Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

No i teraz jest miodzio ?

co do lusterka to lewe zawsze z opóźnieniem, nawet w nowych autach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, skotyman napisał:

255/35 minimalnie wystaje z przodu a z tyłu będziesz mieć na 100% przycierki.. przy 245 nie ma tych problemów ?

Wystawało na Pirelli, kumpel mówił że dużo od opony zależy. Tutaj niby jak mierzylismy było na równo, no ale też to jakoś super nie było mierzone. Ogólnie nie przejmuje się, na letnich jeszcze do listopada i po nowym roku wejdą 245 właśnie. Wydają mi się za szerokie te 255 do a4, będę myślał nad marka jeszcze.

11 godzin temu, Norbas napisał:

No i teraz jest miodzio ?

co do lusterka to lewe zawsze z opóźnieniem, nawet w nowych autach ;) 

Z ciekawości muszę w poniedziałek w pracy zobaczyć, jak nie miałem u siebie to jakoś tego nie zauważałem. 

 

Chciałbym zaciski ogarnąć, nie wiem jaki kolor najlepiej by pasował. Myślę nad czarnym, czerwony lub żółty. Cały komplet tarcz i klocków jest dość świeży, jak się będą kończyły wrzucę coś większego :) do tego czasu chciałbym żeby te trochę świeciły heh 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ogrom włożonej pracy i przemyślane mody, miło patrzeć na takie auto? Szacun kolego.

Widzę, że zastanawiasz się nad kolorem zacisków, moim zdaniem do czarnego czarne, to nie jest jakaś sportowa fura, żeby malować w kolorach ?

Niedawno zakładałem komplet 345/330 w swoim i tak to wygląda z czarnymi.

IMG_1763.jpg

Lusterka w każdej B8 składają się niestety z różną prędkością, tu niemieccy inżynierowie się nie popisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, l2k2 napisał:

Widać ogrom włożonej pracy i przemyślane mody, miło patrzeć na takie auto? Szacun kolego.

Widzę, że zastanawiasz się nad kolorem zacisków, moim zdaniem do czarnego czarne, to nie jest jakaś sportowa fura, żeby malować w kolorach ?

Niedawno zakładałem komplet 345/330 w swoim i tak to wygląda z czarnymi.

IMG_1763.jpg

Lusterka w każdej B8 składają się niestety z różną prędkością, tu niemieccy inżynierowie się nie popisali.

Dzieki wielkie, staram się jak mogę heh. 

W sumie racja czarne zaciski najbardziej będą pasować. Chodzi o to żeby je odświeżyć do czasu aż nie założę większego hebla. 

Pokaż zdjęcie tyłu auta, ktoś wspominał że siedzi tam wydech od 3.0tdi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MaciekPL napisał:

Witam wszystkich ?

Dzisiaj wpadły rotory z a5 a dokładniej 9j et33. Można powiedzieć że nowki sztuki, przebieg a5ki to prawie 22tys km. Niski przebieg nie musi mówić o dobrym stanie, czasem sam widzę jak auta z kilkukrotnie większym przebiegiem są lepiej utrzymane. Tutaj są w idealnym, opony siedziały Pirelli jednak trochę szersze były od moich Continental. Natomiast moje Continentale o wymiarach 255 35 są na równi z błotnikami. Przez ten rant ochronny jest takie wrażenie jakby wystawaly lekko. Zostały zmierzone i jest tak jak być powinno. Jestem mega zadowolony, tego brakowało tutaj. Z zewnątrz do szczęścia pozostało mi założyć zderzak C+ na przód. Myślałem o wydechu z 3.0tdi, jednak nie jestem do końca przekonany. Dwie rury koło siebie jakoś bardziej widać przy czarnym dyfuzorze. Chociaż jeszcze sprawa do przemyślenia. 

Po kilku miesiącach od założenia a od zakupu jeszcze mega długiego czasu zostały zakodowane lusterka. Wszystko elegancko działa, jedno lusterko z opóźnieniem się zamyka. Jeśli dobrze przeczytałem to normalne jest? 

IMG_20180929_180756.jpg

 

IMG_20180929_174636.jpg

 

IMG_20180929_180840.jpg

 

Tutaj takie z daleka porównanie z kumplem z pracy. IMG_20180929_183332.jpg

koło super robi robotę ( pasuje tylko gume czymś nabłyszczyć bo przy czarnym aucie średnio to wygląda :D )

ciekawe jak taki zestaw siadłbym na Eibach Sportline - czy coś by wystawało lub przycierało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hubertus01 napisał:

koło super robi robotę ( pasuje tylko gume czymś nabłyszczyć bo przy czarnym aucie średnio to wygląda :D )

ciekawe jak taki zestaw siadłbym na Eibach Sportline - czy coś by wystawało lub przycierało?

Na zdjęciu Kumpel ma właśnie sportline. Miał 19 9j et chyba nawet 35 to mówił że obcieralo. 

Szybkie mycie i opony nie ruszone heh. Też mnie to denerwuje jak są takie blade. Jutro w pracy to poprawię :D

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MaciekPL napisał:

Dzieki wielkie, staram się jak mogę heh. 

