Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Upgrade hamulców jarzma 312 mm na 288 mm


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

adamo no mialo :) mocniejsze wersje np 4,2 dwa tloczki na tarczy chyba 320 mm ;) Dodatkowo idzie je tanio dostac jak sie poszuka ;) Ale rozejrzalem sie juz w temacie i d*pa blada ... Faktycznie inne zwrotnice i wahacz :wallbash:

Ech ... Szukam wiec dalej intensywnie 312 mm jarzm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli miało takie same zaciski co s4 b5 na tarczę 320-321..miałem takie na sprzedaż za 500zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom chyba tak z tym ze mozna dorwac tanio je jak sie poszuka :) Ale musialbym rzezbic mocowanie do zwrotnicy cos jak na poprzedniej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i AZ jarzma... [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 22:29_________________________________________________Panowie ciagle mysle co wepchac do Siebie :)

Zwrotnice pod seryjne hamulce ( u mnie ) maja 75 mm rozstaw mocujacy jarzma. Aluminiiowe maja ile ? 82 ? czy wiecej ?

Jak jest z haulcami od S4 starego ? Tzn np z rocznika 98 ? Zwrotnica jest zeliwna wiec 75 mm rozstaw tak ? Czyli kupujac jarzma z zaciskami i tarczami wpycham je po prostu do siebie ? Wiem ze potem felga minimum 17 ale spoko takie mam na zime ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja slyszalem ze aby zamontowac do naszych zaciski od s4 trzeba zwrotnice wymienic ale glowy za ta informacje nie dam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i AZ jarzma... [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 22:29_________________________________________________Panowie ciagle mysle co wepchac do Siebie :)

Zwrotnice pod seryjne hamulce ( u mnie ) maja 75 mm rozstaw mocujacy jarzma. Aluminiiowe maja ile ? 82 ? czy wiecej ?

Jak jest z haulcami od S4 starego ? Tzn np z rocznika 98 ? Zwrotnica jest zeliwna wiec 75 mm rozstaw tak ? Czyli kupujac jarzma z zaciskami i tarczami wpycham je po prostu do siebie ? Wiem ze potem felga minimum 17 ale spoko takie mam na zime ;)

W A4 b5 zwrotnice maja ~90mm mocowanie jarzma a w A4b6 maja 145mm, a piasta ma 75 w b5 i 82 w b6

30584eff3ce91022m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum passata jedna osoba pisala ze wymieniala zaciski od s4 to zwrotnice tez trzeba zmienic i jeden wahacz dolny i te zwrotnice sa stalowe z s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...