Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś fotki na szybko. W następnym tygodniu postawie w pracy na kilka dni auto. Trochę się pobawię ze skórami bo jeszcze nie były czyszczone, może z lakierem.. Chociaż nie wiem czy jest sens przy tym lakierze cokolwiek robić. 

IMG_20180406_154630.jpgIMG_20180406_154656.jpgIMG_20180406_154720.jpg

IMG_20180406_155555.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taka akcja z babcią. Pojechałem po nią do szkoły, idziemy do auta tak patrzy na felgi i mówi o nowe felgi założyłeś. Ja mówię to są te stare, ona nie kłam mnie przecież widzę. Weszła do środka, chwilę popatrzyła, ładne te fotele, pewnie dużo roboty było. Ja mówię no trochę było. Jedziemy dalej, ciszaa. Kierownice też zmieniłeś, ja na to no co Ty babcia stara. Nie kłam babki. Coś tam pogadaliśmy i odzywa się, no to teraz masz tak jak tata sline tak? Haha :grin: cała rodzina Audi zarażona. Tata a4, mama a2, siora a3 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modami to grubo pocisneles jak dla mnie wszystko na +. S line jak sie patrzy [emoji41] masz tam ceramike ze lakier tak sie swieci?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GacekUK napisał:

Z modami to grubo pocisneles jak dla mnie wszystko na +. S line jak sie patrzy emoji41.png masz tam ceramike ze lakier tak sie swieci?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Ceramiki jeszcze nie mam, planuje nałożyć, jak założę zderzaki. Przy tym lakierze to wątpię że coś pomoże :mellow:. Wosku też nie ma, ostatnio chciałem nakładać. Stary zmyłem, a już na nowy czasu nie starczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach lakier w Twojej czarnuli wyglada ok. Nawet lepiej! Ja chce polozyc na swoja. Napisalem zapytanie o koszta do paru firm w kujawsko-pomorskim i rozbierznosc cen jest ogromna! 5 letnia ochrona to koszt od 1800-3500zl i auto min 2 dni u nich. Nie wiem czemu taka rozbierznosc! Nie wiem komu to zlecic?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, GacekUK napisał:

Na fotach lakier w Twojej czarnuli wyglada ok. Nawet lepiej! Ja chce polozyc na swoja. Napisalem zapytanie o koszta do paru firm w kujawsko-pomorskim i rozbierznosc cen jest ogromna! 5 letnia ochrona to koszt od 1800-3500zl i auto min 2 dni u nich. Nie wiem czemu taka rozbierznosc! Nie wiem komu to zlecic?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Kurcze, w zasadzie tragedii nie ma. Największy problem jest w tym że mam pracę jaką mam. Później każda ryske itd. Widzę i latam cały heh. 

Wszystko zależy jakiej firmy materiały będą przy tym użyte. Większość daje ta gwarancję roczna czy do tych pięciu lat. Z tym że jest taki haczyk że u nich auto musi być myte itd.. U mnie w firmie również tak jest. Czasowo to już indywidualnie pod każde auto się ocenia ile czasu potrzeba. Czasem może być te 2.5dnia a czasem 4 będzie mało. Jakbyś w Poznaniu szukał to mam dwie firmy które mogę polecić, z tamtych rejonów ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, w zasadzie tragedii nie ma. Największy problem jest w tym że mam pracę jaką mam. Później każda ryske itd. Widzę i latam cały heh. 
Wszystko zależy jakiej firmy materiały będą przy tym użyte. Większość daje ta gwarancję roczna czy do tych pięciu lat. Z tym że jest taki haczyk że u nich auto musi być myte itd.. U mnie w firmie również tak jest. Czasowo to już indywidualnie pod każde auto się ocenia ile czasu potrzeba. Czasem może być te 2.5dnia a czasem 4 będzie mało. Jakbyś w Poznaniu szukał to mam dwie firmy które mogę polecić, z tamtych rejonów ciężko. 
Dzieki. Przemysle to. Bede w lipcu 2tyg w pl i z Bydgoszczy do Poznania nie ma przepasci wiec mozna by ogarnac. Jak by co dam cynka. Pozdro.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach świeci się na prawdę pięknie. Na żywo i pod słońce to już inna bajka. Doskonale znam temat :facepalm:Też mam w planie zrobić u siebie korektę razem z powłoką. Może coś pomoże.

Pozatym autko nabrało rasowego haraktetu. 

Do listy kolejnych modów zaproponowałbym delikatne obniżenie.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, krystian3769 napisał:

Na fotkach świeci się na prawdę pięknie. Na żywo i pod słońce to już inna bajka. Doskonale znam temat :facepalm:Też mam w planie zrobić u siebie korektę razem z powłoką. Może coś pomoże.

