Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne punkty do skreślenia. Dynamiczne kierunkowskazy i nowa gałka zmiany biegów. Pierwsza była od sline używana, z czarną nicią. Kolejna również sline z białą nicią używana. Jednak stan taki sobie. Trafiłem na nową od a3, sline z białą nicią. Najlepsze jest to że cena w porównaniu z poprzednim, najtańsza wyszła. 

IMG_20180414_154959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, damian19886 napisał:

Gałka od a3 jest taka sama jak w a4? 

Tak, sama gałka jest taka sama. Mieszek ta podstawa jest inna. Trochę cierpliwości i idzie zmienić podstawę na tą z a4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MaciekPL napisał:

Kolejne punkty do skreślenia. Dynamiczne kierunkowskazy i nowa gałka zmiany biegów. Pierwsza była od sline używana, z czarną nicią. Kolejna również sline z białą nicią używana. Jednak stan taki sobie. Trafiłem na nową od a3, sline z białą nicią. Najlepsze jest to że cena w porównaniu z poprzednim, najtańsza wyszła. 

IMG_20180414_154959.jpg

Nie lepiej troche dołożyć i zrobić takie ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtekA4B8 napisał:

Nie lepiej troche dołożyć i zrobić takie ??

 

To dostałem za paczkę papierosów od znajomego z pracy, do przedlifta myślał że będzie mu pasować. Gdybym miał przednie zwykle lampy pewnie bym robił ksenony. Z tyłem aż takiego napięcia nie mam. Może nie wygląda tak jak na tym filmiku,ale jest troszkę inaczej od serii. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacko wyglada lotka rs zderzak lift i dokladka od allroada na dwa wydechy w piano pomalowana i na to końcowy 100-105 mm i jest propsik tyłeczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, SpierfolES napisał:

Kozacko wyglada lotka rs zderzak lift i dokladka od allroada na dwa wydechy w piano pomalowana i na to końcowy 100-105 mm i jest propsik tyłeczek

Lotka rs jest, zderzak z sline czeka na montaż. Teraz właśnie kwestia dwóch wydechów, wiem że pasują od 3.0tdi. Od benzyny nie podejdzie prawda? Jeszcze problem z dyfuzorem, również będę musiał szukać teraz. Ceny na allegro.. Cena za dyfuzor w takim sobie stanie, taka sama jak dałem za kompletny zderzak. Nawet czasami wyższa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz trafić wyczekać idzie dorwac w atrakcyjnej cenie ale się trzeba naszukac zorientuj sie czy dokladka z allroada pasuje ta chromowana i wtedy w piano ją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d0dfc8e40cecd5307d4c8a20ee00baba.jpg

Chodzi mi po głowie oklejenie auta, co myślicie o takim kolorze? Jakieś propozycje może odnośnie koloru który by pasował. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jak dla mnie teraz to kolor na topie. Masz czarne dodatki wiec bedzie wygladal mega, a wogóle w macie lub półmacie! Jaki koszt zaśpiewali Tobie za oklejenie auta?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



d0dfc8e40cecd5307d4c8a20ee00baba.jpg.45b63f486f0045096e43e835b10d5060.jpg
Jakieś propozycje może odnośnie koloru który by pasował. 
 
 


Jakbym miał oklejać wybrałbym coś takiego w macie plus pakiet czerń [emoji41]4d79841ad9e2f2976203d4cc2f6b41c3.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GacekUK napisał:

Hej. Jak dla mnie teraz to kolor na topie. Masz czarne dodatki wiec bedzie wygladal mega, a wogóle w macie lub półmacie! Jaki koszt zaśpiewali Tobie za oklejenie auta?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Tutaj w pobliżu pracy mam zakład który tylko folia się zajmuje. Same porszaki, lambo, Ferrari. Zdarza się że klient przy odbiorze auta zmieni zdanie i chce mieć oklejonego Mercedesa. Wtedy dajemy do nich, z innymi firmami nie mam porównania. Dla mnie robią mega robote. Pierwszy termin w który mógł by mnie wcisnąć to lipiec.. Mógłbym przez firmę zrobić, tylko cenowo dużo więcej. Ode mnie chce 1200 euro. 

