Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie zrobię soft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy może ktoś polecić jakiegoś speca z okolic zachodniopomorskie lub pomorskie gdzie robił i soft

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano
11 godzin temu, marcin120383 napisał:

 

Witam czy może ktoś polecić jakiegoś speca z okolic zachodniopomorskie lub pomorskie gdzie robił i soft

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jesli chodzi o pomorze, a konkternie Trójmiasto  to lepiej nie mogłeś trafić:

https://www.facebook.com/Barthezz2/?ref=br_tf

Polecam z czysytym sercem, nie jedno auto robiłem, wielu znajomym polecam no i cena rewalacyjna
....!!!! :)

Pojęcie ogromne, szczegolnie o 1.9 TDI :-)
Powołaj się na mnie (golden z elbląga) to za program, hamownie itd zaplacisz 400 :-)

 

A no i ogarnia wszystko, odcinki, popcorny, czy Launch Control! :_)

 

Edytowane przez golden87

Opublikowano

A nie lepiej u Gregor 10  ? 

Pewny i sprawdzony 

 

Opublikowano
11 godzin temu, marcin120383 napisał:

zachodniopomorskie lub pomorskie gdzie robił i soft

+

4 minuty temu, jacek70 napisał:

A nie lepiej u Gregor 10  ? 

w brut daleko ;-)

Wierze, ze są sprawdzone i mega renomowane zakłady czym pewnie jest Gregor10, ale gwarantuje i recze glowa ze do poczciwego 1.9 AVF Łukasz ogarnie wszystko z palcem w du...

Sczególnie ze sam ma ibize 1.9 TDI 300+ i zna te silniki na wylot, nie zrobi Ci za mocnego softa zeby padl dwumas czy cos...

Opublikowano
  • Autor

No właśnie daleko ja też ustawiałem się z Sparky ale też lecieć trzeba do Otwocka
Mam też magika w Koszalinie ale po rozmowie ze Sparky boje się oddać auto to takich ludzi bez polecenia bo można więcej krzywdy zrobić niż 


 

Edytowane przez marcin120383

Opublikowano
50 minut temu, marcin120383 napisał:

No właśnie daleko ja też ustawiałem się z Sparky ale też lecieć trzeba do Otwocka
Mam też magika w Koszalinie ale po rozmowie ze Sparky boje się oddać auto to takich ludzi bez polecenia bo można więcej krzywdy zrobić niż 


 

Wal do Lukasza :) Gwarantuje Ci obiema rękami ze bedziesz happy, ja już 3 auta robiłem u niego, zreszta zobacz opinie na FB, on sie nie boi wystawić do oceny :)

Opublikowano
  • Autor

Dziś zadzwonię i spróbuje się umówić bo ogólnie chcę zrobić dwa auta

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
42 minuty temu, marcin120383 napisał:

Dziś zadzwonię i spróbuje się umówić bo ogólnie chcę zrobić dwa auta

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

Zdaj potem relacje, co by bylo dla potomnych, bo ja moge sie wydawac juz skazony tunningiem :)

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem wstępnie jesteśmy już umuwieni na niedzielę

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
31 minut temu, marcin120383 napisał:

Dzwoniłem wstępnie jesteśmy już umuwieni na niedzielę

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

:banan::decayed::banan:

Nie ma co czekac :)

Teraz tylko uważaj bo tunning wciąga :-)

Opublikowano
7 godzin temu, jacek70 napisał:

A nie lepiej u Gregor 10  ? 

stary rumpel którego wielu tunerów zna na pamięć i klepnie w 15 minut a ty mu każesz walić na drugi koniec polski ? Lubię wycieczki krajoznawcze i Grześka ale bez przesady...

Opublikowano
  • Autor

Nie no lecę raczej do Gdyni zaznaczymy

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 minut temu, marcin120383 napisał:

Nie no lecę raczej do Gdyni zaznaczymy

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

Tu masz soft w wykonaniu Lukasza, co prawda wiecej modów, (moje poprzednie auto)

i przy okazji prawidłowe zastosowanie Launch Control a nie Limitera obrotów :decayed:

Opublikowano

Również polecam Łukasza aktualnie jestem po wgraniu(raczej już finalnej wersji programu) w swoim 2.0 TDI BRF A6 C6 auto odzyskało życie.

Opublikowano
21 godzin temu, golden87 napisał:

i przy okazji prawidłowe zastosowanie Launch Control a nie Limitera obrotów :decayed:

mimo wszystko czegoś tam zabrakło... to chyba ośka więc..

 

18 godzin temu, Maniusiek28 napisał:

Również polecam Łukasza aktualnie jestem po wgraniu(raczej już finalnej wersji programu) w swoim 2.0 TDI BRF A6 C6 auto odzyskało życie.

to już 3-4 osobnik u którego robisz ;]

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Ja polecam użytkownika roman_tyk.

Opublikowano

tak marcin.....ale ten wreszcie potraktował mnie poważnie,

Edytowane przez Maniusiek28

Opublikowano
  • Autor

Witam byłem właśnie u Łukasza i powiem całkiem sympatycznie 

auto w serii wypluło 134 km

po mapie jest 161 km i 360 Nm 

jutro będą kreski 

Opublikowano
  • Autor

A drugie auto AVG w serii wypluło 114 km 

Lukasz powiedział że zdrowe auta przyjechały i trzeba rezac dalej :grin::grin:

Opublikowano
A drugie auto AVG w serii wypluło 114 km 
Lukasz powiedział że zdrowe auta przyjechały i trzeba rezac dalej :grin::grin:
No to się zaczyna :)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.