Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Cieknące paliwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem z cieknacym paliwem miesiac temu mialem uszczelniana pompe wtryskowa teraz pompa jest juz sucha a zpod samochodu nadal kapie paliwo i nie mam pojecia z kad moze ktos podsunie mi jakis pomysl na co mozna zwrocic uwage :mysli:

Opublikowano

witaj, mam problem z cieknącą pompą, możesz mi dać namiar na gościa , który ci to robił i za ile.

Opublikowano

mam problem z cieknacym paliwem miesiac temu mialem uszczelniana pompe wtryskowa teraz pompa jest juz sucha a zpod samochodu nadal kapie paliwo i nie mam pojecia z kad moze ktos podsunie mi jakis pomysl na co mozna zwrocic uwage :mysli:

czytając Twój post odnoszę wrażenie, że boisz się otworzyć i podnieść maskę do góry nie wspominając już o zdjęciu plastikowej górnej i dolnej osłony silnika aby sprawdzić gdzie paliwo cieknie lub w tym celu schylić się pod auto i zobaczyć czy cieknie pod silnikiem, czy na odcinku silnik - zbiornik paliwa pod samochodem,

najlepszym pomysłem zatem jaki mogę Ci podsunąć to - jedź z tym do mechanika :cool1:

Opublikowano
  • Autor

witaj, mam problem z cieknącą pompą, możesz mi dać namiar na gościa , który ci to robił i za ile.

pompe uszczelnialem w bialej podlaskiej kosztowalo mnie to 150 zl jesli chcesz to moge podac ci adres ale nie wiem czy oplaca ci sie robic ponad 200 km[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 08:11_________________________________________________

mam problem z cieknacym paliwem miesiac temu mialem uszczelniana pompe wtryskowa teraz pompa jest juz sucha a zpod samochodu nadal kapie paliwo i nie mam pojecia z kad moze ktos podsunie mi jakis pomysl na co mozna zwrocic uwage :mysli:

czytając Twój post odnoszę wrażenie, że boisz się otworzyć i podnieść maskę do góry nie wspominając już o zdjęciu plastikowej górnej i dolnej osłony silnika aby sprawdzić gdzie paliwo cieknie lub w tym celu schylić się pod auto i zobaczyć czy cieknie pod silnikiem, czy na odcinku silnik - zbiornik paliwa pod samochodem,

najlepszym pomysłem zatem jaki mogę Ci podsunąć to - jedź z tym do mechanika :cool1:

maske podnosilem i oslone gorna tez zdejmowalem ale od gory nic nie widac a od dolu nie mam jak sprawdzic bo bez kanalu nie zdejme oslony a z oslona nic nie widac a kapie raczej na wysokosci silnika

Opublikowano

witaj, mam problem z cieknącą pompą, możesz mi dać namiar na gościa , który ci to robił i za ile.

pompe uszczelnialem w bialej podlaskiej kosztowalo mnie to 150 zl jesli chcesz to moge podac ci adres ale nie wiem czy oplaca ci sie robic ponad 200 km[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 08:11_________________________________________________

mam problem z cieknacym paliwem miesiac temu mialem uszczelniana pompe wtryskowa teraz pompa jest juz sucha a zpod samochodu nadal kapie paliwo i nie mam pojecia z kad moze ktos podsunie mi jakis pomysl na co mozna zwrocic uwage :mysli:

czytając Twój post odnoszę wrażenie, że boisz się otworzyć i podnieść maskę do góry nie wspominając już o zdjęciu plastikowej górnej i dolnej osłony silnika aby sprawdzić gdzie paliwo cieknie lub w tym celu schylić się pod auto i zobaczyć czy cieknie pod silnikiem, czy na odcinku silnik - zbiornik paliwa pod samochodem,

najlepszym pomysłem zatem jaki mogę Ci podsunąć to - jedź z tym do mechanika :cool1:

maske podnosilem i oslone gorna tez zdejmowalem ale od gory nic nie widac a od dolu nie mam jak sprawdzic bo bez kanalu nie zdejme oslony a z oslona nic nie widac a kapie raczej na wysokosci silnika

Dlaczego bez kanaluniezdejmiesz oslony???Dla chcącego nic trudnego :evil:

Lewarek w reke pare srubek i po klopocie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no latem to mozna jeszcze sie poswiecic ale zima wolalbym nie lezec na ziemi :no:

Opublikowano

Heh trochę ciężko tu cos napisac, może gdzieś z okolic filtra ?

Opublikowano

Sprawdź wężyki przelewowe od wtrysków - u mnie leciało z tego prawie ciurkiem - mogą być już sparciałe.

Koszt wężyków to jakieś kilkadziesiąt zeta a wymiana 5 minut.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy ktos moze wkleic schemat ukladu paliwoweg,poniewaz cieknie mi przy zbiorniku.

Opublikowano

mi również cieknie przy zbiorniku, jak tylko będę miał czas i chęci to się za to zabiorę .. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.