Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FMIC do 1.8t z 3.0 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Parę postów z tematem FMIC było, ale próby montażu podobnego rozmiaru nie zauważyłem. Na swoich DSMICach nie jest źle [wykres poniżej], ale kusi mnie fmic z 3.0 tdi - 8R0145805A albo inny symbol 4G0145805J. Wielkie to to jest : rdzeń 720 x180x80.

Pytanie, czy nikt go przypadkiem nie próbował załadować do B7 ? W B8 chłopaki z forum montowali ;). Nie chciałbym np. usuwać halogenów.

Icek i wykres

pozdro

keczu

 

f9761s-960.jpg

 

Edytowane przez keczu

Opublikowano
  • Autor

Nikt nic ?

Opublikowano

nie montuj z tdi bo mało zmieni na fmic.pl masz zestaw fmic do a4 b6 do b7 też pasuje i lepszy rdzeń ma czuć dużą różnice w mocy. ten z tdi to za duży chyba u mnie w b6 550x180x65 wszedł i to po odcięciu dolnej krawędzi belki

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Niestety ten fmic  z 3.0 tdi JEST ZA DUŻY !!! Nie idźcie tą drogą.

Opublikowano

ludzie ładują 230 a wy ze 180 macie problem...

Opublikowano
  • Autor

Taki żarcik ? ;)

Opublikowano

Witajcie,

Sylwek Fmic 550 x 230 x 65 wchodzi do B7.

Trzeba jedynie podciąć belkę.

Pod zderzak S-line przyłącza od Fmic ładnie się chowają.

Jedynie kratki wlotów zderzaka można od wewnątrz delikatnie podrezać dremelkiem ;D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Maćku - moje próby nie były z customowym 180 tylko z ICkiem z Q5/A6 - on ma wymiary samego RDZENIA 720 x180x80 mm. A gdzie reszta. Ja pamiętam, że u Ciebie jest 230. Na razie muszę sobie od tego odpocząć - bardzo się w poniedziałek zgrzałem w garażu - dosłownie i z powodu niepowodzenia z montażem. Na upartego - bez połowy zderzaka - może by się dało, ale chyba nie o to chodzi. W tej chwili rozważam 180, 230 lub DSMIC customowy prawy, ewentualnie i lewy. Mam w garażu prawy z 2,7/3,0 BT, ale on ma króćce 44. Jak się schłodzi wrócę do sprawy. Auto na razie i tak sobie radzi ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez keczu

Opublikowano

z nowych aut nie podjedzie, za szerokie. 230 fmic żaden problem.

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Ok Sylwek,

Dzięki za doprecyzowanie.

Zapomniałem, że masz ori z Q5...

Nie wiedziałem, że to ma takie rozmiary... 

Raczej celuj w 230...

Na spokojnie trzeba będzie podejść do tematu w  chłodniejsze dni ...

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Skoro już masz ten intercooler od q5 to może warto by pomyśleć nad wykorzystaniem z niego tych boków, bo są znacznie lepsze niż te z tych uniwersalnych ,a z uniwersalnego wykorzystać tylko rdzeń i porostu z dwóch, zrobić jeden ,dopasowany pod auto .

Opublikowano
  • Autor

A w końcu to nie wiem czy nie porezam belki - i w ogóle tak się zastanawiam czemu przy próbach jej nie odkręciłem, chyba z gorąca ;) Tak od razu się nie poddam !

Opublikowano

możesz wspawać w belkę,  ja tak mam.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

230 kupiona - znowu będzie trochę rzeźby ;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Fmic 230 na miejscu - wloty przespawane, żeby było niżej.

Opublikowano

Sylwek wrzuć foto dla potomnych ;D

Fajnie, że wszystko udało się dopasować?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Trochę pociętego zderzaka i przespawany fmic - ale jest ;) Jak się komuś przyda nt. orurowania: od turbo oryginał połączony z rurą z 2,5 tdi A6 C5 [trochę trzeba się posiłować na IC]. Za kulerem rurki z Q5 gumowe i łącząca plastikowa z wejściem na mapsensor oraz kawałek kwasiaka. Jak się ociepli do wymieni się belkę.

 

 

 

 

20181228_222151(1).jpg

IMG_20190129_095425.jpg

IMG_20190129_095448.jpg

IMG_20190129_095543.jpg

Edytowane przez keczu

Opublikowano

No i pięknie. Jest fotostory ? Dzięki ?

Opublikowano
25 minut temu, black4 napisał:

No i pięknie. Jest fotostory ? Dzięki ?

to jest masakra... a byle stłuczka i połowy auta nie ma.

2 godziny temu, keczu napisał:

Jak się ociepli do wymieni się belkę.

słusznie tylko nie rozumiem po co żeś ją tak zniszczył,  strona pasażera trochę słabo, gdzie chłodnica od wspomagania ?

 

 

7zd0ttpee3e7.jpg

12341406_426144357585149_6158591416875609605_n.jpg

 

DSC_0041.JPG

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.