W sumie racja czarne zaciski najbardziej będą pasować. Chodzi o to żeby je odświeżyć do czasu aż nie założę większego hebla. 

Pokaż zdjęcie tyłu auta, ktoś wspominał że siedzi tam wydech od 3.0tdi ?

Zaciski powinny wyglądać estetycznie, osłony też, bo trochę lipa jak zakłada się ładne felgi i pod spodem świeci ruda..

Wydech niedawno założony, nie ma jeszcze Slinowego zderzaka i lotki od RSa, które poszły już do malowania, więc tak teraz tyłek wygląda:

aaa.jpg

a tak będzie po założeniu tych gratów

Black 6 05.jpg

Jeśli się zastanawiasz, czy zakładać wydech, to chyba nie ma nad czym, tylko szukać w dobrym stanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Na zdjęciu Kumpel ma właśnie sportline. Miał 19 9j et chyba nawet 35 to mówił że obcieralo. 

Szybkie mycie i opony nie ruszone heh. Też mnie to denerwuje jak są takie blade. Jutro w pracy to poprawię :D

a obcierał mu przód i tył czy np sam tył? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hubertus01 napisał:

a obcierał mu przód i tył czy np sam tył? 

Wiem że na pewno przód, na rondzie mówił że mega jazda była. Musiałbym spytać dokładnie jeszcze. 

 

Godzinę temu, l2k2 napisał:

Zaciski powinny wyglądać estetycznie, osłony też, bo trochę lipa jak zakłada się ładne felgi i pod spodem świeci ruda..

Wydech niedawno założony, nie ma jeszcze Slinowego zderzaka i lotki od RSa, które poszły już do malowania, więc tak teraz tyłek wygląda:

aaa.jpg

a tak będzie po założeniu tych gratów

Black 6 05.jpg

Jeśli się zastanawiasz, czy zakładać wydech, to chyba nie ma nad czym, tylko szukać w dobrym stanie ?

Ładnie wygląda tyle że te końcówki śmiesznie małe są w serii. Kolega Krystian3769 ma na petardzie, tyle że jasny dyfuzor. Dlatego chciałem mieć jakiś pogląd jak to będzie przy czarnym no i większymi kominami. W grudniu będę miał 3 tyg urlopu więc ogarnie się wszystko w pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia brakuje mi właśnie tej czerni. Także nie masz co się zastanawiać i ładuje wydech z czarnym dyfuzorem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła na zimę już w piwnicy czekają. Rotory z a5 to i na zimę muszą być również z a5. Nie wiem jaki to model ale podobają mi się, w zimie nie powinno być już wstydu. Rozmiar to 245 40 r18, 8.5j et 29 opony Continental. Müsze je tylko dobrze umyć i to wszystko. Stan wszystkich taki jak na zdjęciu :)

IMG_20181001_180038.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Koła na zimę już w piwnicy czekają. Rotory z a5 to i na zimę muszą być również z a5. Nie wiem jaki to model ale podobają mi się, w zimie nie powinno być już wstydu. Rozmiar to 245 40 r18, 8.5j et 29 opony Continental. Müsze je tylko dobrze umyć i to wszystko. Stan wszystkich taki jak na zdjęciu :)

IMG_20181001_180038.jpg

Moje czekają na nowe obuwie letnie:) dokładnie ten sam wzór.

Edytowane przez damian19886
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierka zrobiona, myślę że na zimę mogą być. Na lato za nic w świecie bym tego nie założył. Ogólnie w tym aucie poniżej 19" nie zejdę nigdy. Ten sezon na tych zrobię na następny zobaczymy może coś ciekawszego będzie. 

 

IMG_20181008_185855.jpg

IMG_20181008_174712.jpg

 

IMG_20181008_185518.jpgIMG_20181008_185732.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje :) Ja na lato na 20 latam ale na zime to jakieś mniejsze 16 bądź 17, bo cena opon zimowych na 19 trochę mnie przeraża :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciejppl napisał:

Fajnie się prezentuje :) Ja na lato na 20 latam ale na zime to jakieś mniejsze 16 bądź 17, bo cena opon zimowych na 19 trochę mnie przeraża :P

Mam komplet 17" na zimę moich starych na sprzedaż w jakieś okazyjne kasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, skotyman napisał:

Co za żarówki masz wrzucone w halogeny? :) 

Kurcze nie pamiętam co tam dokładnie wrzucałem, coś lekko ponad 30euro dałem za to. Jak będę w pl to zobaczę, mam stare w tym opoakowaniu. Teraz będzie jakoś rok czasu jak świecą bez problemu. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna i doinwestowana a4,już wcześniej obserwowałem tylko nic nie pisałem :):):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory wybrane.. Piano Black. Zobaczymy jak to się sprawdzi, wizualnie mi się mega podoba. Czy tak będzie na dłuższą metę to się okaże heh. Jeszcze brakuje mi z kokpitu i tunelu. Tunel chce pomalować, ciężko dostać w dobrym stanie. Ten z deski rozdzielczej na dniach będzie u mnie w domku :D

IMG-20181015-WA0022.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...