Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS E jakie wyjmaki polecacie ?


krzychusssek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was,  potrzebuję kupić wyjmaki,  chodzi o to czy warto kupić jakieś z allegro sprawdzone bo jest kilka rodzajów.  Czy jednak tylko Aso.   samoróbki z kart itp nie wchodzą w grę.  chodzi o to żeby dobrze wyjąć za wyjmaki i żeby wszystko klikalo 

Z allegro wydają się dobre te ale nie wiem

3f0acd20aa9aee5a7160042352369519.jpg

c4c1e11c477f948a2a091c4e9386.webp

Edytowane przez krzychusssek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po doświadczeniu z wyjmakami, kupuję najtańsze, ale zawsze np 10 szt zamiast dwóch. I jak się skrzywią, wygną, przestaną zahaczać, kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szarik napisał:

Nawet najtańszymi wyjmiesz RNS-E,ważna jest metoda .

Tzn jaka metoda?  bo niektórzy piszą że z allegro są poprostu do du... I trzeba pomagać wysunąć wyjmujac schowek itp,  a mi chodzi żeby to normalne wyszło jak ori 

Edytowane przez krzychusssek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem najtańsze z allegro i co się umęczyłem, żeby wyjąć RNS'a to głowa mała:decayed: pokrzywiły się, palce pocięte. W dodatku musiałem je podcinać żeby były węższe bo inaczej nie szło ich w ogóle tam wcisnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komplecik z Aliexpres za parenascie zeta daje radę.

634c56d85e9f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, to metoda czy sposób samego włożenia odpowiednią stroną jest ważny, najlepiej sobie radio jakieś wziąć i powkładać, popatrzeć jak to działa... Najtańsze dają radę bez większego siłowania [emoji6] mam gdzieś stare radio, mogę porobić fotki...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mass143 napisał:

Ja wziąłem najtańsze z allegro i co się umęczyłem, żeby wyjąć RNS'a to głowa mała:decayed: pokrzywiły się, palce pocięte. W dodatku musiałem je podcinać żeby były węższe bo inaczej nie szło ich w ogóle tam wcisnąć. 

Tzn wziąłeś te co na zdjęciu dałem czy inne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie, nie wiem czy wymiary są takie same bo nie mam ich pod ręką.

36e3b709489187137eb91c945aeb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mass143 napisał:

Takie, nie wiem czy wymiary są takie same bo nie mam ich pod ręką.

36e3b709489187137eb91c945aeb.jpg

tutaj widać ze te rowki do zaczepiania nie są ostre więc poprostu wyskakiwaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Fakt faktem, to metoda czy sposób samego włożenia odpowiednią stroną jest ważny, najlepiej sobie radio jakieś wziąć i powkładać, popatrzeć jak to działa... Najtańsze dają radę bez większego siłowania emoji6.png mam gdzieś stare radio, mogę porobić fotki...

 

 

tutaj jest temat o RNS-E , I Chodzi i sprawdone wyjmaki , nie o stare Radia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JawoR36 napisał:

Ja po doświadczeniu z wyjmakami, kupuję najtańsze, ale zawsze np 10 szt zamiast dwóch. I jak się skrzywią, wygną, przestaną zahaczać, kwestia czasu.

jakie kupujesz te najtańsze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radio będzie odpowiednio zatrzaśnięte, a np zatrzaski w nim delikatnie odgięte nie tak jak być powinny to i tak trzeba będzie wyciągnąć schowek i je popchnąć. Ogólnie zawsze wyciągając RNSa popycham czy to od strony tunelu od nóg, schowka, ew wyjeżdżam panelem klimy i ciągnę, by nie siłować się z radiem i np je uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, JawoR36 napisał:

Jak radio będzie odpowiednio zatrzaśnięte, a np zatrzaski w nim delikatnie odgięte nie tak jak być powinny to i tak trzeba będzie wyciągnąć schowek i je popchnąć. Ogólnie zawsze wyciągając RNSa popycham czy to od strony tunelu od nóg, schowka, ew wyjeżdżam panelem klimy i ciągnę, by nie siłować się z radiem i np je uszkodzić.

No to jest śmieszne. Bo powinno wyjść ciągnąc za same klucze, bez żadnego popychania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, krzychusssek napisał:

No to jest śmieszne. Bo powinno wyjść ciągnąc za same klucze, bez żadnego popychania. 

w przypadku jak nikogo wczesniej tam nie bylo, to tak powinno byc, ale jak juz czterech Januszy tam bylo i dwoch Mirkow, to te zatrzaski nie dzialaja juz tak jak powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JawoR36 napisał:

w przypadku jak nikogo wczesniej tam nie bylo, to tak powinno byc, ale jak juz czterech Januszy tam bylo i dwoch Mirkow, to te zatrzaski nie dzialaja juz tak jak powinny.

No to wtedy to tak hehe,  ale myślę że jak wezmę ori to źle nie zrobię,  bo jak ty wziąłeś 10 sztuk to wychodzi tyle co ori prawie że :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również polecam ori klucze/wyjmaki. Sam zamówiłem z Allegro ale to niestety szajs. Bardzo łatwo się wyginają i nie zatrzaskują odpowiednio w otworach. Dopiero jak zeszlifowałem je trochę to lepiej trzymały (jeden nawet zatrzaskiwał się tak jak trzeba) ale to i tak za mało aby wyjąc radio. Tak więc obecnie jestem zmuszony kupić ori. Wg mnie szkoda czasu i nerwów na zamienniki bo najwyraźniej nie są dobrze spasowane...

Oryginalne pomogły - radio wyjęte

Edytowane przez PaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...