Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T LPG trójmiasto.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gdzie polecacie zalozyc instalacje w trójmieście ? Mialem upatrzony serwis ale koles próbuje mnie namowic na parownik ac r01 150 a mam 1.8t bfb czyli 163KM i musze mu na slowo uwierzyc ze to ogarnie. Co sadzicie o jego propozycji ? 

Opublikowano
5 minut temu, unreal159 napisał:

Witam, gdzie polecacie zalozyc instalacje w trójmieście ? Mialem upatrzony serwis ale koles próbuje mnie namowic na parownik ac r01 150 a mam 1.8t bfb czyli 163KM i musze mu na slowo uwierzyc ze to ogarnie. Co sadzicie o jego propozycji ? 

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1BQTG8bV_c2dg6p2oM49CjxrJDsI&ll=52.20888453811197%2C11.638433950000035&z=5

Poza tym czarny ac r01 spokojnie ogarnie serię ale jak planujesz mody to lepiej wsadzić ten do 250km.

Opublikowano
  • Autor

Planuje mody na 200KM ale raczej nie wiecej. Ok dzieki za odp ;)

Opublikowano

Podjedź do chłopaków w Redzie na PW mogę Ci podesłać nr telefonu. Robiłem u nich instalację do 1.8T stroili mi później auto na AFR po chipie. Jestem mega zadowolony już kilku znajomych u nich robiło wszystko ok.

Opublikowano

Gascar w Gdańsku 

Edytowane przez Dydki

Opublikowano

Vanos Gdynia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie - w Gdyni nic sie nie zmieniło? gdzie warto pojechać na strojenie 1.8t?
może ta sonda to od LPG?

27710871_1753794444669922_805954739_o.jpg

Opublikowano

Jakie wartości masz w grupie 32? Teraz pewnie kasowales błędy więc sprawdź po 100km albo zrób log 2+33 na lpg.

Opublikowano
Jakie wartości masz w grupie 32? Teraz pewnie kasowales błędy więc sprawdź po 100km albo zrób log 2+33 na lpg.
Te 3 błędy są od kilku msc a czujnik temperaty i ten kolejny błąd to zmienię są lub nie.
Czujnik temperatury g62 jutro zmieniam.7c290b4da3aecdc39eebc8cb488b6155.jpg


Tapatalk

Opublikowano

Te korekty w grupie 32 odczytaj jak przejezdzisz kilkadziesiąt km bez kasowania błędów. Masz vaga to zrób logi dynamiczne na pb i dodatkowo 2+33 na lpg i się dowiesz w jakim stanie masz auto. 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
Witam, wczoraj usunąłem błędy, przełączyłem już wcześniej na PB i dziś zrobiłem 61km (2x30km) i bez zgaszania na parkingu od razu podłączyłem kompa.
z czytałem błędy - bez kasowania (foto)
przeszedłem w silnik i po wszystkich grupach na Vag'u i zrobiłem video jak zachowują się parametry - śnieg sypie, więc na logi nie miałem szans.
Grupa 32- Lambda 3.8% i 1.6 %
Grupa 33 - Lambda -1.6 do 0.8%  i 0.115 do 0.690 V
Grupa 34 - B1-S1 - OK
Grupa 36 ~ 0.490V B1- S2 - OK
Grupa 37 - System OK
Grupa 46 - Lambda Factor  0.033 , Cat B1 OK

 

27786897_1756316831084350_1558212623_o.jpg

Edytowane przez Marcin Gugu33

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Vanosa w Gdyni juz nie ma? na guglu tylko Gdańsk pokazuje...?

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.