Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Podziękował po stokroć. :drinks: :drunk:Wiedziałem, że coś jest na rzeczy. U siebie mam podciśnienie podłączone jakby szeregowo tzn przewód idzie do N75, przy N75 jest trójnik i idzie sobie po prawej głowicy w stronę vp44 i później do N18 i klapy gaszącej. Powinno być równolegle z trójnika przy pompie. Bezwładność układu wtedy jest mniejsza ale czy to będzie miało jakikolwiek wpływ na turbo dziurę? Sprawdzę to i dam znać.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Karol1997 napisał:

 

Hmmmmmmm a to dziwne. :eusathink:. Masz podciśnienie na tym nieodłączonym króćcu ? 

Opublikowano
9 godzin temu, Gac3k napisał:

Hmmmmmmm a to dziwne. :eusathink:. Masz podciśnienie na tym nieodłączonym króćcu ? 

Tak jest podciśnienie

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.02.2018 o 11:17, Karol1997 napisał:

Tak jest podciśnienie

Coś jest nie tak. Mam małe doświadczenie odnośnie podciśnień i pompy vacu ale układ powinien być szczelny z tego co wiem.

2018.02.22

Dotarł zaworek podciśnienia za 44+KW, tylko jak tutaj zamontować podciśnienia jak wracam gdy jest ciemno a garaż warczy że ściągnie mi dokładkę Cupry przy próbie zjazdu mmmm :eusathink:

IMG_20180222_180051.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.02.2018 o 17:47, Dawido20 napisał:

Popieram przedmówce ;) A co do autka to jak dla mnie baja :)

 

W dniu 9.02.2018 o 14:57, RobsonSNC napisał:

Dobrze,dobrze!emoji106.png
Ale postaw dla niej jakis garaz,bo zal patrzec,jak taka maszyna pod chmurka marznie.emoji21.pngemoji6.pngemoji16.png

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Garaż na mojej działce gdzie się buduję już jest dogadywany. Coś w ten deseń 4x8m + oczywiście kanał 3.5m :D co by można sobie silnika od dołu posłuchać.

87c3185449d58d2b1b8f492ffe29.jpg

 

 

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano

coś na pewno :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

2018.03.11

Detailing lakieru

Zestaw startowy

IMG_20180310_132845.jpg

Pacjent

IMG_20180310_132847.jpg

ADBL Tar and Glue remover + w niektórych miejscach K2 Tar Remover

IMG_20180310_132855.jpg

Deironizacja - Tuga Aluftel

IMG_20180310_142618.jpg

IMG_20180310_142623.jpg

IMG_20180310_143534.jpg

Później pędzelkowanie detali ADBL APC 1:10 i aktywna piana (brak fotek). Po wymyciu i opłukaniu.

IMG_20180310_144028.jpg

IMG_20180310_144032.jpg

Na koniec dnia suszenie. Fluffy dryer i jakieś tam mikrofibry.

IMG_20180310_161654.jpg

 

IMG_20180310_161659.jpg

IMG_20180310_161718.jpg

IMG_20180310_161728.jpg

Następnego dnia poszedł po całym aucie cleaner Good Stuff Rhino Horn

 

IMG_20180311_153611.jpg

Po cleanerze porobiłem zaprawki zakupionym wcześniej lakierem. No i zacząłem szmalcowanie. Megs Cold Class Carnauba Plus (wosk naturalny).

IMG_20180311_154133.jpg

IMG_20180311_154814.jpg

Efekt końcowy poniżej czyli po dotarciu, gdzie w odbiciu widać jak auto mojej żony jest upierdzielone.

IMG_20180311_154821.jpg

IMG_20180311_154827.jpg

IMG_20180311_164116.jpg

IMG_20180311_164121.jpg

Kropelkowanie 1 dzień po woskowaniu.

IMG_20180312_074115.jpg

Kropelkowanie 2 dzień po woskowaniu (po deszczu)

IMG_20180313_072039.jpg

IMG_20180313_072050.jpg

Konstruktywna krytyka mile widziana. Nauczyłem się już trochę na moim autku. Następne będzie żony + polerka DA jednostopniowa. Pozdrawiam. :kox:

 

 

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano

Jak psie jajka[emoji2][emoji2]
Zdążyłeś przed deszczem bo we Wrocławiu już pada [emoji39]

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Opublikowano

Przeciez to bylo wiadome,ze jak sie czlowiek zabiera za taka robote,to zaraz po skonczeniu bedzie padac![emoji2][emoji14][emoji23]
Kawal porzadnej roboty odstawiles,Szymon![emoji6][emoji108]

Wysłane z Galaxy S8+

Opublikowano

Napatrzeć się nie mogę :good:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.03.2018 o 14:27, kamil-vag napisał:

Good Job :thumbup:

Dzięki :)

W dniu 13.03.2018 o 14:48, luki19862121 napisał:

Jak psie jajkaemoji2.pngemoji2.png
Zdążyłeś przed deszczem bo we Wrocławiu już pada emoji39.png

Wysłane z Huawei mate 10 pro
 

Hahaha no świecil się fest.

