Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kalix94 napisał:

Instalacja do fotochrom w lusterkach jest pociagnieta? 

Wiesz co ja miałem zwykle lusterka na 6pin. Zmieniłem na 14pin bodajże i wszystko działa jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja tematu, jeszcze muszę trochę zrobić. 

Folia z lamp jutro wylatuje... Nie podoba mi się to, założę trochę słabszą taka jak sprawdzaliśmy na aucie. Lekko będę przyciemnione, ten czerwony nie będzie tak widoczny. 

Takie coś jutro będzie montowane.

IMG_20180726_200445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz coś więcej o tym zestawie? Sam chcę poprawić brzmienie audio, i szukam inspiracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kasjan napisał:

Powiedz coś więcej o tym zestawie? Sam chcę poprawić brzmienie audio, i szukam inspiracji :)

Więc tak, jest to zestaw 2 drożny Audio system X165em Evo. Zamontowany na przodzie i tyle. Zwrotnica z kondensatorami. Ogólnie zestawik całkiem spoko, wszystko p&p. Zamówiłem maty wygłuszające, oraz dystanse z mdfu. W zestawie wkręty do mdfu, kable do przejścia na stara wtyczkę. Montaż mega prosty, więcej zabawy z matami jak z tymi głośnikami. Grają jak dla mnie bardzo dobrze, wygłuszenie też zrobiło swoją robotę. W środku drzwi lekko zostały wygłuszone. Pierwszy raz to robiłem z ojcem. Bas ładny czysty, syczki również ładnie grają. Z ori Audi nie ma porównania, jak dla mnie zwykły bang bez wygłuszenia itd. Mega słaby. Jeszcze będę myślał nad jakimś wzmacniaczem i subwoofer małym. Teraz jedyne co mi trzeszczy i psuje to właśnie ori subwoofer. Osobiście polecam ten zestawik. IMG_20180726_152844.jpgIMG_20180726_152859.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian19886 napisał:

Daj im trochę czasu a zagrają dużo lepiej niż zaraz po montażu.

Czytałem że około 40 godzin potrzeba na wygrzanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MaciekPL napisał:

Czytałem że około 40 godzin potrzeba na wygrzanie? 

Dokładnie nie wiem ale kilkanaście godz. potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barca8585 napisał:

Ciekawy jestem efektu

Kurde dla samego zamykania drzwi warto założyć te maty haha. Teraz jak normalny samochód zamykam drzwi a nie jak puszkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Kurde dla samego zamykania drzwi warto założyć te maty haha. Teraz jak normalny samochód zamykam drzwi a nie jak puszkę. 

Teraz to praktycznie same z rozpędu się zamykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, barca8585 napisał:

jakie koszty 4 drzwi ? 

220zł za 8 mat wygłuszających. Plus troszkę czasu na montaż. Jeszcze poszła 1 mata i 3 pianki ale to miałem od znajomego. Te 8 mat na same drzwi i tapicerkę bez środka drzwi. Znowu robiąc porządnie te środki drzwi poszło by więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaciekPL napisał:

220zł za 8 mat wygłuszających. Plus troszkę czasu na montaż. Jeszcze poszła 1 mata i 3 pianki ale to miałem od znajomego. Te 8 mat na same drzwi i tapicerkę bez środka drzwi. Znowu robiąc porządnie te środki drzwi poszło by więcej. 

nio to nie ma tragedi a efekt na pewno warty tych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, barca8585 napisał:

nio to nie ma tragedi a efekt na pewno warty tych pieniędzy

Szczerze Ci powiem że ten cały zestawik kosztował mnie 1847zl razem wysyłką. Uważam że jeden z lepszych modów w tym aucie, cena nie jakaś kosmiczna. Gra to jak dla mnie mega. Jak widzieliście kupiłem wcześniej b&o używke, całe szczęście że nie montowałem tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nadal szukasz w Poznaniu ogarniętego elektryka to mogę polecić (mi instalował możliwość wyłączenia poduszki powietrznej na przednim fotelu i mam tak jak w serii wychodziło  )

Auto Elektryk Yogi Service Elektromechanika S.C.

