Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 2.0TDI 2007 / BPW / S-Line / Następna zabawka by Kewson :)


KewsonND

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:

Przyszedł czas na następną zabawkę, mimo złej opinii jaką otaczane jest 2.0TDI, zagłębiając się w temat okazało się iż nie taki diabeł straszny jak go malują i zdecydowałem się na "dwu litrówkę" z oznaczeniem BPW,

z racji tego że znaleźć 1.8T(który tak bardzo chciałem zakupić) w przyzwoitym stanie i fajnym wyposażeniem jest bardzo trudne. Owy egzemplarz zakupiłem z polecenia wielu zgromadzonych tu na forum #szczególne dzięki dla AFRO ;)

a dokładniej u Pana Michała z MP Moto - Polecam! i do dziś "tfu tfu" śmigam bez awaryjnie :)

 

Co do auta:
* Wersja S-line zewnętrzny i wewnętrzny

* Auto posiada oryginalną powłokę lakierniczą wszystkie zakamarki, progi, wnęki co tylko możliwe w oryginalnym lakierze

* Szyby wszystkie oryginalne

* Wnętrze wygląda jak nowe, świeże pachnące nowością, fotele nie wytarte nie popękane - byłem w szoku!

* Przebieg przy zakupie 204960km, tak wiem zaraz zacznie się że tyle miała w 2010r :grin:, ale przebieg zaczytany w ASO z kluczyka serwisowego (oczywiście książka serwisowa również jest z wpisami)

Ostatnia wizyta 20.07.2016 - 187 700km (wymiana oleju z filtrem, tarcz i klocków wraz z czujnikami i płynem hamulcowym przód/tył)

Dodatkowo badanie TUV z dnia 07.09.2016 - 189 907km

 * Komplet kół - zima alufelgi 16' lato alufelgi S-line 17'

8506237000d21680med.jpg

9bf267b6b30fa458med.jpg

83f732114d30e1c8med.jpg

261360a3b362a8a8med.jpg

 

Na początek

Auto dostało paczkę od #Dzika :hi:m.in.
* olej Motul wraz z filtrem
* Płukankę z racji przejścia na "lepszy" olej

* Nowe filtry powietrza itd..

 

Oraz przygotowanie lakieru na zimę delikatna polerka z woskiem oraz zabezpieczenie pół skórzanych foteli :D

6f0b6691beb6e547med.jpg
0f2a4fcb5aa7997cmed.jpg

5af2ebcc9a19f147med.jpg

942b22545b0f673emed.jpg

Plany na sezon 2018 :jerk:

Na ten rok z mechaniki muszę wymienić

* rozrząd bo ten siedzi od przebiegu 120 tys.km 

* zobaczyć w jakim stanie jest pompa oleju i wymienić "imbus"

 

Z zewnętrznych rzeczy jeśli fundusze pozwolą

* Rotory 19 cali choć mam jeszcze inne felgi na oku

* większe heble i tarcze aby to wyglądało na 19-stu calach

* z racji braku Bixów :( zastanawiam się nad lampami Osramam Xenarc LED tylko przeraża mnie cena :D

 

To by było na tyle za miłe słowa, podpowiedzi i poświęcenie czasu na czytanie moich wypocin serdecznie dziękuję

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów :hi:

Edytowane przez KewsonND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu i Powodzenia w modach:decayed:

Lampy Led Osram mają swoją cene ale robote robią :witch1:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adam87 napisał:

Gratulacje zakupu i Powodzenia w modach:decayed:

Lampy Led Osram mają swoją cene ale robote robią :witch1:

Pozdrawiam :hi:

Dokładnie zobaczę na ile fundusze pozwolą bo postawienie chałupy w planach więc muszę się ograniczać mimo iż człowiek chciałby wszystko od razu :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje cieszy taki przebieg z z podłogi widze ze można jeść

koniecznie zaglądnij jak imbus sie ma i rozrząd na Cito do roboty

zresztą po planach widze ze kumaty chłop z Ciebie więc nawet Lamp nie będę ci tu zachwalał bo po co:thumbup:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka. Troszkę szkoda ze tych bixenonow nie ma, ryjek by się troszkę inaczej prezentował od razu. :-) powodzenia w kodach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mopek napisał:

Ładna sztuka. Troszkę szkoda ze tych bixenonow nie ma, ryjek by się troszkę inaczej prezentował od razu. :-) powodzenia w kodach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dokładnie :angry: nastomiast stan rekompensuje wszystko mialem tez do wyboru przy zakupie 2.0 brd 170km w quattro i z bixem ale byla ze szwecji miala wczesniej 8 właścicieli i stan w porównaniu do tej odbiegał bardzooo .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KewsonND napisał:

ze szwecji miala wczesniej 8 właścicieli i stan w porównaniu do tej odbiegał bardzooo .. 

