Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

no no no Karol - po wątku z turbawką do twojej bryczki coś mi się wydaję, że Cię zaraziłem chipem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

po samym programie bedziesz mial co najmniej 180 koników więc to chyba nie tak mało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki - musze się pochwlić, że wziąłem udział w konkursie na zdjęcie z swoją b5

- ciekawę czy ktoś jeszcze z naszej ekipy weźnei udział w konkursie na następny miesiąc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten za 1zl ? :) ale w sumie.. moze jakis z myszka miki ? zawsze marzylem o takim.. :gwizdanie:

a tak w ogole.. to o co biega z tym bagaznikiem ? :blink: macie tam panne niezla w tle, ale totalna zlewka i obczajka :shocked:

watpie zeby taka rozkminka na temat vodki byla ;P

a jak w ogole poszlo z tym komputrowym badankiem? przybyl ktos z osprzetem do tego?

I jak juz gadamy o chipach - a4 b5 w benzynie da sie temu poddac? :) :)

bo szukam sposobu by tak mu dokopcowac z pare konia, ale szczerze mowiac nie wiem czy jest sens by zmieniac dolot przez to :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Karol, dzięki za głosik (tak szczerze to bardziej mi chodziło o frekwencje niż o głos na moją b5 ale tu akurat nie będę ukrywał że się cieszę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

a tak w ogole.. to o co biega z tym bagaznikiem ? :blink: macie tam panne niezla w tle, ale totalna zlewka i obczajka :shocked:

watpie zeby taka rozkminka na temat vodki byla ;P

[...]

a jak w ogole poszlo z tym komputrowym badankiem? przybyl ktos z osprzetem do tego?

[...]

Sprzęt był ale nikt nie podłączał VAGa.

Pannę ma się na codzień, spot jest tylko co dwa tygodnie, a ja zawsze mam jakiś zapasik % w bagażniku, więc trzeba skosztować w dobrym towarzystwie :naughty:

Udwaliśmy przed kobietami, że oglądamy furę a każdy po kolei łykał po secie cichaczem ;) Trzeba Ciebie uczyć jak młodego :gwizdanie: :good::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki - musze się pochwlić, że wziąłem udział w konkursie na zdjęcie z swoją b5

- ciekawę czy ktoś jeszcze z naszej ekipy weźnei udział w konkursie na następny miesiąc :gwizdanie:

ooo zbyszek wczoraj 4% a dzisiaj widze już 8% nieźle;))

chłopaki głosujcie na naszego!!!!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co jak co ale te nasze fotografy to chyba na następny miesiąc zapodają jakieś dobre fotki do konkursu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zagłosowałem :)

a gdzie to się głosuje? :blink:

szukam tutaj

http://hosted.errotica-archives.com/hosted/789771/1290194

i nic nie ma o zbyszkowej furce :blink::wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, u ciebie w aucie filtr paliwa jest dokręcany do dekielka w którym są mocowane przewody paliwowe?

Czy też już w filtrze są wypustki na przewody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, u ciebie w aucie filtr paliwa jest dokręcany do dekielka w którym są mocowane przewody paliwowe?

Czy też już w filtrze są wypustki na przewody?

witam Marek sam nie wiem ale zerknę potem i napiszę....[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 15:17_________________________________________________Marek z etki wynika ze mam filtr paliwa dokręcany do dekielka w którym są mocowane przewody paliwowe, :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...