Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Tomex1981 napisał:

Gdzie taki adapter kupiłeś kolego, jeśli można wyślij linka, bo chętnie bym takiego zakupił

 

Mam na sprzedaż takie jak coś. Więcej na pw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mały szczegół do środka, były ori nakładki na pedały. Teraz pora na nakładki z rsa. Ogólnie uważam że to kwestia gustu. Te i te są ładne, chociaż te z rsa bardziej delikatniejsze jak dla mnie. 

IMG_20190309_160154.jpg

Było :

IMG_20190309_160035.jpg

Jest IMG_20190309_160051.jpg

-   -  - - -   -   -  - - - - - - - - - - - - - - 

IMG_20190309_155152.jpg

 

IMG_20190309_155028.jpg

 

Ostatnio miałem miejsce na "plecki" foteli, w poprzednich dwóch kompletach miałem z siatkami. Ani razu z tego nie korzystałem, ale było sobie. Po numerach sprawdziłem dwie inne obudowy. Ze zwykłej a4 nie pasuje, teraz miałem okazję zobaczyć z takich samych foteli ale nadruk sline.. Również nie pasują pomimo tego że numer jest ten sam. Muszą zostać bez, chyba nawet bardziej sportowo to wygląda heh. W poniedziałek powinno przyjść paczka ?  z mega udanego zakupu za śmieszna cenę  ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MaciekPL napisał:

 

Kolejny mały szczegół do środka, były ori nakładki na pedały.

 

Gdzie kupiłeś te nakładki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mariusz36 napisał:

Gdzie kupiłeś te nakładki ? 

Mam kolesia który robi na magazynie z częściami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nakładek to wydawalo mi się że to nie kwestia różnicy RS i zwykły ale kwestia rocznika. W okolicach 2015 czy 2016 wszytstkie auta z nakładkami w tym RS miały montowane już te powiedzmy z większą ilością gumy (moim zdaniem zresztą ładniejsze - wyglądają bardziej świeżo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kamelus_ napisał:

Co do nakładek to wydawalo mi się że to nie kwestia różnicy RS i zwykły ale kwestia rocznika. W okolicach 2015 czy 2016 wszytstkie auta z nakładkami w tym RS miały montowane już te powiedzmy z większą ilością gumy (moim zdaniem zresztą ładniejsze - wyglądają bardziej świeżo).

Troszkę inaczej, nakładki zaczęły się od wersji competition. W competition występują te nakładki z większą ilością gumy. Nakładki na pedały, bez podstopnicy. Rzadko które C+ miały podstopnice. Natomiast te z rsa są dostępne tylko w rs. Nawet w tych rocznikach o których piszesz występowały te same bez większej ilości gumy. Uważam że kwestia gustu, te i te są fajne. Ja lubię mieć coś innego, w pracy widzę te zwykle to u siebie mogę coś innego mieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to faktycznie tak jest. Ale już wszystkie nowe RS maja takie jak C+. A tak wogole w C+ były tak jak piszesz tylko na pedały. Ja za podstopnicę dopłacałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MaciekPL napisał:

Mam kolesia który robi na magazynie z częściami :)

Z nowymi częściami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , nakładki też chodzą mi po głowie, ale tylko ori , a widzę, że występowały w dwóch wydaniach tak to nazwijmy , 

Ja znalazłem takie , i jestem w trakcie negocjacji z człowiekiem,  to są te same co twoje?

 

Screenshot_20190310-082226_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, instruktor83 napisał:

Witaj , nakładki też chodzą mi po głowie, ale tylko ori , a widzę, że występowały w dwóch wydaniach tak to nazwijmy , 

Ja znalazłem takie , i jestem w trakcie negocjacji z człowiekiem,  to są te same co twoje?

 

Screenshot_20190310-082226_Samsung Internet.jpg

Hej, tak to są te same które teraz założyłem. Zobacz na ebayu, jakiś czas temu jak cenę sprawdzałem widziałem za stowke nowki z jakiegoś autohausu. Wysyłka bezpłatna, tutaj na Kleinanzeigen może ktoś więcej wołać :D

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi powód dla którego poszły nakładki z rsa ???

 

IMG_20190311_151205.jpg

 

 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że moja wersja była bez pdc. Po zakupie zderzaków i grilla pod pdc. Trzeba by było pod te czujniki w końcu podłączyć coś. W zasadzie nie zalezalo mi na tych czujnikach, myślałem bardziej o kamerze cofania. Za mega śmieszna kasę znalazłem cały nowy ori komplet na przód i tył. Teraz tylko potrzebuje kamerę cofania, części do automatycznej klapy i mozna rezac. IMG_20190313_081530.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2019 o 15:18, MaciekPL napisał:

Drugi powód dla którego poszły nakładki z rsa ???

 

IMG_20190311_151205.jpg

 

 

Cupra czy FR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Korton555 napisał:

Cupra czy FR?

To akurat FR był. Dosyć ciekawe te nowe wersje tych seatow. Nie wszystkie ale większość jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W octavi VRS i usportowionych wersjach skody też są te nakładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas już zakładać koła letnie.. Ja już przymierzam na zimę ? prawdopodobnie na przyszłą zimę takie właśnie będą. Chyba że coś innego znowu wymyślę. Chociaż jak dla mnie najfajniejszy wzór w 18 calach z b8. 

 

IMG_20190320_180916.jpg

IMG_20190318_201646.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne "cygaro" stoi w tle. Za dzieciaka mnie to auto mega kręciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamelus_ napisał:

Fajne "cygaro" stoi w tle. Za dzieciaka mnie to auto mega kręciło

Kurde jak odpali to smród na całym parkingu jest haha ?. Ogólnie zadbane dosyć, też koleś od jakiegoś czasu zaczął parkować na naszym "dzikiusie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. taki jakiś znajomy ten wzór ? Wszystko do czasu gdy Ci się nie znudzi i znów zaczynasz kombinować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, l2k2 napisał:

Hmm.. taki jakiś znajomy ten wzór ? Wszystko do czasu gdy Ci się nie znudzi i znów zaczynasz kombinować ?

Takie życie Panie, z felgami jak z butami w jednych chodzić nie można cały czas :) a gdy ma się dostęp to można kombinować i szukać odpowiedniej. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...