Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

a kupowałes to u siebie czy w Polsce. Na stronie internetowej sebringa nie ma oferty na b8 w dieslu

W Polsce razem z zestawem ABT.

Moze znajde jeszcze jakies zdjecie z numerami na tlumikach..[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:21_________________________________________________Znalazlem :)

Jezeli nie ma stronie internetowej Sebringa to moze produkuja tylko dla ABT? Ale nie wydaje mi sie.

Dla mnie najwazniejsze ze to tlumik dedykowany i nie potrzebna jest zabawa ze spawarka..

d669393a4ca48097.jpg

3a992c90e084fca9.jpg

1161e72f5d147c7f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie we wrocku to nic nie mozna załatwic . W sierpniu pytałem sie w D&W o tłumik podwojny z fimy bastuck i do tej pory nie dostałem odpowiedzi . A tak to nie mam czasu aby jezdzic np do warszawy po tłumik. A ile taki zestaw kosztuje.

P.S Idalnie wykanczasz swoje auto. Ja to mam plan aby wykoczyc tak jak tam gdzies kiedys sfotografowałes B8 w calej w czerni z felami Eta Beta - nawet zonie pokazywałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jak już będziesz miał ten bagażnik daj znać co to za model bo na ich stronie http://www.whispbar.pl/ nie ma nic takiego co by tak nisko leżało , a też jestem zaineresowany takim zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzylismy i okazalo sie ze jak dla mnie bagaznik jest za wysoko. Tzn za bardzo "odstaje" od dachu. Ja chce taki bagaznik ktory bedzie kilka mm od dachu i nie bedzie wystawal za bardzo na przednia szybe.

Wygladalo to tak:

zla firme wybrales :wink4:

Skiguard ma takie boxy:

http://www.skiguard.no/index.php?sideID=699&listeID=163

Ma modele ktore wlasnie leza prawie na dachu i wyglada to bardzo fajnie :cool1:

No naprawdę zarąbiaszcze. Nie wiedziałam, że bagażniki mogą być ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzylismy i okazalo sie ze jak dla mnie bagaznik jest za wysoko. Tzn za bardzo "odstaje" od dachu. Ja chce taki bagaznik ktory bedzie kilka mm od dachu i nie bedzie wystawal za bardzo na przednia szybe.

Wygladalo to tak:

zla firme wybrales :wink4:

Skiguard ma takie boxy:

http://www.skiguard.no/index.php?sideID=699&listeID=163

Ma modele ktore wlasnie leza prawie na dachu i wyglada to bardzo fajnie :cool1:

No naprawdę zarąbiaszcze. Nie wiedziałam, że bagażniki mogą być ładne :)

wygladaj slicznie , to fakt zwlaszcza na avantach ale to tylko bagaznik narciarski jak sama nazwa wskazuje do przechowywania i zabezpieczenia przed kradzieza.niestety do przewozu bagazu sie kompletnie nie nadje.Cena tez powala bo chyba miedzy 3-4 kpln.

Makki jak już będziesz miał ten bagażnik daj znać co to za model bo na ich stronie http://www.whispbar.pl/ nie ma nic takiego co by tak nisko leżało , a też jestem zaineresowany takim zakupem.

jak bys chcial plaski i niski box w pl to polecam ten

http://www.thehaag.com/pl/sub/10,haag_prestige.html

to jeden z niewielu boxow narciarskich z ktorym moznajezdzi po 200Km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie we wrocku to nic nie mozna załatwic . W sierpniu pytałem sie w D&W o tłumik podwojny z fimy bastuck i do tej pory nie dostałem odpowiedzi . A tak to nie mam czasu aby jezdzic np do warszawy po tłumik. A ile taki zestaw kosztuje.

Zestaw tlumikow i dyfuzor kosztuje 1590euro :naughty:

Makki jak już będziesz miał ten bagażnik daj znać co to za model bo na ich stronie http://www.whispbar.pl/ nie ma nic takiego co by tak nisko leżało , a też jestem zaineresowany takim zakupem.

Plan sie troche zmienil. Bo jutro raczej kupie cos innego. Zatrzymuje bagaznik Mont Blanc ReadyFit 23.

No naprawdę zarąbiaszcze. Nie wiedziałam, że bagażniki mogą być ładne :)

Moja "pani" powiedziala to samo :)

wygladaj slicznie , to fakt zwlaszcza na avantach ale to tylko bagaznik narciarski jak sama nazwa wskazuje do przechowywania i zabezpieczenia przed kradzieza.niestety do przewozu bagazu sie kompletnie nie nadje.Cena tez powala bo chyba miedzy 3-4 kpln.

jak bys chcial plaski i niski box w pl to polecam ten

to jeden z niewielu boxow narciarskich z ktorym moznajezdzi po 200Km/h

Te bagazniki spokojnie nadaja sie do przewozenia bagazy typu ciuchy, buty itp. Kiedys wiozlem nawet 2 zgrzewki piwa i bylo spoko.

Turdzi, Ty juz powinienes wiedziec ze co norweskie to drogie. Tym bardziej Skiguard ktory uwaza sie za krola rynku. Boxy sa naprawde dobrej jakosci. Moj sasiad ma box Skiguard ktory ma 15 lat i wyglada calkiem dobrze.

