Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Adam87 napisał:

Naprawde Super to wygląda :oklasky:

I pomimo tego że rzadko tam coś wrzucasz to się kiedyś przyda.. to samo mam jak kupiłem siatkę do bagażnika.. tak naprawdę raz się przydała, ale jest :decayed:

Miejmy nadzieję że się przyda hehe. To jest właśnie to, w pracy mam z tymi autami do czynienia plus do tego forum.. Później zaczyna się wymyślanie heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MaciekPL napisał:

Miejmy nadzieję że się przyda hehe. To jest właśnie to, w pracy mam z tymi autami do czynienia plus do tego forum.. Później zaczyna się wymyślanie heh. 

Też pracuje przy autach ale nie ta marka więc ja mam 'tylko' forum:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2018 o 16:05, MaciekPL napisał:

Dzisiaj zamontowałem szyny bagażnika. Pomimo tego że rzadko do niego cokolwiek rzucam to fajna sprawa heh. Jak już otworzę ten bagażnik to niech chociaż wygląda i tam ładnie. 

Przed.. 

IMG_20180908_133457.jpg

Po 

IMG_20180908_154131.jpg

Fajna sprawa, gdzie takie dorwałeś? Nigdzie nie mogę znaleźć by sobie kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, D4NTE napisał:

Fajna sprawa, gdzie takie dorwałeś? Nigdzie nie mogę znaleźć by sobie kupić

Dosyć długo szukałem, w końcu kupiłem jedne używki od kumpla.. Niestety  nie zakładałem na auto bo mocno styrane. Ten komplet dorwalem na eBay.de za 150euro. Nowe więc myślę że cena dobra. Bez siatki i tej wykładziny oczywiście. Stopery są od audi a6 ładniejsze jak dla mnie. Nowy komplet z ASO na eBay. De za 250euro jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj takie małe przymiarki folii na dekorach. Zdjęcia niestety wyszły takie sobie , mam stary telefon w zastępstwie . Ogólnie się mocno zastanawiam czy nie zrobić całego kompletu właśnie w tym kolorze. Dekor tunelu na piano i myślę że było by ok. Jakie zdanie macie na ten temat 

Może ktoś orientuje się , mam mapę 2013/2014r próbowałem zainstalować 2016/2017r .  Niby wszystko jest ok , chwile pochodzi i wychodzi błąd jakiś problem z danymi. Musze system aktualizować do nowszej wersji czy jak to jest ?

 

20180925_181007.jpg20180925_180826.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marcin_o23 napisał:

Zbaczasz z dobrej drogi :no4:

Tylko próba hehe , folia zerwana. W rs4 widziałem jako tako wyglądało. Cały czas ten carbon chodzi mi po głowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubie w b8 ciemne dekory, wyglądają elegancko, nawet alu szczotkowane jakoś mi nie podchodzi, nie przy takim rodzaju dekorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marcin_o23 napisał:

ja lubie w b8 ciemne dekory, wyglądają elegancko, nawet alu szczotkowane jakoś mi nie podchodzi, nie przy takim rodzaju dekorów

Kurcze podobają mi się te black piano z tymi listewkami u góry. Tylko nie wiem czy to juz za ciemno w aucie by nie było. W pracy jak siedzę w aucie z takimi dekorami to mega mi się podoba. Nie wiem czy na stałe bym się przyzwyczaił. Chyba kupie na jako drugi komplet na zmianę. Te szczotkowane nie są złe , tyle że w pracy w każdej prawie b8 , 8t takie widzę codziennie..dlatego czegoś innego szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu polecam stal szlachetną, mają ciekawą fakturę, no i to stal a nie plastik :)

j2MwN7zl.jpg

q8VDRFWl.jpg

A tak one wyglądają w a4 b8:

piano black vs stal

vKJzjoDl.jpg

carbon vs stal

6m30lA3l.jpg

Jak dla mnie najładniejsze są stalowe ;)

 

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten alu carbon to chyba tylko w s5 był :eusathink:więc na deskę lipa coś dopasować, może i lepszy niż plastik, może ładniejszy niż 1nk z s-line ale carbony najładniejsze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b8e4b6d95a5fc167med.jpg

 

Zdjecie z a5 kamelus. . To jest petarda jak dla mnie , ale większą petarda jest zakup takich poza aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marcin_o23 napisał:

tylko ten alu carbon to chyba tylko w s5 był :eusathink:więc na deskę lipa coś dopasować, może i lepszy niż plastik, może ładniejszy niż 1nk z s-line ale carbony najładniejsze :tongue4:

Były i w S4. Miałem przez jakiś czas taki komplet w łapach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ?

Dzisiaj wpadły rotory z a5 a dokładniej 9j et33. Można powiedzieć że nowki sztuki, przebieg a5ki to prawie 22tys km. Niski przebieg nie musi mówić o dobrym stanie, czasem sam widzę jak auta z kilkukrotnie większym przebiegiem są lepiej utrzymane. Tutaj są w idealnym, opony siedziały Pirelli jednak trochę szersze były od moich Continental. Natomiast moje Continentale o wymiarach 255 35 są na równi z błotnikami. Przez ten rant ochronny jest takie wrażenie jakby wystawaly lekko. Zostały zmierzone i jest tak jak być powinno. Jestem mega zadowolony, tego brakowało tutaj. Z zewnątrz do szczęścia pozostało mi założyć zderzak C+ na przód. Myślałem o wydechu z 3.0tdi, jednak nie jestem do końca przekonany. Dwie rury koło siebie jakoś bardziej widać przy czarnym dyfuzorze. Chociaż jeszcze sprawa do przemyślenia. 

Po kilku miesiącach od założenia a od zakupu jeszcze mega długiego czasu zostały zakodowane lusterka. Wszystko elegancko działa, jedno lusterko z opóźnieniem się zamyka. Jeśli dobrze przeczytałem to normalne jest? 

IMG_20180929_180756.jpg

 

IMG_20180929_174636.jpg

 

IMG_20180929_180840.jpg

 

Tutaj takie z daleka porównanie z kumplem z pracy. IMG_20180929_183332.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaciekPL napisał:

Jeśli dobrze przeczytałem to normalne jest?

Tak, jest to normalne. Fajnie wygląda na tych felgach.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

255/35 minimalnie wystaje z przodu a z tyłu będziesz mieć na 100% przycierki.. przy 245 nie ma tych problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...