https://maps.google.pl/maps?vet=12ahUKEwiNu9zr6sLcAhUFGCwKHTv9DNUQ30owAHoECAsQLg..i&hl=pl-pl&client=safari&um=1&ie=UTF-8&fb=1&gl=pl&entry=s&sa=X&ftid=0x47044343632c0ab1:0xa0fceea376a2cb82&gmm=CgIgAQ%3D%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RaV22K napisał:

Jak nadal szukasz w Poznaniu ogarniętego elektryka to mogę polecić (mi instalował możliwość wyłączenia poduszki powietrznej na przednim fotelu i mam tak jak w serii wychodziło  )

Auto Elektryk Yogi Service Elektromechanika S.C.

https://maps.google.pl/maps?vet=12ahUKEwiNu9zr6sLcAhUFGCwKHTv9DNUQ30owAHoECAsQLg..i&hl=pl-pl&client=safari&um=1&ie=UTF-8&fb=1&gl=pl&entry=s&sa=X&ftid=0x47044343632c0ab1:0xa0fceea376a2cb82&gmm=CgIgAQ%3D%3D

Oo fajnie że ktoś przegląda ten temat heh. Juz ogarnąłem temat, wyłączyli mi komputerem poduszki tych boczkow kanapy. Jednak szukam cały czas, tych boczkow ale z poduszkami. Mega ciężko dorwać to. Dzięki wielkie :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli kodowanie lusterek z wczesniejszych postów ale dobrze ze poduszki ogarnięte :)

Bardzo ładny samochód, fajne mody - moze uda się kiedyś spotkać i zobaczyć na żywo w Poznaniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podsumowanie po trasie do Niemiec.

Moc jak dla mnie jest w sam raz, nie ma jakiegoś mega szału, ale idzie normalnie jechać. Poprawa na duży plus, spalanie chyba też lekko zeszło na dół. Musiałbym zobaczyć w drodze do Polski. Wracając do Niemiec na naszym paliwie zawsze wychodziło mi dużo mniej na zbiorniku. Teraz 810km zrobiłem bez tankowania. 

Zawieszenie, już chyba się ułożyło to co miało się ułożyć. Jeździ się lepiej na tych sprężynach eibach. Zakręty itd. No i nie są jakieś mega twarde. Dużo pewnie też zrobiły nowe amortyzatory. 

Nagłośnienie, wydaje mi się że przez te maty wygłuszające zrobiło się trochę ciszej. Głośniki ładnie grają, pewnie jeszcze czasu potrzeba żeby do końca wygrzały. W porównaniu z seria nie ma co porównywać, zupełnie inne granie.

Hmm no i jeden z większych problemów rozwiązany, okulary w schowku koło podsufitki. Dzięki temu wymieniłem w sumie głośniki haha. Coś mi ciągle hałasowało, nie mogłem znaleźć tego. Czasem było ok czasem znowu jakieś trzaski. Było to na starych i nowych głośnikach. W Poznaniu jak jeździłem okulary miałem gdzieś rzucone, później dałem do schowka znowu coś latało. Na autostradzie miałem na nosie było ok. Teraz w poniedziałek były w schowku, rano jadę do pracy słyszę ten sam dźwięk. Byłem mega zły, dzisiaj napisałem do Krystiana, jak zawsze pomógł haha. Dzięki wielkie, gdyby nie Ty z tymi okularami dalej bym szukał heh. 

 

Zapomniał bym folia z tylnych lamp zdjęta. Nie pasowało mi, no i też wygrało to że w Niemczech jeżdżę tym autem dosyć sporo. Gdyby od czasu do czasu jeździć może by została. W razie gdyby ktoś mi w tyłek wjechał zawsze byłby pretekst że ktoś nie widział świateł. Przynajmniej jak ja bym komuś wjechał z takimi lampami tak by było. Może pomyślę o takim delikatnym jak wcześniej pisałem. 

W sumie z moich planów odnośnie auta zostało tylko wrzucić polskie menu... Z tych nowych co ostatnio wymyśliłem to zderzak przód competition, nowe felgi, wydech na 2 strony... I chyba pożegnać się z forum bo ciągle coś nowego hahaha

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...