Haag jest brzydki :tongue4:

A odnosnie predkosci to z Packline i Skiguard takze mozna jezdzic 200km/h.

bac9b8a7a4be570a.jpg

Sam probowalem okolo 200km/h raz, ale producent podaje, tak jak wiekszosci drogich boxow ze bezpieczna predkosc to chyba 130km/h. Napewno nie mam potrzeby i ochoty smigac 200km/h z boksem nawet jezeli bylby do tego przystosowany.. Bo to poprostu niebezpieczne.

Ja mam Thule Spirit 780 i też śmigam 200 km/h :decayed:

Thule jest brzydki i wyglada na plastikowy :tongue4: :gwizdanie:

Bylem przypadkiem w ASO w Bergen ogladac A7 i pytalem o box na dach. Okazalo sie ze maja 1 sztuke zamowiona pod 2009 A4 Avant ale goscio sie rozmyslil. Czarny kolor z podswietleniem srodka :) Jutro jade przymierzac i chyba kupie. Cena promocyjna ok 3600PLN :naughty::tongue4:

To taki box jak na zdjeciu:

7fda41f3593a5e9e.jpg

Wczesniej myslalem o tym:

audi_a4avant_fxsuv_1.jpg

Wydaje mi sie ze ten co jutro bede przymierzal bedzie lepszym rozwiazaniem bo jest o ponad 40litrow wiekszy, juz jest dopasowany do auta-nie musze placic dodatkowo.

A to dzisiejszy zakup:)

330wies.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny kolor z podswietleniem srodka Jutro jade przymierzac i chyba kupie. Cena promocyjna ok 3600PLN

oooo to dobra cena prawie jak za uzywke na Finn'ie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo to dobra cena prawie jak za uzywke na Finn'ie :wink4:

No, dalem 7000kr ze swiatlem i pilotem :) Do tego boks byl juz "dociety" pod moje auto.

Wyglada o niebo lepiej niz Packline. Ale mam problem: jak tu kurde umyc dach pod boksem?;)

No nie da rady, reki tam nie wloze a nie myc dachu przez cala zime to troche hardcore..

Chyba sobie musze zainstalowac winde pod sufitem garazu zeby szybko i latwo zdejmowac boks:)

Musze jeszcze uszczelnic belki bagaznika od dolu bo strasznie gwizdza przy duzych predkosciach..

e86ecce149349b19.jpg

a6f5cf1c95116ddd.jpg

dbd575327178f9a2.jpg

b3d60800a24e51b1.jpg

Super bajer: podswietlenie LED bagaznika na pilota

8c90a7b49081cd94.jpg

81f0236c9d3c26a8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zróbcie jakieś fajne zdjęcia i wrzućcie w propozycje do kalendarza na 2011 :) Mały wybór jest choinka tuż tuż. Sorry za OT ale u Was może i śnieg już jest? brakuje nam takich zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :good: teraz tylko załadować narty i wio :D

No wlasnie jestesmy w gorach :)

Bylismy na spontanicznych zakupach sprzetu snowboardowo/narciarskiego i trafilismy na sklep gdzie sprzedawali rzeczy z poprzedniego sezonu -70%! Wiec spontanicznie zakupilismy nowy sprzet i wio w gory:)

Chłopaki zróbcie jakieś fajne zdjęcia i wrzućcie w propozycje do kalendarza na 2011 :) Mały wybór jest choinka tuż tuż. Sorry za OT ale u Was może i śnieg już jest? brakuje nam takich zdjęć.

Zrobilem troche zdjec w gorach ale autko jest na maxa "zasolone" wiec nieciekawie wyglada..

Wrzuce cos pozniej.

Wczoraj wyciag byl zamkniety wiec pojezdzilem troche autkiem po stoku :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :good: teraz tylko załadować narty i wio :D

No wlasnie jestesmy w gorach :)

Bylismy na spontanicznych zakupach sprzetu snowboardowo/narciarskiego i trafilismy na sklep gdzie sprzedawali rzeczy z poprzedniego sezonu -70%! Wiec spontanicznie zakupilismy nowy sprzet i wio w gory:)

Chłopaki zróbcie jakieś fajne zdjęcia i wrzućcie w propozycje do kalendarza na 2011 :) Mały wybór jest choinka tuż tuż. Sorry za OT ale u Was może i śnieg już jest? brakuje nam takich zdjęć.

Zrobilem troche zdjec w gorach ale autko jest na maxa "zasolone" wiec nieciekawie wyglada..

Wrzuce cos pozniej.

Wczoraj wyciag byl zamkniety wiec pojezdzilem troche autkiem po stoku :))

Oj taaaa też mi się ta dyscyplina sportowa podoba, :slina: trzeba mieć tylko quattro a ja nie mam. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

W gorach -20 stopni wiec trzeba sie cieplo ubierac :)

1. Kurtka Lasse Kjus Yukon Quattro - wersja 2010 Audi Ice Experience

dcd97621ac87159a.jpg

a72aa96cbe2fd236.jpg

2. "wielofunkcyjna" husta Audi Buff :)

f832aa592d1d8097.jpg

8c1d595a4d41471d.jpg[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 14:44_________________________________________________Zasolony bialas na stoku..

b51010836bc141f4.jpg

e7270b358bbca635.jpg

60ccb648ad2788cf.jpg

Big jump :)

848032672fff33dc.jpg

0a927c2c7f752765.jpg

84e6aeac13038830.jpg

[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 14:53_________________________________________________Kilka zdjec z wycieczki przez gory:

683b732590a592f8.jpg

7efa21d9d387d0a8.jpg

1ff8f81d8de309b3.jpg

94d59ef8b6a418c1.jpg

b1761ef4f9c8fbd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...