Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Furka extra:oklasky:

Kasy włożonej nigdy za dużo.. zawsze coś znajdziesz, żeby polepszyć, udoskonalić. Tak jak Norbert napisał, zmienić pewne auto na coś niewiadomego to nie sztuka.. potem tylko nerwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nówka sztuka pachnąca salonem na konkretnym wypasie. Teraz szukaj nowego pacjenta żeby doprowadzić go do takiego samego stanu, dobrze mówią że modzenie to syndrom chorobowy ? chociaż Twój przypadek wydaje się usprawiedliwiony robota nakręca apetyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adam87 napisał:

Furka extra:oklasky:

Kasy włożonej nigdy za dużo.. zawsze coś znajdziesz, żeby polepszyć, udoskonalić. Tak jak Norbert napisał, zmienić pewne auto na coś niewiadomego to nie sztuka.. potem tylko nerwy...

O to chodzi właśnie, trzeba dlubac dalej heh. Dobrze ze forum jest to zawsze coś nowego się znajdzie.

12 godzin temu, Udała30 napisał:

Jestem tego samego zdania, to już zaszło za daleko...  ? 

Aj tam za daleko, początki takie małe. 

 

10 godzin temu, qlimazz napisał:

Nówka sztuka pachnąca salonem na konkretnym wypasie. Teraz szukaj nowego pacjenta żeby doprowadzić go do takiego samego stanu, dobrze mówią że modzenie to syndrom chorobowy ? chociaż Twój przypadek wydaje się usprawiedliwiony robota nakręca apetyt

Heh dzięki, mój przypadek haha. To już w innej kategorii chorych jestem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Fajnie, do twarzy jen z tymi kołami :cool1:

Jakoś nie byłem przekonany do tych felg. Teraz już mi przeszło i się bardziej podobają. Jeszcze gdyby były w 19" i trochę innym kolorze. Na zime mogą być. 

Musze w końcu przymierzyć te turbiny z a5 19". W jakiś dzień muszę przejechać się do brata szefa podobno ma jakieś kozaki dla mnie. Jeszcze jedna opcja chodzi mi po głowie, z Mercedesa jeden ciekawy model mam na oku. Też bym musiał zobaczyć jak siedzą i czy w ogóle wejdą heh. Może ten rotor już mi się tak podobać nie będzie ? 

IMG_20180826_181344.thumb.png.012f9d9d01531151367dc765c1acc863.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega fura !!! 

Musze pomyśleć nad takim daszkiem na tylnej klapie co masz :D można dokleić czy trzeba całą klapę wymieniać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, reikeb napisał:

Mega fura !!! 

Musze pomyśleć nad takim daszkiem na tylnej klapie co masz :D można dokleić czy trzeba całą klapę wymieniać ? 

Dokleja się go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Gibons napisał:

Dokleja się go. 

I pasuje standardowo do każdej klapy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, reikeb napisał:

I pasuje standardowo do każdej klapy ? 

Tak pasuje wszystko, w zwykłej nie ma nic, w s line jest delikatny taki daszek, poniżej rs4 i competition to już taki jak u mnie. Ten najlepiej leży, wsadzać sline to bez sensu bo go praktycznie za dużo nie widać. A montowany jest na taśmę dwustronna każdy z tych daszkow. 

 

Troszkę śniegu plus czyste czarne auto i jak dla mnie nic więcej nie potrzeba ? IMG_20190106_170257.jpg

IMG_20190106_170411.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaciekPL napisał:

Tak pasuje wszystko, w zwykłej nie ma nic, w s line jest delikatny taki daszek, poniżej rs4 i competition to już taki jak u mnie. Ten najlepiej leży, wsadzać sline to bez sensu bo go praktycznie za dużo nie widać. A montowany jest na taśmę dwustronna każdy z tych daszkow. 

 

Troszkę śniegu plus czyste czarne auto i jak dla mnie nic więcej nie potrzeba ? IMG_20190106_170257.jpg

IMG_20190106_170411.jpg

TO będę musiał sobie poszukać :D do tego listwy boczne s-line :D

No na tym śniegu prezentuje się zacnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, reikeb napisał:

TO będę musiał sobie poszukać :D do tego listwy boczne s-line :D

No na tym śniegu prezentuje się zacnie :D

Mam sline jakbyś chciał. Ten jednak trudno jest uszczelic i trochę trzeba dać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, reikeb napisał:

Troszkę śniegu plus czyste czarne auto i jak dla mnie nic więcej nie potrzeba

Co Ty , tym nowym zderzakiem za pług tam działasz ? :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mariusz36 napisał:

Co Ty , tym nowym zderzakiem za pług tam działasz ? :wink: 

Tak wyszło haha, ogólnie nisko trzeba uważać. Ten tym plugiem jakieś skały przed moim przodem złożył, musiałem je nogami niszczyć  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaciekPL napisał:

Tak wyszło haha, ogólnie nisko trzeba uważać. Ten tym plugiem jakieś skały przed moim przodem złożył, musiałem je nogami niszczyć  ? 

Walcz niech któryś tysiak jurków płacą za pomoc w ogarnięciu tego bałaganu  :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...