Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Czym prędzej pakuj zderzak competition, zupełnie inne auto. S-line jest za grzeczny, jak dla mnie ;) Sprężyny eibach + dystanse i auto prowadzi się jak marzenie. Ale to już na pewno zdążyłeś się przekonać :D

Z forum się nie żegnaj, bo jak przestaniesz modzić, to auto sprzedasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MaciekPL napisał:

Hmm no i jeden z większych problemów rozwiązany, okulary w schowku koło podsufitki. Dzięki temu wymieniłem w sumie głośniki haha. Coś mi ciągle hałasowało, nie mogłem znaleźć tego. Czasem było ok czasem znowu jakieś trzaski. Było to na starych i nowych głośnikach. W Poznaniu jak jeździłem okulary miałem gdzieś rzucone, później dałem do schowka znowu coś latało. Na autostradzie miałem na nosie było ok. Teraz w poniedziałek były w schowku, rano jadę do pracy słyszę ten sam dźwięk. Byłem mega zły, dzisiaj napisałem do Krystiana, jak zawsze pomógł haha. Dzięki wielkie, gdyby nie Ty z tymi okularami dalej bym szukał heh. 

Nie ma za co ?

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 

Z racji tego że niedługo zbliża się 5 lat Audi, zrobiłem małe zabezpieczenie podwozia przed korozją itd. Miałem już dawno robić ale miałem jeszcze pewne ale do auta czy zostanie. W pracy również takie rzeczy robimy, dla nowych mercedesów na Austrię i Szwajcarie. Kolega jedzie na urlop to muszę za niego robić bo nikt inny nie ma szkolenia. Za dużo aut nie ma więc wjechalem dzisiaj swoim. Trochę więcej czasu zeszło niż na nowe, trochę przy kołach musiałem wyczyścić. Ogólnie jestem zadowolony, taki zabieg około 400euro u nas kosztuje. Mam zdjęcie poglądowe, telefon zostawiłem w aucie, już nie chciałem z podnośnika spuszcać na dół auta. IMG_20180816_165856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota ? sam myśle o czymś takim.  Wymontowywales coś z grubszych rzeczy typu sanki  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh przy tym aucie nie moze być lipy. Staram się jak mogę, nic wymontywowane nie było. To co jest spełni swoje zadanie myślę. Dorwałem w pracy książkę co i jak powinno być zabezpieczone w naszym modelu i tak samo zrobiłem. 

Jutro będę folie zakładał na lampy tylne. Wydaje mi się że powinna teraz być taka jaka chcę. 

 

Jeszcze takie jedno zdjęcie podświetlenie wnętrza. 

IMG_20180825_054355.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Heh przy tym aucie nie moze być lipy. Staram się jak mogę, nic wymontywowane nie było. To co jest spełni swoje zadanie myślę. Dorwałem w pracy książkę co i jak powinno być zabezpieczone w naszym modelu i tak samo zrobiłem. 

 

Jakbys miał chwilke to sprawdz co trzeba w modelu b6/b7 i pyknij info na pw :decayed: :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Norbas napisał:

Jakbys miał chwilke to sprawdz co trzeba w modelu b6/b7 i pyknij info na pw :decayed: :hi: 

A Norbercik się podzieli później informacjami???? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2018 o 10:21, Norbas napisał:

Wymontowywales coś z grubszych rzeczy 

Układ wydechowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Norbas napisał:

Jakbys miał chwilke to sprawdz co trzeba w modelu b6/b7 i pyknij info na pw :decayed: :hi: 

Nie ma problemu, w poniedziałek zobaczę w pracy. 

Pojawiły się na eBay szyny bagażnika, mocowania są jakieś inne czy zostają stare? Koleś ma same szyny, wszystko w sumie oprócz szyn mam i nie wiem czy je brać. Cena w sumie nie jest jakaś mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szynami bagażnika już wszystko wiem :)

Dzisaj zacząłem robić te lampy, niestety trochę za mało foli kupiłem. Nie wziąłem pod uwagi że nie wyjdzie mi kilka razy heh. Przynajmniej odcień podpasował mi. Jest delikatnie i ten czerwony kolor lamp nie będzie się tak wrzucał w oczy. Ładnie go folia przyciemni. 

W tygodniu przyjdą szyny bagażnika, muszę jeszcze zamówić mocowania i myślę że będę mógł już montować. 

 

IMG_20180826_160337.jpgIMG_20180826_181045.jpg

 

Już od jakiegoś czasu leżą w piwnicy koła na zimę z a5 19'' 8.5j et33. Wydaje mi się że troche za duże na zimę, jeszcze mam jeden model z a4 na oku w 18calach. IMG_20180826_181344.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką folię kupiłeś?

Co do kół to zależy jaka ciężka zima będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, D4NTE napisał:

Jaką folię kupiłeś?

Co do kół to zależy jaka ciężka zima będzie ?

Folia to oracal 8300 jasna. 

Ostatnie lata tej zimy brak więc może skuszę się na nie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem szyny bagażnika. Pomimo tego że rzadko do niego cokolwiek rzucam to fajna sprawa heh. Jak już otworzę ten bagażnik to niech chociaż wygląda i tam ładnie. 

Przed.. 

IMG_20180908_133457.jpg

Po 

IMG_20180908_154131.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde Super to wygląda :oklasky:

I pomimo tego że rzadko tam coś wrzucasz to się kiedyś przyda.. to samo mam jak kupiłem siatkę do bagażnika.. tak naprawdę raz się przydała, ale jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...