalezy od naszej zasobnosci w kase ale o tym na koncu...woda mineralna soki.napoje beda wg upodoban..co do alkocholu to jest w naszej gestii.z wlasnego doswiadczenia wiem ze czesc zechce przywiezc swoj czesc poprostu kupi na miejscu...mysle ze piwo w cenie 5 zl prosto z anlewaka bedzie lepiej smakowac niz puszka wyjeta z nagrzanego autka.impreza odbedzie sie w stodole bo tka sie nazywa.stodola biesidana.stoly lawy krzesla palenisko dla ognia itp...ew muzyka z jakiegos pudelka.

nocleg w domkach calorocznych wiec nikt nie zmarznie...niech jzu nikt nie pajacuje z namiotem bo to w koncu 18 wrzesnia i juz moze byc po kilka stopni tylko w nocy...

bawimy sie ile sil starczy....mam jednak nadzieje ze uczestnicy wezma pod uwage ze jednak nastepnego dnia trzeba wrocic i dostosuja alkocholowe wybryki do tej kwestiii...

co do kosztow..sa 3 opcje czyli 80-90-100-

przy 80 musimymiec swoje napoje chlodzac.przy 90 mamy je jak rowniez kawe herbate itp.za 100 mamy rowniez jakies sniadanko w cenie....

wiem ze nei wszyscy sa rockeffelerami...ale mysle ze nawet najwyzsza kwota 100 zl od osoby nie jest zbyt wygorowana za te warunki...i to co oferuje nam osrodek...

100zl to sie zostawia w nedznej dyskotece i jest potem problem z powrotem.my takiego problemu nie mamy..wiec tyle odemnie.na wszelkie pytania chetnie odpowiem...co do wplat pienizakow to mysle ze albo uzyskam akceptacje admina a jesli nie to wyznaczymy kogos starszego stazem an tym forum..zapraszam do udzialu..i zapisywania

o co chodzi, bo nie bardzo wiem ? :wink4:

Co do spotu piwnego - to mus zorganizować,

może termin 03 WRZEŚNIA ( piątek) na godz. 19- tą ???

Nasi będą w tym czasie łoić na zlocie letnim, to i my połączymy się z nimi mostem alkoholowym... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku w skrócie tzw Epickie Melo :decayed: AKP+ A6 klub + A4 klub :) mega,turbo,zacna i kunsztowna najebka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...