Pozatym autko nabrało rasowego haraktetu. 

Do listy kolejnych modów zaproponowałbym delikatne obniżenie.

:thumbup1:

O to właśnie chodzi heh. Chociaż po ostatnim moim polerowaniu jak patrzyłem wczoraj pod różnymi kątami to całkiem całkiem. 

Kurcze tutaj jest 1be.. Dobrze ze nie 1ba to w ogóle była by koza. Co do jazdy to jeździ mi się świetnie. Passata miałem na gwincie.. Nigdy więcej, wygląd wyglądem ale to nie wszystko. 

Jak by to najlepiej zrobić, amorki i sprężyny od sline tak? Nie powiem jakby delikatnie jeszcze na dół zszedł to by było zacnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MaciekPL napisał:

Jakieś fotki na szybko. W następnym tygodniu postawie w pracy na kilka dni auto. Trochę się pobawię ze skórami bo jeszcze nie były czyszczone, może z lakierem.. Chociaż nie wiem czy jest sens przy tym lakierze cokolwiek robić. 

IMG_20180406_154630.jpgIMG_20180406_154656.jpgIMG_20180406_154720.jpg

IMG_20180406_155555.jpg

Kozacko teraz wyglada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse zalozyles ? i jak oceniasz ? sa jakies wibracjie przy szbszej jezdzie ? czy nie rozpedzales sie jeszcze znacznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Gibons napisał:

Dystanse zalozyles ? i jak oceniasz ? sa jakies wibracjie przy szbszej jezdzie ? czy nie rozpedzales sie jeszcze znacznie ;)

Tak, 13mm tył i przód. Hmm jak na razie tylko po mieście trochę jeździłem. W sumie nic takiego nie zauważyłem. Dzisiaj pod wieczór wracam do Niemiec to będę mógł więcej powiedzieć. Ojciec założył 13mm i 17mm na tył. Mówi że dużo lepiej się jeździ i nic czuc tych wibracji właśnie. Miał na poprzednim aucie jakieś badziewie to mówi że bez porównania. Napiszę jutro jak w przypadku moim się trzymają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło zapasowe włożyłem, lewarek itd. Myślałem że tego schowku nie ma u mnie. Przypadkowo odkryłem i takim oto sposobem wszystkie pierdoly ze schowka mam razy dwa. :naughty:

 

Znaczki sline na błotniki zamontowane. Chyba już środek spełnia ta normę? 

 

IMG_20180407_131601.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaciekPL napisał:

Dzisiaj koło zapasowe włożyłem, lewarek itd. Myślałem że tego schowku nie ma u mnie. Przypadkowo odkryłem i takim oto sposobem wszystkie pierdoly ze schowka mam razy dwa. :naughty:

 

Znaczki sline na błotniki zamontowane. Chyba już środek spełnia ta normę? 

 

IMG_20180407_131601.jpg

Hehe trzeba było pytać o ten schowek. Ja wiecznie żył nie będę ...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gibons napisał:

Dystanse zalozyles ? i jak oceniasz ? sa jakies wibracjie przy szbszej jezdzie ? czy nie rozpedzales sie jeszcze znacznie ;)

Po trasie mogę już coś powiedzieć. Jakieś mocniejsze przyspieszenia czy hamowania, auto we wibracje nie wchodzi. Jakieś patatajki autostradowe również ok. Nic nie szarpie. Wydaje mi sie że bardziej drogi trzyma się. Wygląd na plus i prowadzenie bez zmian albo i na lekki plus. 

 

15 godzin temu, krystian3769 napisał:

Hehe trzeba było pytać o ten schowek. Ja wiecznie żył nie będę ...:grin:

Kurde w kilku autach to widziałem, otwierałem. W kilku nie było, ale że u siebie nie zauważyłem :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MaciekPL napisał:

Po trasie mogę już coś powiedzieć. Jakieś mocniejsze przyspieszenia czy hamowania, auto we wibracje nie wchodzi. Jakieś patatajki autostradowe również ok. Nic nie szarpie. Wydaje mi sie że bardziej drogi trzyma się. Wygląd na plus i prowadzenie bez zmian albo i na lekki plus. 

 

Kurde w kilku autach to widziałem, otwierałem. W kilku nie było, ale że u siebie nie zauważyłem :huh:

Dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare fotele sprzedane, dzisiaj przyjechał odebrać klient, 630km w jedną stronę :grin: 

 

Takie pytanko małe, gałka zmiany biegów z mieszkiem podejdzie z Audi a3 8p? Czy trzeba tą podstawę zmieniać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...