W dniu 13.03.2018 o 19:28, RobsonSNC napisał:

Przeciez to bylo wiadome,ze jak sie czlowiek zabiera za taka robote,to zaraz po skonczeniu bedzie padac!emoji2.pngemoji14.pngemoji23.png
Kawal porzadnej roboty odstawiles,Szymon!emoji6.pngemoji108.png

Wysłane z Galaxy S8+
 

Tak było. Ale zdążyłem 2 dni pojeździć bo pracę w niedzielę skonczylem.

W dniu 14.03.2018 o 21:31, adifek napisał:

Napatrzeć się nie mogę :good:

Mówiłem że będę dbał jak o własną córkę haha.

2018.03.15

Wpadły nowe Ori zaslepko-uchwyty przetwornic oraz oringi do regulacji świateł żeby reflektory nie parowały bo zaczęły po 5 myciu detailingowym z rzędu.

IMG_20180316_174218-1856x1392.jpg

Edytowane przez Gac3k

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

@2018.04.21
Mała aktualizacja:

Ogarnięte podciśnienia. Wszystkie wężyki nowe. Od teraz gruszka od turbo ma swój zawór zwrotny, egr oraz klapa gasząca swój.

IMG_20180405_071405.jpg

W międzyczasie zakup smarowidła do baku. Leję czasem 150ml  czasem 250ml na bak.

IMG_20180407_082355.jpg

Zaczął się sezon to i wpadło lato 18" DTM. Zacząłem od mycia aktywną pianą TENZI TRUCK nadkoli. Czyszczenie z rdzy śrub i piast, psiknięcie smarem miedzianym oraz farbą śrub.

IMG_20180407_091519.jpg

Przygotowanie felg: aktywna piana tenzi truck, adbl tar and glue remover, tuga aluftel jako deironizer, IPA. Wosk na koniec: FK1000p Hi Temp. Jako czernidło Meguiars Endurance tyre gel.

IMG_20180407_085953.jpg

Wrzutka felg. Tak wiem koza z tyłu - a to tylko dlatego że na lewarku podniesiona.

IMG_20180407_094912.jpg

Na koniec przejażdżka i dokręcenie niezawodnym Stanleyem 130Nm.IMG_20180407_102429.jpg

Ciekawostka w Oławie pojawiło się Gallardo <3

IMG_20180407_163850.jpg

Byłem też u kogoś w odwiedziny ale nie trafiłem z czasem :facepalm:

IMG_20180417_083324.jpg

Tutaj większa akcja się zaczęła a mianowicie ogarnięcie anteny dachowej czytaj rekinka oraz tunelu bez uchwytu na telefon.

Pacjent

IMG_20180420_090120.jpg

Przygotowanie tunelu: ADBL APC 1:10, Poorboys Natural look dressing

IMG_20180420_094845.jpg

Jako bonus przy demontażu: odgrzybianie klimatyzacji preparatem-pianką Moje Auto

IMG_20180420_090033.jpg

I jest siedzi

IMG_20180420_123917.jpg

W kolejce czekała nawigacja i antena navi. 

Usunięcie starej uszczelki którą dałem aby woda się nie lała na podsufitkę:

IMG_20180420_183237.jpg

Nowa uszczelka oczywiście z ASO

IMG_20180420_174953.jpg

I jest siedzi!

IMG_20180420_184756.jpg

Do tego wpadła nowiusieńka mapa 2018 od kolegi junior555 ! Piona dla niego!

IMG_20180420_182446.jpg

Ale nawigacja po włożeniu wyrzucała błąd "ZLE WLOZONA" :(. Dodatkowo w navi siedziała mapka z 2011r także grubo nieatkualna. A więc szybkie rwanie navi i czyszczenie izopropanolem laserka. I wszystko hula jak ta lala.

