Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheheh Ja mam letnie już założone  :)  Ale jednak  dziś wraca setup zimowy ;)  

Opublikowano
heheheh Ja mam letnie już założone  [emoji4]  Ale jednak  dziś wraca setup zimowy [emoji6]  
Ja tez mam już lato ale zobaczymy może mnie nadzieja nie zawiedzie i sie uda a jak nie to w czwartek rano przekladka

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, Cuber napisał:

heheheh Ja mam letnie już założone  :)  Ale jednak  dziś wraca setup zimowy ;)  



:lol:  Witaj w Klubie

Opublikowano

Koledzy na letnich przed wjazdem do Bukowiny najwyżej się łańcuchy wrzuci :D

Opublikowano

Nie no na lecie nie ma szans. Tam pełno śniegu a do końca zlotu tylko minusowe temperatury. 

Ale pogoda pięknie się zapowiada pod kątem słoneczka - akurat na zlot [emb4fb5584e571b51079c38ba3ab6c2bf3.jpgoji4]

 

Opublikowano
Nie no na lecie nie ma szans. Tam pełno śniegu a do końca zlotu tylko minusowe temperatury. 
Ale pogoda pięknie się zapowiada pod kątem słoneczka - akurat na zlot [emoji4]
Ty nie dasz rady... Jak to nie :D

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A jak tam rozpiska pokojów :)

Opublikowano
1 minutę temu, JawoR36 napisał:

A jak tam rozpiska pokojów :)

Robi się. Pewnie dziś będzie.. ;)

Opublikowano
1 minutę temu, Kosmita napisał:

Robi się. Pewnie dziś będzie.. ;)

A to Ty nad nią pracujesz? :P

Opublikowano

Spoko :hi:

Opublikowano

Ja czekam na nią tak jak wszyscy ;)

Opublikowano

Jak ktoś chce dwójkę...to pisać PRIV, odeśle Wam dane do przelewu i działamy [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano
6 minut temu, KERCZI napisał:

Jak ktoś chce dwójkę...to pisać PRIV, odeśle Wam dane do przelewu i działamy emoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

hehe :)))

to był taki gość co stał pod warszawskim WORD-em i brał kasę od ludzi co egzamin mieli zdawać. Mówił że jak mu dadzą 2 tysie to załatwi im zdanie prawka, a jak się nie uda, bo może tak się zdarzyć, to odda kasę. Oczywiście nie miał żadnych wtyków i nic nie robił. Ale jak ktoś zdał to kasę brał dla siebie, a jak nie to oddawał. I tak dobry pomysł na biznes :) Zawsze jakaś część przecież to prawko zdawała:)

Ty też tak możesz - przelewajcie to może będzie dwójka ;)

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
1 minutę temu, Kosmita napisał:

hehe :)))

to był taki gość co stał pod warszawskim WORD-em i brał kasę od ludzi co egzamin mieli zdawać. Mówił że jak mu dadzą 2 tysie to załatwi im zdanie prawka, a jak się nie uda, bo może tak się zdarzyć, to odda kasę. Oczywiście nie miał żadnych wtyków i nic nie robił. Ale jak ktoś zdał to kasę brał dla siebie, a jak nie to oddawał. I tak dobry pomysł na biznes :)

Ty też tak możesz - przelewajcie to może będzie dwójka ;)

 

Swoją drogą, co trzeba mieć w głowie, żeby wpaść na taki pomysł :grin:

Opublikowano
Teraz, JawoR36 napisał:

 

Swoją drogą, co trzeba mieć w głowie, żeby wpaść na taki pomysł :grin:

Oj są uliczni przedsiębiorcy :)

Opublikowano

Słuchajcie mam straszną widomość.. podczas Bukowiny z sboty na niedziee przestawiamy zegarki..

krócej śpimy krócej trzeźwiejemy :) 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
49 minut temu, Kosmita napisał:

Słuchajcie mam straszną widomość.. podczas Bukowiny z sboty na niedziee przestawiamy zegarki..

krócej śpimy krócej trzeźwiejemy :) 

Ale do rana możemy siedzieć po starym czasie nie zważając na zmiane :naughty:

Opublikowano

Zmieniamy z wielkiej soboty na niedzielę wielkanocną z tego co wiem ?

Opublikowano
35 minut temu, Kodzak33 napisał:

Zmieniamy z wielkiej soboty na niedzielę wielkanocną z tego co wiem ?

Ostatni weekend jest podczas zlotu :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.