Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi nie odpala po wymianie licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zarejestruj, żeby mieć pełną funkcjonalność. Labels to są etykiety, opisy do poszczególnych pól w grupach, bardzo przydatna rzecz, także też skopiuj..

Nie pokazało Ci opisu błędu bo właśnie nie miałeś zarejestrowanej wersji...

Opublikowano

Musisz dać TEST a potem SAVE (Zapisz)... Potem wchodzisz w About (Info) i masz możliwość rejestracji... Jak nie chcesz się w to bawić to używaj VCDS Lite

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Musisz dać TEST a potem SAVE (Zapisz)... Potem wchodzisz w About (Info) i masz możliwość rejestracji... Jak nie chcesz się w to bawić to używaj VCDS Lite

OKK :)

Ide do auta jeszcze raz zrobić tak jak napisałeś :)

 

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, jarek8114 napisał:

OKK :)

Ide do auta jeszcze raz zrobić tak jak napisałeś :)

 

Zrobiłem jak napisałeś wyżej.

Niestety kod sie nie pojawił :( jak zapisuje to program sie zawiesza i musze go wyłączyć i jeszcze raz włączyć.. próbowałem czekac 10min ale nic nie pomogło.. nie wiem dlaczego sie tak dzieje..

Spróbowałem zainstalować VCSD - Lite --> kod sie wygenerował tym sposobem bez problemu..

Nie wiesz dlaczego sie to dzieje?

 

Dzieki za odpowiedz

Opublikowano

Czytałeś instrukcję dokładnie ? Bo widzę, że nie... jak byk jest tam napisane, żeby ustawić zgodność uruchamiania z XP i włączyć uruchamianie jako administrator... 

Po odpaleniu w głównym oknie chodzisz w opcje robisz test, potem zapisz. Później w głównym oknie klikasz info i już jesteś w oknie rejestracji... 

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, kamil-vag napisał:

Czytałeś instrukcję dokładnie ? Bo widzę, że nie... jak byk jest tam napisane, żeby ustawić zgodność uruchamiania z XP i włączyć uruchamianie jako administrator... 

Po odpaleniu w głównym oknie chodzisz w opcje robisz test, potem zapisz. Później w głównym oknie klikasz info i już jesteś w oknie rejestracji... 

Super!

Wszystko działa :)

Nie uruchomiłem programu jako administrator 

W sobote spróbuje włożyć nowy licznik i zakodowac immo, może mi sie uda..

Dzieki za pomoc:)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7. 12. 2017 o 16:55, kamil-vag napisał:

:thumbup1:

Cześć,

 

Mam jeszcze pytanie.

Do adaptacji nowego licznika bede potrzebował pin z nowego licznika?

Mam zainstalować do oczytu pinu Vag Commander?

 

Dzieki za odpowiedź :)

Edytowane przez jarek8114

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Kwestia czy masz immo1 czy immo2...

Musze do tego sciągnąć program VAG Commander?

Jest tam jakaś nalepka na liczniku lub coś podobnego?

Szukałem czytelnych instrukcji jak krok po kroku zaadoptować nowy licznik ale każdy opisuje to inaczej i już nie wiem od czego mam zacząć..

 

:)

 

Edytowane przez jarek8114

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Zrób print screen z menu głównego z VAGa po wejsciu w licznik... 

 

uzywany licznik zablokowany.jpg

Zrobiłem - fotka z licznika, który chce włożyć.

Mam jeszcze fotke z licznika oryginalnego jeśli to pomoże moge wysłać :)

 

Edytowane przez jarek8114

Opublikowano

Będzie Ci potrzebny PIN (login) z nowego zegara... VDO powinien ruszyć VAG EEprom Programmer

http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/Immo2-cluster-swapping.html

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer_II_Key_Matching_(Cluster)

 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, kamil-vag napisał:

Będzie Ci potrzebny PIN (login) z nowego zegara... VDO powinien ruszyć VAG EEprom Programmer

http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/Immo2-cluster-swapping.html

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer_II_Key_Matching_(Cluster)

 

Super, zainstalowałem VAG EEpprom Programmer.

Po odczytaniu pinu bede mógł przejść do VAGa i tam wykonać nastepne operacje według instrukcji podanych wyżej?

 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Tak ;)

Bardzo dziekuje Ci za pomoc i  cierpliwość :) 

 

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, jarek8114 napisał:

Bardzo dziekuje Ci za pomoc i  cierpliwość :) 

 

Dziś rano podłączyłem wszystko do auta i włączyłem program VAG EEpprom Programmer (wersja 1.18 )

Przełączyłem port na COM 2 w menadżerze urządzeń i w VAG EEpprom Programmer także przełączyłem na port COM 2

Nastepnie kliknąłem w :

-->,,Dash",

--> Read 

Niestety wyświetlił mi sie komunikat jak na zdjeciu ,, No ECU Found"

W czym może być problem?

Dziekuje za odpowiedź :)

 

 

 

 

 

WP_20171210_002[1].jpg

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, jarek8114 napisał:

Dziś rano podłączyłem wszystko do auta i włączyłem program VAG EEpprom Programmer (wersja 1.18 )

Przełączyłem port na COM 2 w menadżerze urządzeń i w VAG EEpprom Programmer także przełączyłem na port COM 2

Nastepnie kliknąłem w :

-->,,Dash",

--> Read 

Niestety wyświetlił mi sie komunikat jak na zdjeciu ,, No ECU Found"

W czym może być problem?

Dziekuje za odpowiedź :)

 

 

 

 

WP_20171210_002[1].jpg

Zainstalowałem wersje 1.19 - z niej odczytałem kod i zaprogramowałem immo :)

Teraz mam nastepny problem :D

Licznik, który włożyłem jest od 2.5 TDI z 1998r, ja mam Audi 1.9 TDI z 1997r.

Wskazówka obrotomierza wskazuje mi 800 obrotów w starym liczniku była na 900 pbrotów przy zapalonym silniku.

I jeszcze w tym włożonym liczniku wskazówka od poziomu paliwa raz wskazuje połowe zbiornika a raz jest na minimum, czasami sie przesuwa.

Musze jeszcze dodatkowo zaprogramować licznik?

Opublikowano

Zobacz kodowanie licznika, ale nie wiem czy nie trzeba by we wsadzie pogrzebać...@banan wspomóż wiedzą, bo już pozapominałem tematy z licznikami...

Opublikowano

kodowanie do zmiany zamiast 04060 zrób 04040 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.