Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2007 R AVANT 89 OOO KM PRZEBIEGU KILKA PYTAŃ !


zielony0531

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Kupiłem auto audi a4 b7 avant 2007r 1.6 alz które ma zaledwie przejechane 89 000 km nr vin WAUZZZ8E26A246971 sprawdzone przez ze mnie osobiście w serwisie i potwierdzone. Silnik pracuje idealnie ogólnie auto wygląda jak nowe. Mam kilka pytań o auto jak powyżej, czy wychodziły wogole takie wersje (golas) jak ja mam czy było coś kombinowane proszę zobaczyć na filmik ponizej:

1. Jak włączam radio to nie pokazuje się na fisie(akurat miałem rezerwę) oraz nie mam na nim podswietlenia guzików. Jak wyciągam kluczyk ze stacyjki to radio cały czas chodzi.

2. Jak na radiu daje zeby tyl gra to jest cicho domyslam sie ze pewnie nie ma tam glosnikow.

3. Nie ma podlokietnika.

4. Schowek w bagazniku z prawej strony jest pusty.

5. Jak podnoszę podłogę w bagazniku to jest tylko klapa maskujaca kolo zapasowe, a nie ma tej drugiej żeby wyrównać podłogę, jeśli bym położył coś ciężkiego to myślę że mogłaby się złamać, mam nadzieję ze wiecie o co mi chodzi, proszę zobaczyć na video.

Wszystko widać na filmie dokładnie czy to możliwe ze wyszła taka z fabryki? Czy byłby ktoś w stanie zrobić mi to radio żeby było normalnie plus dodać głośniki z tyłu razem z subwooferem, zrobić pełen FIS, dodać tempomat oraz kierownicę multifunkcyjna w okolicach Przemyśl - Rzeszow.

Z góry dziękuję za odpowiedźi serdecznie pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Radio nie włącza się też po kluczyku rozumiem? Może masz instalacje pod niefabryczne radio, a ktoś wrzucił ori (wyjmij i zobacz co tam jest)

2. j.w

3. Były takie wersje

Pod tylną kanapą powinna być wlepka z kodami wyposażenia więc możesz sobie rozszyfrować. Jak masz do samochodu książkę serwisową to też na pierwszej stronie powinna być ta naklejka z kodami wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, przem8 napisał:

1. Radio nie włącza się też po kluczyku rozumiem? Może masz instalacje pod niefabryczne radio, a ktoś wrzucił ori (wyjmij i zobacz co tam jest)

2. j.w

3. Były takie wersje

Pod tylną kanapą powinna być wlepka z kodami wyposażenia więc możesz sobie rozszyfrować. Jak masz do samochodu książkę serwisową to też na pierwszej stronie powinna być ta naklejka z kodami wyposażenia.

Radio też nie włącza się po kluczyku, muszę zawsze robić to ręcznie. Myślisz że przy zakupie nawet nie było oryginalnego radia i ktoś później zakupił jednak radio fabryczne. Po plastikach wogóle nie widać żeby coś w aucie było grzebane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupiłeś mały przebieg. Ale pustka w środku.
Brak suba, tylnych głośników ale tu może być problem z podłączeniem może ktoś faktycznie miał inne radio. Wyjmij zrób foty to się będzie można w miarę rozejrzeć co jest nie tak.
Ja też nie mam nic pod pokrywą bagażnika, w sensie mam butle 72l więc jest na wysokości maskownicy. To jest wytrzymały materiał więc spokojnie wytrzyma wiele.
Podłokietnik możesz dołożyć, kupujesz i wycinasz otwór w tunelu środkowym na końcu pod montaż.
Rozrząd do wymiany ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie silnik 1.6 więc już tutaj jest najnizsza półka... a wyposazenie w audi ma tyle dziwnych konfiguracji że tylko ten kto zamawiał auto w aso wie co chciał, a z czego zrezygnował.

Jak wyzej napisane poszukaj naklejkę z kodami pod kanapą lub spróbuj w aso poprosić o listę wyposażenia dla Twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Klawisz-84 napisał:

Ok, kupiłeś mały przebieg. Ale pustka w środku.
Brak suba, tylnych głośników ale tu może być problem z podłączeniem może ktoś faktycznie miał inne radio. Wyjmij zrób foty to się będzie można w miarę rozejrzeć co jest nie tak.
Ja też nie mam nic pod pokrywą bagażnika, w sensie mam butle 72l więc jest na wysokości maskownicy. To jest wytrzymały materiał więc spokojnie wytrzyma wiele.
Podłokietnik możesz dołożyć, kupujesz i wycinasz otwór w tunelu środkowym na końcu pod montaż.
Rozrząd do wymiany ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Oki wyciągnę, zrobię zdjęcie i dam znać.  Tylko pytanie czy muszę mieć oryginalne klucze do radia czy jest może jakiś inny patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarcza zwykle wyjmaki do radia, standard


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...