Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

ojjj, z zewnątrz już będzie kosa, tylko środek w piano doposażysz i będzie cud miód orzeszki :P

ps. mozesz jeszcze dolozyc dynamiczne kierunki w lusterka i zrobi prawdziwe semi dynamic lampy, w pl koles ogarnia, filmiki ma na yt jak robi wszystkie lampy i jak masz wydech już to od razu zmień końcówki, krystian ma ultery bodajże 100mm i tył wygląda przepięknie, możesz rzucić okiem w jego wątek.

Edytowane przez Mosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mosek napisał:

ojjj, z zewnątrz już będzie kosa, tylko środek w piano doposażysz i będzie cud miód orzeszki :P

ps. mozesz jeszcze dolozyc dynamiczne kierunki w lusterka i zrobi prawdziwe semi dynamic lampy, w pl koles ogarnia, filmiki ma na yt jak robi wszystkie lampy i jak masz wydech już to od razu zmień końcówki, krystian ma ultery bodajże 100mm i tył wygląda przepięknie, możesz rzucić okiem w jego wątek.

Ten koleś chyba jest z Lubonia koło Poznania. Już z nim gadałem jeśli mówimy o tym samym. Właśnie się zastanawiałem nad buzzer albo ulter. Buzzer ma dziwne wymiary, z Krystianem mam dosyć dobry kontakt.. Dzięki niemu zawdzięczam większość modów heh, nie chciałem aż tak wszystkiego zgapiac od niego ale ulter musi wjechać heh. Nie no ulter 100mm będzie założony od razu, jakoś te ori końcówki nie przemawiają do mnie. Chyba zostawił bym tak jak jest po jednej stronie 2 kominy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze nie obrazi sie, to tylko koncowki, ori wygladac beda biednie przy calosci, a przy takich modach to na prawdę nie duzo kosztuja. Mowilem o tym gosciu, widac, ze zna sie na rzeczy

https://www.youtube.com/user/AkselPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mosek napisał:

mysle, ze nie obrazi sie, to tylko koncowki, ori wygladac beda biednie przy calosci, a przy takich modach to na prawdę nie duzo kosztuja. Mowilem o tym gosciu, widac, ze zna sie na rzeczy

https://www.youtube.com/user/AkselPL

Bez przesady jakieś mega mody tutaj nie są robione heh. To o tym samym piszemy, pisałem kiedyś do niego to za sam tył chciał 1400 zł. Podobno mój znajomy zna się z nim i być może by puścił komplet przód i tył w dobrej kasie to bym przemyślał temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, damian19886 napisał:

Gdzie kupywałeś graty w de?

Nie, Baranowo pod Poznaniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pietrz44 napisał:

Jak wygląda mod z przodu ?

Ten na sprzedaż będzie ten co jest teraz na aucie. Na tej stronie są zdjęcia. Zwykły s line, ten który będę zakładał to taki jak Twój competition. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaciekPL napisał:

Ten na sprzedaż będzie ten co jest teraz na aucie. Na tej stronie są zdjęcia. Zwykły s line, ten który będę zakładał to taki jak Twój competition. 

Myślałem, że piszesz o modzie kierunków w przednich lampach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pietrz44 napisał:

Myślałem, że piszesz o modzie kierunków w przednich lampach ...

Haha tam do góry też napisałem przód i tył odnośnie zderzaków heh. 

Widziałem dwie wersje jedna taka jak jest w c7, dynamiczny kierunkowskaz lub taki jak na poniższym filmiku. Też wydaje mi się dosyć ciekawa opcja. 

Chociaż jak robić to już po całości za jednym razem i te dynamiczne :D

Przód i tył dynamiczne.

 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MaciekPL napisał:

Haha tam do góry też napisałem przód i tył odnośnie zderzaków heh. 

Widziałem dwie wersje jedna taka jak jest w c7, dynamiczny kierunkowskaz lub taki jak na poniższym filmiku. Też wydaje mi się dosyć ciekawa opcja. 

Chociaż jak robić to już po całości za jednym razem i te dynamiczne :D

Przód i tył dynamiczne.

 

Łooo ta pierwsza opcja mega ale gdzie to kupić ?

Do tego dynamiczne kierunki w lusterka i tył i jest full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kto robi takie pływające moduły na przód i sprzedaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do kolesia emaila, zobaczymy czy odpisze. Takie rozwiązanie jest w nowych seatach. Dosyć ciekawie to wygląda. 

Jak już jesteśmy przy oświetleniu, zakup świeży.. 5 min temu zakupione. Teraz pozostanie coś wymyślić na tył, szkoda że w b9 zrobili tylko na przodzie. No i cena tych listew megaaaa śmieszna ? na zdjęciu dwie lewe.. Zamówiona lewa i prawa :)

 

IMG_20181104_082113.jpgIMG_20181104_082140.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Napisałem do kolesia emaila, zobaczymy czy odpisze. Takie rozwiązanie jest w nowych seatach. Dosyć ciekawie to wygląda. 

Jak już jesteśmy przy oświetleniu, zakup świeży.. 5 min temu zakupione. Teraz pozostanie coś wymyślić na tył, szkoda że w b9 zrobili tylko na przodzie. No i cena tych listew megaaaa śmieszna ? na zdjęciu dwie lewe.. Zamówiona lewa i prawa :)

 

IMG_20181104_082113.jpgIMG_20181104_082140.jpg

Jak gosc od lamp odpisze to daj znac.

Gdzie te listwy sie zaklada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlane listewki fajna rzecz. Znajomy zakładał podobne do s5. Mają dynamiczną wizualizację, jak się otworzy drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pietrz44 napisał:

Jak gosc od lamp odpisze to daj znac.

Gdzie te listwy sie zaklada ?

Odpisał, 250 Euro za zrobienie takich jak na filmiku czyli jak w nowych seatach. Czarne środki plus 150 Euro. Muszę się dowiedzieć jak czasowo to wyjdzie i kiedy będzie mógł rezac. 2-3dni lampy muszą być u niego, czyli ponad tydzień z wysylkami zejdzie. Musze coś wymyślić żeby to miało ręce i nogi. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MaciekPL napisał:

Odpisał, 250 Euro za zrobienie takich jak na filmiku czyli jak w nowych seatach. Czarne środki plus 150 Euro. Muszę się dowiedzieć jak czasowo to wyjdzie i kiedy będzie mógł rezac. 2-3dni lampy muszą być u niego, czyli ponad tydzień z wysylkami zejdzie. Musze coś wymyślić żeby to miało ręce i nogi. 

Cena jeszcze nie tragiczna na takie efekty.

Gdzie sie lampy wysyla ? Do Rosji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pietrz44 napisał:

Cena jeszcze nie tragiczna na takie efekty.

Gdzie sie lampy wysyla ? Do Rosji ?

Dokładnie cena żadna, koleś w Niemczech to robi. Mozna wybrać dynamiczne lub te zwykle na wzór seata. Z terminami ma trochę ciężko, jeśli mi się uda to do świąt ogarnę, jeśli nie od razu po nowym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na przerobione lampy. Może i u siebie zrobię. Tył dynamiczny, lusterka dynamiczne, a przód żarówa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, liquid8p napisał:

To czekamy na przerobione lampy. Może i u siebie zrobię. Tył dynamiczny, lusterka dynamiczne, a przód żarówa ;)

Też czekam na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...