Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za jakoś zdjęcia, najważniejsze że coś się dzieje :kox:

 

IMG_20180330_201611.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, damian19886 napisał:

Co działasz?

Fotele, boczki drzwi, dekory, podłokietnik. Sline jednym słowem haha, no i jeszcze automatycznie składane lusterka. Na sam koniec wyciągnę nowiutkie dywaniki i wisienke ścięta kierownicę :decayed:

 

Pytanie za sto punktów, z tyłu mam kanapę i idą te prostokąty po bokach. W starej kanapie mam airbag w nowej nie ma. Jak to teraz najlepiej zrobić teraz? Zostawić sama kostkę? Same trójkąty są inne, jakieś metalowe coś mają i jakby środek inny materiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałeś demontować całego środkowego tunelu aby wymienić podłokietnik, no chyba że w ogóle go nie miałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, damian19886 napisał:

Nie musiałeś demontować całego środkowego tunelu aby wymienić podłokietnik, no chyba że w ogóle go nie miałeś.

Jeszcze dekor będzie wymieniany. Trochę do czyszczenia lżej jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś musi po drodze nie tak wychodzić. Okej kupiłem cały Komplet z a5 sportback, liczyłem się z tym że nie wszystko będzie pasować. Więc na chwilę obecną wygląda to tak. Fotele sport materiał polift vs sline elektryczne A5 sportback polift. 

Fotele są elektryczne, wtyczki pasują oprócz airbagu jest troszkę inna. To zostanie z mojej zrobione. W kanapie tylnej po bokach są te takie hmm trójkąty, miałem airbag nowe nie mają. Nie wiem jak to zrobić żeby błędu nie było. Środka nie widzę takiej możliwości żeby to przełożyć. 

Boczki drzwi, kompletnie nie pasują. Został materiał przełożony i rączki skórzane. Podłokietnik również pasuje. 

 

Automatyczne składane lusterka, lewe pasuje wszystko, są 10pinowe. Z prawym jest problem, niebieski kabel przeszkadza w montażu do wtyczki. Po odczepieniu tego kabla wszystko by weszło. 

To chyba by było wszystko z tych złych wiadomości. Ogólnie fotele na mega plus, od razu inaczej środek wygląda. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Jeszcze dobrze auto z trasy nie ostygło a już środek rozpruty :decayed:

Widzę nie marnujesz czasu :thumbup1:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wszystko kupować z b8. Te trójkąty zostaw na razie swoje jak w nowych nie masz airbag choć tylna kanapa chyba jest inna z a5 niż b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damian19886 napisał:

Trzeba było wszystko kupować z b8. Te trójkąty zostaw na razie swoje jak w nowych nie masz airbag choć tylna kanapa chyba jest inna z a5 niż b8. 

Masz trochę racji trzeba było kupić od b8 to by nie było tyle zabawy. Chociaż stan tych foteli tego wszystkiego był tego wart. Kanapa jest taka sama wszystko bez problemu pasuje. Na trójkąty już mamy sposób więc będzie tak jak powinno wszystko być. Nie chcę zmieniać czegoś i robić byle jak na sztukę. Może czasem trochę dłużej ale musi być tak jak być powinno. 

Wesołych świąt wszystkim życzę, żeby części do modzenia staniały. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek skończony, felgi i dystanse założone. Z foteli jestem mega zadowolony, wszystko ładnie działa. Kierownica ścięta zrobiła robotę, od razu inaczej. Dekory również, ten ala carbon przeszedł do historii. 

Jutro zrobię jakieś normalne zdjęcia. 

Przegląd zrobiłem dzisiaj , poza małym problemem z przednimi szybami. Aa no i braku naklejki na szybie. Reszta wszystko w porządku. 

 

IMG_20180405_201657.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, elvis7676 napisał:

Przeszly ci przednie szyby na przegladzie ?

 

Z małym problemem ale tak. Trochę śmieszne, tata dwa miesiące temu był i bez problemu. Tylko że on ma trochę mocniej przyciemnione. IMG_20180405_204327.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrywalem  dostalem 1 punkt i 120eur mandat a na przegladzie nawet gadac niechcieli. Co do furki to robi sie ciekawie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elvis7676 napisał:

Ja zrywalem  dostalem 1 punkt i 120eur mandat a na przegladzie nawet gadac niechcieli. Co do furki to robi sie ciekawie :banan:

Mocno miałeś przyciemnione? Ja jeżdżę też po Niemczech do tej pory bez problemu. Kumpel z pracy ma przyciemnione podobnie jak taty i bez problemu przy kontroli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz środek robi robotę ;) 

Podsufitkę też zmieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Veiru napisał:

Teraz środek robi robotę ;) 

Podsufitkę też zmieniałeś?

Tak, to był chyba jeden z pierwszych większych modów. 

Krystian, jestem tego samego zdania. Czuje się jak w innym aucie, na jak długo zobaczymy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...