W skandynawi często bywa, ze auto kilkuletnie  ma wielu właścicieli. Wiele osób zmienia auta co pół roku i nie zdąży nim przejechać  10kkm...  ale fakt im więcej właścicieli tym auto może być bardziej stryrane od auta użytkowanego przez jednego bądź dwóch właścicieli. Każdy inaczej użytkuje/dba o auto... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te lampy z osrama nie wyglądają. Najrozsądniejszą opcją jest kupno ori bixenonu. Co do auta malinka, pamiętam jak ja 4 lata temu szukałem b7 w benzynie s-line...  i kupiłem 1.9 :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hejneken napisał:

Według mnie te lampy z osrama nie wyglądają. Najrozsądniejszą opcją jest kupno ori bixenonu. Co do auta malinka, pamiętam jak ja 4 lata temu szukałem b7 w benzynie s-line...  i kupiłem 1.9 :decayed:

tylko że z bixem idą wieksze koszta i dużo zabawy z tego co sie dowiedziałem trzeba zmienić zderzak pod spryskiwacze jakies czujniki dotatkowo trzeba zamontować plus zaprogramować i do tego lampy i wtedy jeszcze drl modzić no nie wiem na tą chwile na pierwszy ogien najpierw rozrzad i pompa oleju potem koło i heble a swiatła to już sprawa estetyki ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też życzę radości z autka ,miałem poprzedni z tym silnikiem BPW z tego samego roku i do sprzedaży przy ponad 230tyś tylko dwumasę wymieniłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hejneken napisał:

Według mnie te lampy z osrama nie wyglądają. Najrozsądniejszą opcją jest kupno ori bixenonu. Co do auta malinka, pamiętam jak ja 4 lata temu szukałem b7 w benzynie s-line...  i kupiłem 1.9 :decayed:

no nie zgodze sie ale szanuje opinie 

co do cen 

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b7-bi-xenon-led-s-line-2007-nowe-i7092290985.html

tu masz kpl. 

do tego dolicz zderzak pod spriski i kpl do nich ( do osramów nie potrzeba gdyż maja mniej niż 32W)

tu masz osrama P&P https://www.olx.pl/oferta/lampy-przednie-przod-audi-a4-b7-neon-led-bar-drl-osram-xenon-pod-h7-CID5-IDqCiyD.html#529d604b38

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka :-) Jeśli będziesz chciał coś modzić z mocą w swoim BPW zapraszam do mojego tematu :-D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna, wiosna, wiosna... :jerk::jerk: 

z racji że moje przebiegi wyglądają śmiesznie jak nakręcę w tygodniu 100km to święto :D więc w tym roku już założyłem letnie buty i wysprzątałem auto po "zimie", a jak tam u was?
7e2ed47acf956264med.jpg
aa9670ce2cdcdbbcmed.jpg

7b10f282ebf62709med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, p_forni napisał:

Jak dobrze kojarzę, to chyba na Podkarpaciu kupiona? :D

Z Podkarpacia to moja. :D Pierwsze spojrzenie i kurcze mamy bliźniaczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto , widzę ze kolega z okolicy mojej . Można się kiedyś spotkać i wymienić doświadczeniami . Pozdrawiam i oby służył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2018 o 12:03, p_forni napisał:

Jak dobrze kojarzę, to chyba na Podkarpaciu kupiona? :D

Kupiona w MP Moto opisane wszystko wyżej :)

12 godzin temu, marcinch001 napisał:

Piękne auto , widzę ze kolega z okolicy mojej . Można się kiedyś spotkać i wymienić doświadczeniami . Pozdrawiam i oby służył .

Jak najbardziej, jak na razie jestem w trakcie zmiany pracy oraz kupna mieszkania dużo rzeczy do ogarnięcia i na auto czasu brak stylistycznie nic się nie zmienia bo najpierw rozrząd, pompa oleju itd.. Może w tym roku uda się wrzucić jakieś 19" i zejśc w dół, aktualnie jestem w trakcie szukania swapu Hebli, w miedzy czasie jadą pierdółki typu ledy itp.. a ogólnie jak mi praca wypali to będę chciał zrobić jedno z ładniejszych B7 skromnie się chwaląc hehe :D

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz a cieszy :lol:wjechały moduły podświetlenia rejstracji :jerk:

c44093eb59e64770med.jpg

Edytowane przez KewsonND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KewsonND napisał:

Mała rzecz a cieszy :lol:wjechały moduły podświetlenia rejstracji :jerk:

No i udało Ci się coś w końcu upolować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, qruku napisał:

No i udało Ci się coś w końcu upolować :)

tak teraz tylko skompletować heble, coś kupić nie moge niestety ale trzeba szukac i zakładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...