Nie powiem bo tak jak mam teraz mi się mega podoba. Cały czarnuch bez chromów paskudnych. Problem w tym że pracuje przy nowych autach, przygotowanie do sprzedaży. Oraz używki vw&audi w mniejszym stopniu. Mam jakieś porównanie do lakieru, jak widzę swój który po myciu dostaję kolejne ryski. Po dotknięciu go również to mi się źle robi. Gdyby był to metalik byłbym zadowolony. Też nie są te rysy jakieś wielkie.Po każdym myciu sprawdzam auto i zawsze coś tam sobie dochodzi. Może przewrażliwiony jestem, nie wiem. W pracy mi też mówią żebym dał spokój bo nie ma się czego czepiać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Po każdym myciu sprawdzam auto i zawsze coś tam sobie dochodzi. Może przewrażliwiony jestem, nie wiem. W pracy mi też mówią żebym dał spokój bo nie ma się czego czepiać. 

Bo Oni są normalni...

Nie tak jak my :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w pobliżu pracy mam zakład który tylko folia się zajmuje. Same porszaki, lambo, Ferrari. Zdarza się że klient przy odbiorze auta zmieni zdanie i chce mieć oklejonego Mercedesa. Wtedy dajemy do nich, z innymi firmami nie mam porównania. Dla mnie robią mega robote. Pierwszy termin w który mógł by mnie wcisnąć to lipiec.. Mógłbym przez firmę zrobić, tylko cenowo dużo więcej. Ode mnie chce 1200 euro. 
Nie powiem bo tak jak mam teraz mi się mega podoba. Cały czarnuch bez chromów paskudnych. Problem w tym że pracuje przy nowych autach, przygotowanie do sprzedaży. Oraz używki vw&audi w mniejszym stopniu. Mam jakieś porównanie do lakieru, jak widzę swój który po myciu dostaję kolejne ryski. Po dotknięciu go również to mi się źle robi. Gdyby był to metalik byłbym zadowolony. Też nie są te rysy jakieś wielkie.Po każdym myciu sprawdzam auto i zawsze coś tam sobie dochodzi. Może przewrażliwiony jestem, nie wiem. W pracy mi też mówią żebym dał spokój bo nie ma się czego czepiać. 
 
Mozliwe ze troche jestes przewrazlieiony, ale jak kazdy motomaniak chcesz miec auto w nienagannym stanie. Mialem kiedys jedno czarne auto i jest to chyba najgorszy kolor dla kogos kto lubi jezdzic czystym autem! Widac wszystko. Wiadomo ze czarny kojazy sie z luksusem i ma najwiecej zwolennikow! Od tamtego czasu kupowalem tylko srebrne az spodobal mi sie bialy, moja jest w odcieniu glacier ( lodowiec) white i z bliska jest jak by metalik ale rysy tez widac. Myslalem zeby owrapowac ale chyba zrobie ceramike. Ma wogole ktos ofoliowane auto na forum? Jak to jest z trwaloscia? Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak zrobisz dobra polerke i dobra ceramikę to Ci przejdzie? Raz ze rysy znikną, a dwa ze ceramika zapobiegnie nowym rysom?

Tez mam czarne auto, niestety trzeba często myc albo przyzwyczaić się do brudnego [emoji16][emoji13]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

IMG_20180421_140411.jpg

Dzisiaj dotarła paczka, podstopnica ori. :banan: 

Miałem zestaw chińskich w rękach, ogólnie nie najgorsze. Nakładki na pedały udało mi się zamienić na oryginalne. Podstopnice wydałem koledze. Po długim czasie ja zamontował. Spodobało mi się i zamówiłem ale tym razem oryginalna. 

Nawet instrukcja obsługi jest jak zamontować heh. Jutro będzie na aucie założona :decayed:.

 

Edit. Taa jutro.. Już na aucie śmiga :hi:IMG_20180421_162326.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się komponuje :decayed: i znowu banan na mordce dobnastepnego moda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :decayed: powoli coś się tam tworzy. 

Kolejny mod w następnym tygodniu, założę w końcu te lusterka.. 

Zamówiłem klamki wewnętrzne od rs4, dwa tygodnie paczka idzie.. Mam nadzieję że przyjdą. 

Teraz pytanie może ktoś chętny się znajdzie i mi odpowie.

-zawieszenie mam 1be, brać sprężyny eibacha czy amorki i sprężyny kupić od sline? Na czym będzie to lepiej wyglądać i prowadzić się? 

-chciałbym trochę moc podnieść, czy turbina od 170km dała by radę podnieść moc w okolicy 200km? Jakieś mocniejsze sprzęgło bym potrzebował, chyba ze wezmę zwykle sachsa i obije kevlarem? Druga myśl jest taka zrobić lajtowe 170km 370nm i może jeździć bez obawy o sprzęgło. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...