Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Sory ze jeszcze nie mam samochodu a juz pisze :P ale jezdziłem b7  1.8t jest spoko ale brakuje tego buta przy wyprzedzaniu.. 

a wiec tak mam zamiar a nawet na tygodniach wjedzie mi b7  z 1.8t jestem z okolic jasła Podkarpackie nie wiem czy jest tu ktos na forum kto ogarnia gdzie tutaj blisko mozna zrobić jakiś stage/soft chodzi mi żeby bezpiecznie podciagnąc moc nie wymieniając nic.. wie ktos ile można z tego silnika wydobyć żeby było bezpiecznie? ma ktos może taki silnik juz podnoszony prosił bym o odpowiedzi :

Opublikowano

Jesteś z Jasła i nie znasz Grzegorza? :mellow:

gregor10.pl

Opublikowano
1 godzinę temu, HaGeNn napisał:

ma ktos może taki silnik juz podnoszony prosił bym o odpowiedzi :

Pewnie z połowa użytkowników forum , a część użytkowników nawet nie wie, że ma auto po modach :P

Opublikowano

Jest na forum temat o podnoszeniu mocy w 1.8t. Widać ze nie dużo czytałeś o 1.8t bo przy tym silniku bezpiecznie jest do ponad 300 KM. Pytanie powinno być: na ile pozwoli mi seryjny osprzęt a nie ile możesz zrobić żeby było bezpiecznie :D
Poczytaj, wszystkiego się dowiesz.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Właśnie patrzyłem ale taki tu jest burdel że masakra. Możesz podesłać jakiś konkretny temat.. A co do Gregora to słyszałem na forum dużo dobrego  ale nie wiedziałem że on z Jasła  tutaj w Jaśle jakoś nic nie słyszałem może dla tego że nie mam styczności Z ludźmi co się bawią w modyfikacje samochodów ... Miałem tutaj konto ale nie mogę odzyskać hasła. 

Opublikowano
1 godzinę temu, HaGeNn napisał:

Właśnie patrzyłem ale taki tu jest burdel że masakra. Możesz podesłać jakiś konkretny temat.. A co do Gregora to słyszałem na forum dużo dobrego  ale nie wiedziałem że on z Jasła  tutaj w Jaśle jakoś nic nie słyszałem może dla tego że nie mam styczności Z ludźmi co się bawią w modyfikacje samochodów ... Miałem tutaj konto ale nie mogę odzyskać hasła. 

 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gregor10 masz najblizej, jeden z lepszych specjalistow w Polsce w zakresie modow, ale ceny ma wysokie. Co do wytrzymalosci motoru, seryjny blok/slupek wytrzymuje 400-420 nm, moc dochodzi wtedy do okolo 300-330km. Jezeli nie chcesz wymieniac nic z osprzetu to realnie mozesz wyciagnac DO 190km, ale w cieplejsze dni bedziesz odczuwac spadek mocy ze wzgledu na niska wydajnosc seryjnego intercoolera. Stosunkowo niskim kosztem jestes wstanie wyciagnac ZDROWE 200koni, jedyne co musialbys zrobic to wrzucic wtryski z saaba 2.3T albo 1.8T Bex i boczny intercooler z bexa.

Opublikowano
W dniu 8.02.2018 o 23:57, DivaynEays napisał:

Gregor10 masz najblizej, jeden z lepszych specjalistow w Polsce w zakresie modow, ale ceny ma wysokie.

pojedziesz do kolorowych zakładów to zapłacisz 2-3x tyle o ile dotykaniem tego złomu będą zainteresowani.  Niektórzy za FMIC na chińskim radzeniu potrafią 3k skroić.

Grzegorz robi dobra robotę, po za tym chłopak bardzo ceni sobie tzw estetykę gdzie większość ludzi ma to gdzieś. Robisz komplet masz wszystko wychuchane i wylizane. Według mnie ceny są uczciwe (dla obu stron).

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
7 godzin temu, marcin4x4 napisał:

pojedziesz do kolorowych zakładów to zapłacisz 2-3x tyle o ile dotykaniem tego złomu będą zainteresowani.  Niektórzy za FMIC na chińskim radzeniu potrafią 3k skroić.

Grzegorz robi dobra robotę, po za tym chłopak bardzo ceni sobie tzw estetykę gdzie większość ludzi ma to gdzieś. Robisz komplet masz wszystko wychuchane i wylizane. Według mnie ceny są uczciwe (dla obu stron).

Grzegorz wycenił mi polowe modow, ktore zrobilem 2x drozej niz zaplacilem za calosc. Estetyka, wykonanie itp tak samo bardzo dobra. Oczywiscie nie umniejszam Jemu, ale fakt faktem jest drogi tak samo i Tune-up

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.