Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

No i to mi się podoba, konkretne dekory. To wykończenie w chromie w a5 jest jeszcze ładniej zaakcentowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, skotyman napisał:

Ulter 100mm? Na Allegro kupowałeś? ;)

Tak dokładnie ulter 100mm. Wiesz co zamówiłem przez ebay.de, było dosyć sporo tego tam, po czym przyszły od nas z pl z Bielska Białej bodajże. Dosyć mocno ich szukałem, na allegro jest jedna aukcja i właśnie na ebay. Na to wychodzi ze prosto od producenta muszą iść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, liquid8p napisał:

No i to mi się podoba, konkretne dekory. To wykończenie w chromie w a5 jest jeszcze ładniej zaakcentowane.

Też mi się podobają heh, właśnie może dlatego że nie są aż tak mocno spotykane. Nie ukrywam że cały czas poluje na Beaufort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MaciekPL napisał:

Znowu jakieś paczki przyniósł kurier. Miały być dekory Black piano.. Będą 2h1 Edelstahl. Jak dla mnie idealnie wykończą środek. Fajna struktura, kolorystyka no i ten chrom, całość robi robotę. Na zdjęciach tak tego nie widać niestety. Założę dekor tunelu i wtedy szczotkowane całe wyleci. Jedno zdjęcie dosyć słabo to widać, z rana robiłem na szybko. Jak założę komplet z tunelem to zrobię za dnia fotki. 

Druga paczka to końcówki wydechu.. Prawie dwa tygodnie oczekiwania, paczka przyszła z Polski heh. Gdybym wiedział to bym zamówił do domu w pl heh. Na szczęście przyszła cała, chociaż tak zapakowana że jestem pod wrażeniem że jest cała. Co do samych końcówek, mega masywne są. Już nie mogę się doczekać aż wjedzie ten wydech z końcówkami. 

Zdjęcia nie oddają jak ładnie te dekory wyglądają na żywo, trzeba też je pomacać ? Dobrze, że zakładasz końcówki, ori jak się patrzy na tyłek są moim zdaniem trochę przymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, l2k2 napisał:

Zdjęcia nie oddają jak ładnie te dekory wyglądają na żywo, trzeba też je pomacać ? Dobrze, że zakładasz końcówki, ori jak się patrzy na tyłek są moim zdaniem trochę przymałe.

Dokładnie też je masz u siebie? Nie no gdybym miał założyć te ori to bym nic nie zmieniał. Wolałbym jeździć na tych dwóch końcówkach po 1 jeden  stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2018 o 08:45, MaciekPL napisał:

Dokładnie też je masz u siebie? Nie no gdybym miał założyć te ori to bym nic nie zmieniał. Wolałbym jeździć na tych dwóch końcówkach po 1 jeden  stronie :D

Niestety nie u siebie.. widziałem na żywo i pięknie wyglądały, dla mnie nr 2 po Beaufort, które jednak są nieprzyzwoicie drogie.

Co by nie mówić dwie osobne rurki bez porównania lepiej się prezentują niż std po jednej, ale zawsze może być trochę lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, l2k2 napisał:

Niestety nie u siebie.. widziałem na żywo i pięknie wyglądały, dla mnie nr 2 po Beaufort, które jednak są nieprzyzwoicie drogie.

Co by nie mówić dwie osobne rurki bez porównania lepiej się prezentują niż std po jednej, ale zawsze może być trochę lepiej ?

Jestem tego samego zdania, sam poluje na Beaufort. Kupiłbym gdyby się pojawiły na sprzedaż, obojętnie za jaką cenę heh. Kozackie dekory, te stalowe mam jeszcze jeden komplet. Prowdopodobnie będą na sprzedaż tak samo jak szczotkowane. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja ?

Dzisiaj taka paczka przyszła, w sumie najważniejsza heh. Dzięki wielkie m1chal :)

IMG_20181120_195019.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat na nie patrzę i za każdym razem jak wsiadam do auta cieszą oko jak za pierwszym razem :naughty:

w2y3l35g.jpg

Edytowane przez kamelus_
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamelus_ napisał:

Od dwóch lat na nie patrzę i za każdym razem jak wsiadam do auta cieszą oko jak za pierwszym razem :naughty:

w2y3l35g.jpg

Nie wkurzaj :D ja tam widzę więcej rzeczy które cieszą oko :D

 

7 godzin temu, liquid8p napisał:

Graty competition :thumbup1:

Zderzak będzie nówka, czy używka?

Ciężko dorwać w moim kolorze używke w dobrym stanie. Skorupy kupiłem z jednego auta, są w idealnym stanie. Gdybym miał Daytona to mógłbym zakładać. Już gotowe czekają u lakiernika na odbiór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też szukałem w kolorze i nawet kupiłem. Ale zderzak był porysowany, więc i tak nadawał się do lakierowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2018 o 20:50, kamelus_ napisał:

Od dwóch lat na nie patrzę i za każdym razem jak wsiadam do auta cieszą oko jak za pierwszym razem :naughty:

w2y3l35g.jpg

W dniu 6.11.2018 o 14:11, pietrz44 napisał:

 

Te dekory to sa petarda takie mi brakuja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2018 o 19:52, MaciekPL napisał:

Znowu ja ?

Dzisiaj taka paczka przyszła, w sumie najważniejsza heh. Dzięki wielkie m1chal :)

IMG_20181120_195019.jpg

 

oho będzie competition :lol1::lol1: graty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, D4NTE napisał:

oho będzie competition :lol1::lol1: graty ?

Tylko tego zderzaka mi brakowało właśnie heh ? szkoda że więcej zderzaków nie ma, zwykły miałem jakieś pół roku, s line pięć miesięcy będzie jak w grudniu wymienie. Co następne? Haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Tylko tego zderzaka mi brakowało właśnie heh ? szkoda że więcej zderzaków nie ma, zwykły miałem jakieś pół roku, s line pięć miesięcy będzie jak w grudniu wymienie. Co następne? Haha

Po zimie sobie go załóż, bo jak go na jakiejś zaspie uszkodzisz będziesz żałował. Nie mówiąc o niedzielnych kierowcach pod sklepami. Mnie w lutym załatwili, więc wiem co mówię :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, D4NTE napisał:

Po zimie sobie go załóż, bo jak go na jakiejś zaspie uszkodzisz będziesz żałował. Nie mówiąc o niedzielnych kierowcach pod sklepami. Mnie w lutym załatwili, więc wiem co mówię :gicior:

A tam Panie jak teraz nie uszkodze to uszkodze w następną. Co ma być to będzie, naprawimy heh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaciekPL napisał:

Tylko tego zderzaka mi brakowało właśnie heh ? szkoda że więcej zderzaków nie ma, zwykły miałem jakieś pół roku, s line pięć miesięcy będzie jak w grudniu wymienie. Co następne? Haha

Zawsze jeszcze możesz zrobić przedlifta ...

Będziesz mógł jeszcze cztery zderzaki zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...