Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 95r Laserrot


Dziura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Audi A4 B5 1995r 1.8 20V ADR 125KM sedan (niestety ośka) w kolorze Laserrot od niemców, wyposażenie pełny golas jaki był w pierwszych wypustach a4, czyli:

-2x airbag
-el.szyberdach
-el. lusterka
-centralny zamek
-immo
-wspomaganie kierownicy
-abs
-z ''rarytasów'' lampy Bosch z halogenami, ori roleta tylnej szyby, pokrowiec na narty w tylnym podłokietniku (siedzenia tylne nie składane-blacha pomiędzy bagażnikiem a oparciem), ori hak z prądem.

Pierwsze co robiłem (w miarę możliwości finansowych gdyż byłem jeszcze uczniem i dorabiałem po lekcjach) to doprowadzenie mechaniki do porządku tzn rozrząd, tarcze + klocki, łożyska, wszelkie luzy na zawieszeniu, układzie kierowniczym, przeguby, wymiana wszystkich płynów i filtrów, olej w skrzyni, świec, akumulatora, wycieki itd ogólnie dopieszczenie wszystkiego co nie domagało po zakupie i się robi podczas eksploatacji zwłaszcza, że jeździ na co dzień i stoi na dworze. 1f641.pngWymieniał nie będę bo nie pamiętam wszystkiego, zdjęć nie ma za dużo z prac bo nigdy nie myślałem o zakładaniu żadnej strony itd.

Z czasem dołożylem:
-koło lato czarne z drobinkami brokatu Ronal R7 R17 8j et35 opona fulda sportcontrol 225/45/17 + dystans tył 10mm, dekielki z logo audi, kapturki na wentylach logo audi, zima stal 15'
-zawieszenie sportowe obniżające fk
-kierownica s4 przedlift
-gałka zmiany biegów s4
-podświetlane kratki nawiewów z polifta
-stożek Simota
-większa chłodnica
-końcowy z 1.8t + wybicie kata (wleciało na dniach, brak zdjęć, będą jak umyje)
-lampy tył i przód przyciemnione
-lotka
-dywaniki lato szyte na zamówienie z napisami, zima gumowe
-zaciski pomalowane na czerwono + logo audi na dekielkach
-fotele półkubły z poduchami, grzaniem i elektrycznymi lędźwiami (nie podłączone jeszcze)
-nagłośnienie radio pioneer, przód ori nokia 2x glośnik + 2x gwizdki, tył 2x boschmann + wzmacniacz i subwoofer magnat 800W w bagażniku
-oświetlenie wnętrza led (zimna biel)
-centralny przerobiony na pilota (był z kluczyka) + domykanie szyberdachu z pilota
-polerka lakieru
Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem bo trochę tego było.

-z nowości to przedwczoraj wpadła lampa przód soczewka z s4 przedlift z ciemnym wkładem + xenon 6000k
-gwint na przód już jest i czeka na wiosne

Auto robie dla siebie nie dla kogoś, planów jeszcze sporo, ale wszystko w swoim czasie. 1f642.png 

 

Fotki zaraz po zakupie:

b1fd0b583a069c52med.jpg

 

fb00b0f0621431e7med.jpg

 

 

Z sezonu 2017:

1a06cbc3b13ec930med.jpg

 

b888e4c2a32db441med.jpg

 

55682d55d65d9700med.jpg

 

f0608b6101f78278med.jpg

 

c9c444b5cd151828med.jpg

 

8221dd6b0dd334bbmed.jpg

 

49aba6df77289a77med.jpg

 

41f029238d9f086dmed.jpg

 

129dfdf80ae1c701med.jpg

 

b0a23dce97e57b48med.jpg

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowce z którymi kupiłeś samochód były mistrzowskie [emoji6] dobrze, że zmieniłeś fotele. Zmiany bardzo na plus [emoji106] hid 6000? Nie lepiej było dać 4300-5000? Lepiej widziałbyś w deszczu

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziesz w dobrą stronę ,podoba mi się , no i czerwony kolor jak zawsze robi robotę :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie panowie za dobre słowo, jak tylko jakaś luźniejsza kaska się trafia to staram się zawsze coś w niunie zainwestować, a planów jeszcze sporo, elektryke bym chciał dołożyć itd ale wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze w życiu :) ksenon 6000k bo mi się podoba barwa, wiadomo, że troszkę gorzej świeci, ale lampy i tak nowe to dają rade :D Arek, dokładnie - czerwony najszybszy :P lampy rozbierane i malowane środki na czarny do wysokich temperatur, później była jeszcze folia jasna czarna na lampach, ale jednak soczewka odmładza front i poszedłem w tym kierunku ostatecznie :) kolego mukade - foteli nie oddam, sam bardzo długo szukałem półkubłów w materiale w takim stanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te stalówki sie bardzo w oczy rzucaja, nie pasuja jej! :D Lampy elegancko wygladaja ;) Powiesz gdzie i w jakiej cenie je wyrwales?

Edytowane przez RasAugii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam już długo takich foteli ż tym materiałem i znaleźć nie mogę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Edge31 napisał:

Szukam już długo takich foteli ż tym materiałem i znaleźć nie mogę :/

ja tez i na wiosne decyduje sie dac zrobic fotel bo boczek przetarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach na zime jest szeroka stal, albo jakiś alus 15/16 z niskim et, ale niestety w tym roku się nie udało bo magiel padł :( lampy z net-cars 600 z hakiem z wysyłką z kierunkami i homologacją na h7 i d2s. Dokładnie, u mnie w mieście obszycie boczka 100 tylko trzeba im fotel wyjąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem wiosne

28a5313a6f70553amed.jpg

17346c4807513983med.jpg

e6a9134a47b15d0amed.jpg

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że połączenie czerwonego z czarnym robi naprawdę dobre wrażenie :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie widoki z okna

f129720b9e57975bmed.jpg

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dziura napisał:

Takie widoki z okna

f129720b9e57975bmed.jpg

Dawaj ramkę grilla w czarny matt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, już nie mogłem na te stalówki patrzeć, pogoda też już dobra ma być w końcu wiosna tuż tuż, pół godzinki roboty przed niedzielnyn obiadkiem i od razu inne auto :P Co do grilla już milion razy myślałem o czarnej ramce, o całym czarnym grillu i emblematach na klapie, ale już by było za wąsko jak dla mnie - czarny pomniejsza/wyszczupla, a auto ma się mi podobać i zostaje ori :D powiem nawet więcej, co raz częściej myśle o jakiejś rolce srebrnej z parapetem w polerce, były ostatnio fajne przód 8j tył 9j ale uciekły z przed nosa

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koło ogólnie nie narzekam na moim obniżeniu przód siedzi idealnie, tył z dystansem +1cm (stare zdjęcia lamp i lotki nie ma) ale czarny strasznie pomniejsza na każdym zdjęciu te koło

3d41f65f15504752med.jpg

e80731572831c1fbmed.jpg

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci wiosna :D

d313ea3ccd52efcfmed.jpg

ad86212c71ddb4a7med.jpg

Edytowane przez Dziura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...