Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?


gooralos

Rekomendowane odpowiedzi

Kolege chyba kojarze , mijalismy sie kilka razy w okolicach norwida itp w celu zaparkowania ? :tongue4: Super autko wyglada na tych alusach :good:

aaaa to Ty zawsze zajmujesz mi miejsce parkingowe? :D :> :polew:

o kuuuuuuuuuuzzzzzzzzwa masakra, tez szukałem tych schmitów , szacun mozna wiedziec ile dałes za nie?

jak tak każdy będzie chciał mieć te Schmidty to je sprzedam ;) cena nie była wysoka, była jedynka z przodu ;)

ostatnio były na allegro podobne z oponami za 1900, wiec jak za ta firmę i 18nastke cena przystępna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak każdy będzie chciał mieć te Schmidty to je sprzedam ;) cena nie była wysoka, była jedynka z przodu ;)

ostatnio były na allegro podobne z oponami za 1900, wiec jak za ta firmę i 18nastke cena przystępna

A ja myślałem że dałeś minimum dwa razy tyle :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolege chyba kojarze , mijalismy sie kilka razy w okolicach norwida itp w celu zaparkowania ? :tongue4: Super autko wyglada na tych alusach :good:

aaaa to Ty zawsze zajmujesz mi miejsce parkingowe? :D :> :polew:

Raczej nie, zaparkowac rano to cos strasznego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE!

Tak jak wspominałem opony 215/40/18 oraz 245/35/18 ;)

Nic nie obciera, a wolno nie jeżdżę.

Zdjęcia robione na szybko :

IMG_2834.jpg

IMG_2838.jpg

IMG_2840.jpg

IMG_2843.jpg

IMG_2846.jpg

Reszta fotek na :

http://www.polerowanie-felg.pl/schmidt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, że nic nie obciera, ja mam gwint + 7,5 x 18'' ET 40, opona 225 i dystans 17mm i na długiej chopce potrafi delikatnie przytrzeć oponę, kupiłem dzisiaj odboje na springi, zobaczę czy będzie poprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, że nic nie obciera, ja mam gwint + 7,5 x 18'' ET 40, opona 225 i dystans 17mm i na długiej chopce potrafi delikatnie przytrzeć oponę, kupiłem dzisiaj odboje na springi, zobaczę czy będzie poprawa.

długa hopka i 160km/h to dziś mi się zdarzyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak :) jak by co to odboje kosztują 10 zł / szt.[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 18:23_________________________________________________ :hi: widziałem dzisiaj auto jak śmigałem przez Wrocek, z daleka poznałem :) wygląda zacnie ale na tych dziurach to masakra !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak :) jak by co to odboje kosztują 10 zł / szt.[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 18:23_________________________________________________ :hi: widziałem dzisiaj auto jak śmigałem przez Wrocek, z daleka poznałem :) wygląda zacnie ale na tych dziurach to masakra !!!

w którym miejscu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem na Wałbrzych, za rondem jest kawałek prostej, potem w lewo, stałeś po prawej wzdłuz ulicy, to było ok 10-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...