Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabe napięcie w tylniej lewej lampie ?


Masmix1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum, jest to mój pierwszy post po zarejestrowaniu na forum więc proszę o wyrozumiałość :)

Kupiłem 2 tygodnie temu Audi A4 B7 S-line wszystko pięknie chodzi ale na fisie czasem mi wyrzuca błąd od żarówki z tyłu po włączeniu kierunku w lewo błąd sam się kasuje.

Dodam jeszcze że w lewej lampie żarówka świeci słabiej ( Oczywiście mowa o światłach pozycyjnych)  Wszystkie żarówki świecą bez problemu bo 20 minut temu właśnie ściągałem lampy i wymieniałem żarówki na P21W.

26036622_1930599823637426_1198963135_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miernik w rękę i pomierzyć.

Zrobić dodatkową masę podpiąć celem próby od kostki lampy (brązowy kabelek) do jakiegokolwiek metalowego miejsca w nadwoziu. Zobaczyć czy problem powróci.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odepnij wtyczkę od obudowy tylnej lampy i zajrzyj zarówno do niej jak i styków.

Problemem jest "zaśniedziała" w niej masa i słabe przejście.

Typowy objaw wywalającego błędu który po włączeniu kierunkowskazów znika.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TomekTdi napisał:

Kolego odepnij wtyczkę od obudowy tylnej lampy i zajrzyj zarówno do niej jak i styków.

Problemem jest "zaśniedziała" w niej masa i słabe przejście.

Typowy objaw wywalającego błędu który po włączeniu kierunkowskazów znika.

 

Dzięki kolego za odpowiedź, jak będę miał chwile czasu to zabiore się za to. Widzę że masz taki silnik jak ja moge ci zadać kilka pytan na priv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie napiszę tutaj, dzis rozebrałem lampe i po przeczyszczeniu papierem styków w lampie i podłączeniu lampa wróciła do żywych ale po jej zamontowaniu znów spadło napięcie...

Poruszałem kabelkami przy kostce i to jest winowajca byc moze gdzieś w okolicach kostki sa kable uszkodzone, i moje pytanie.

Czy mogę te kabelki uciąć i zarobić na nowo ? tylko nie wiem jak wyciągnać je z tej kostki, czy jesteś w stanie mi pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Masmix1992 napisał:

W sumie napiszę tutaj, dzis rozebrałem lampe i po przeczyszczeniu papierem styków w lampie i podłączeniu lampa wróciła do żywych ale po jej zamontowaniu znów spadło napięcie...

Poruszałem kabelkami przy kostce i to jest winowajca byc moze gdzieś w okolicach kostki sa kable uszkodzone, i moje pytanie.

Czy mogę te kabelki uciąć i zarobić na nowo ? tylko nie wiem jak wyciągnać je z tej kostki, czy jesteś w stanie mi pomóc ?

Ja u siebie pojechałem do ASO po nową kostkę i nowe kabelki wraz z "zapięciami" Obciąłem stare kable jak piszesz polutowałem z nowymi dostepnymi w ASO kablami poskładałem i działa wszystko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kolego ja mam jeden problem, mieszkam w Szwajcarii i do Polski mam 1,000 Km więc chcę to zrobić na miejscu :P Pozdrawiam

A czy jest jakaś możliwość dokupienia samej kostki ? czy mógł bys mnie jakos naprowadzić gdzie ją kupić ? bądź od kogoś znajomego z forum ?

Edytowane przez Masmix1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...