Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Huggy Wuggy Audi


marcinps

Rekomendowane odpowiedzi

Kto Ci to robił? Bo wygląda jak gotowiec z allegro,który jest rzekomo po gruntownej regeneracji a to są kible nie warte złamanego grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał(a):

Kto Ci to robił? Bo wygląda jak gotowiec z allegro,który jest rzekomo po gruntownej regeneracji a to są kible nie warte złamanego grosza.

Silnik mam kupiony z miejscowości w której obecnie mieszkam firma sprzedaje różnych silników po generalce około 200 - 300 sztuk rocznie. Po zakupie sprawdzony kamera w środku i wszystkie części przynajmniej te możliwe do zweryfikowania są nowe wiem że może z zewnątrz nie budzi większego przekonania bo ja bym sam zrobił to lepiej ale trochę goni mnie czas i nie mam za bardzo możliwości szukać teraz coś z używki i jeszcze to remontować bo taki był plan. Zaś co do mojego motoru to pękł wał i góra też przy okazji dostała. Wracając do motoru firma remontuje motory od ponad 30 lat i opinie mają bardzo dobre, popytałem też kilka innych warsztatów w Essen i ci co brali od nich silniki nie było żadnych problemów z nimi, po za tym mam na niego rok gwarancji bez limitu kilometrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor wymontowany i powoli zaczynam przekładać wszystkie graty, oprócz tego że wał dostał to dodatkowo okazało się, że urwała się śruba że zmiennych faz tak że decyzja o wymianie silnika i tak by zapadła. Dodatkowo układ chłodzenia nigdy nie był czyszczony i wyszło straszne dużo syfu plus rdzy w układzie no i po drodze okazało się że turbo ma luzy dość spore i peknięty kolektor i leci do regeneracji. Decyzja o zostawieniu auta i tak zapadła już dawno temu to i postanowione, że będzie robione tak jak należy. Do tej pory zrobione zostało zawieszenie, remont kompletny skrzyni i teraz motor to decyzja jum tylko taka że autko zostaje i z czasem dalej będę modzil furkę.

IMG_20230902_132326.jpg

IMG_20230902_132316.jpg

IMG_20230901_192229.jpg

IMG_20230901_182502.jpg

IMG_20230901_192219.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie postęp jest powoli przekładam wszystko do nowego motoru jeszcze zostaje wrzucić skrzynię i okablowanie no i montaż do auta

IMG_20230915_195129.jpg

IMG_20230915_195111.jpg

IMG_20230915_195107.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek poskładany, auto po jeździe próbnej śmiga super. Pojeżdżę trochę zmienię oliwę i cieszyć się jazdą. 

 

IMG_20230917_124632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemolll napisał(a):

Skąd tarcze??😁

Moman. Pl. Z podświetleniem prezentują się jeszcze lepiej. 

 

Edytowane przez marcinps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...