Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciężko odpala po postoju.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem dotyczy Audi 1.9 tdi AFN charakteryzuje się cięzkim odpalaniem już po godzinie natomiast jak już zapali i się za moment zgasi i ponownie chce się zapalić to odpala na dotyk. Ciśnienie sprężania wykonane 24-25 barów na cylindrach,świece żarowe sprawne (funkcjonują),czujnik temperatury płynu nowy (oryginał),zawór zwrotny założony przed pompą wtryskową,zapłon ustawiony przez vcds na 49 stopni (wcześniej był przestawiony na 001 stopnia),czujniki z rana pokazują przybliżone wartości,zwiększałem dawkę startową bez rezultatu. Powoli kończą mi się pomysły na dojście do rozwiązania podejrzewam ostatecznie pompę wtryskową lub sterownik. Jakieś ponad to rady?

Opublikowano

Wklej loga po rozgrzaniu silnik do 90C, interesuje mnie grupa 00BS i 01 statycznie. Widziałem już super ustawione AFNy które były kompletnie rozjechane.

Opublikowano

Lukaszooo, możesz rozwinąć o tym rozjechaniu pracy silnika, na co patrzysz w takim logu?
Mój też czasami kuleje podczas odpalania i nie wiem co jest tego przyczyną :/

Wysłane z OP3T

Opublikowano
9 godzin temu, Hezen napisał:

Lukaszooo, możesz rozwinąć o tym rozjechaniu pracy silnika, na co patrzysz w takim logu?
Mój też czasami kuleje podczas odpalania i nie wiem co jest tego przyczyną :/

Wysłane z OP3T
 

Pewnie na kąt i dawkę.
Mój nie dość że kuleje, to sadzi jak ja cie pier**le. Lokomotywa xdd jeździć aż coś pierdyknie

Opublikowano

Miałem kilka przypadków że kąt był ustawiany patrząc na 00 statycznie a to troszke inne wskazania :)

Opublikowano
  • Autor

Usterka usunięta winny był zawór na filtrze paliwa.

Opublikowano
13 godzin temu, hehu napisał:

Usterka usunięta winny był zawór na filtrze paliwa.

Ten taki plastikowy? Nowy kupiłeś ? Jaki koszt.

Opublikowano

Chciałem własnie pisać o filtrze paliwa, u mnie też to się stało któregoś dnia, tylko u mnie postępowało bardzo szybko -  najpierw z rana odrobinę ciężej odpalił odpalił, potem jeździł ok, po godzinie już coraz gorzej palił, aż w końcu gasł na każdych światłach a odpalanie zajmowało 30 sek.  Otworzyłem maskę wymacałem filtr - był mokry od spodu, dokulałem się jakoś do motoryzacyjnego, kupiłem filtr, wymieniłem pod sklepem i problem znikł.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.11.2017 o 09:32, karaluch8 napisał:

Ten taki plastikowy? Nowy kupiłeś ? Jaki koszt.

18zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.