IMG_20180420_182208.jpg

Pozdrawiam
Gac3k :) 

 

Opublikowano
6 minut temu, Gac3k napisał:

Jako bonus przy demontażu: odgrzybianie klimatyzacji preparatem-pianką Moje Auto

IMG_20180420_090033.jpg

Ten otwór, przez który aplikujesz piankę jest tam fabrycznie, czy trzeba 'dopracować'? :wink: Nigdy się temu nie przyglądałem, a czeka mnie podobna operacja.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, afroo. napisał:

Ten otwór, przez który aplikujesz piankę jest tam fabrycznie, czy trzeba 'dopracować'? :wink: Nigdy się temu nie przyglądałem, a czeka mnie podobna operacja.

3.0 mm wiertło do metalu i pasuje jak ta lala. Do tego dobierasz jakąś ocynkowaną śrubkę jako zaślepkę. Piękna sprawa. Psikasz dużo np 15 sekund, włączasz nawiew i psikasz aby było dużo piany w kanale. Piankę wentylator przepycha na parownik. Pianka przechodzi przez parownik i do kanału skroplin. Pod autem pięknie syf się zbiera. Do tego od drugiej strony na koniec dałem izopropanol opryskiwaczem ciśnieniowym. Zeszło z 200ml.

Opublikowano

To trochę podziałałeś, coraz lepiej się prezentuje:brawo:

Opublikowano

Fajnie działasz przy autku :thumbup1: powodzenia w dalszych pracach

Opublikowano

Następnym razem jak masz zdjęte koła to sobie poodkręcaj plastikowe nadkola i wtedy od strony kabiny wyczyść ścianę, bo tam naprawdę sporo syfu się zbiera :P to samo pod listwami drzwiowymi ;)

Te pianki do klimy nie zdają egzaminu, trza było od razu lać ten izopropanol, jedyny słuszny i sprawdzony zabójca bakterii i grzybów, do tego przed dojazdem do domu włączać na econ, żeby zdążyło trochę osuszyć zawsze ;)

Autko coraz bardziej zadbane, funkcjonalne i stylowe ;):thumbup1:

 

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Frond Side napisał:

To trochę podziałałeś, coraz lepiej się prezentuje:brawo:

Dziękuję:hi:

11 godzin temu, qruku napisał:

Fajnie działasz przy autku :thumbup1: powodzenia w dalszych pracach

:hi: Przyda się :)

10 godzin temu, kamil-vag napisał:

Następnym razem jak masz zdjęte koła to sobie poodkręcaj plastikowe nadkola i wtedy od strony kabiny wyczyść ścianę, bo tam naprawdę sporo syfu się zbiera :P to samo pod listwami drzwiowymi ;)

Te pianki do klimy nie zdają egzaminu, trza było od razu lać ten izopropanol, jedyny słuszny i sprawdzony zabójca bakterii i grzybów, do tego przed dojazdem do domu włączać na econ, żeby zdążyło trochę osuszyć zawsze ;)

Autko coraz bardziej zadbane, funkcjonalne i stylowe ;):thumbup1:

 

Co do nadkoli to siedzę trochę na forum kosmetykaaut... i czytałem o tych nadkolach ale brakło czasu niestety. Następnym razem pewnie zarezerwuję sobie godzinkę więcej czasu.

Co do klimy - Oj tam oj tam pianka to było ostrzeżenie dla grzybów - że coś się dzieje. Zaczęły uciekać w stronę wylotów powietrza a tu BAM! izopropanol pod ciśnieniem od drugiej strony :decayed:.
A jeśli chodzi o ECON przed dojechaniem do domu to tak jak piszesz jest to najlepsza opcja! Osuszacz robi się suchy, grzyby nie rosną a my nie mamy strzała temperaturowego przy wysiadaniu co ma wpływ na nasze zdrowie.:thumbup1:

Opublikowano
W dniu 21.04.2018 o 21:37, Gac3k napisał:

3.0 mm wiertło do metalu i pasuje jak ta lala. Do tego dobierasz jakąś ocynkowaną śrubkę jako zaślepkę. Piękna sprawa. Psikasz dużo np 15 sekund, włączasz nawiew i psikasz aby było dużo piany w kanale. Piankę wentylator przepycha na parownik. Pianka przechodzi przez parownik i do kanału skroplin. Pod autem pięknie syf się zbiera. Do tego od drugiej strony na koniec dałem izopropanol opryskiwaczem ciśnieniowym. Zeszło z 200ml.

Dajesz nawiew na kratki? Od drugiej strony IPA czyli gdzie? Ja w zeszłym roku od razu zalałem IPA za pomocą ropownicy przez otwór na rurkę do klimatyzowanego schowka i było ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.