Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Kuredu chyba sie nie zna na zartach i troche przesadzil z tekstem ala "frajer"..

to było do gościa co mieszka w norwegi ale nie do Ciebie więc czytaj dokładniej co jest pisane :cool1:

Przeciez nie napisalem ze myslalem ze to do mnie. Wiem do kogo to bylo i dalej uwazam ze przesada z takim tekstem..

_Makki_ gratki wyglada bardzo fajnie i pewnie autko fajnie smiga , najgorsze jest tylko to ze twoja radosc bedzie trwala krotko bo po tygoniu bedzie ci malo :wink4: ale nie dlub juz w bialasei tylko zbieraj na nowe A6 :evil::wink4:

Naprawde roznica jest spora, a to tylko 30KM i 50Nm. Malo to zawsze jest..

Nie wyglada narazie na to zeby sytuacja z moja praca sie zmienila wiec musze pozostac z autem na norweskich blachach.. Kurde az zal dupsko sciska jak patrze za kazdym razem na ceny w PL lub DE.

No ale takie realia mieszkania w norkowni. Cos za cos :)

Juz sie zapisalem na jazde nowa A6. Jakos w marcu, ale jak narazie dostana u mnie w ASO tylko sedana 3.0TDI 204KM FWD z mlt. Pewnie z nowa 3.0TDI Q 245KM bedzie ciezko zeby znalesc do pojezdzenia w Norkowni :([br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:13_________________________________________________Narazie to zbieram kase na kierownice RS6, kamere cofania i jak dobrze pojdzie MMI 3G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Narazie to zbieram kase na kierownice RS6, kamere cofania i jak dobrze pojdzie MMI 3G

oj kera fajana fajnie wyglada w B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamowilem pelen zestaw Dynamix Deluxe Repair Kit. Bede demontowal srodek Passata zony i odnawial cala skore, lacznie z lakierowaniem. Fotele, boczki, podlokietnik itp. Bedzie lepiej niz z fabryki:) Pozniej bedzie oczywiscie oddzielny watek, moze komus sie przyda :)

Przyklady jaki efekt mozna osiagnac sa calkiem :kox: :kox:

galleryimage15_before.jpg

galleryimage15_after.jpg

galleryimage21_before.jpg

galleryimage21_after.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ :kox: mam teraz W211 do sprzedania właśnie w jasnych skórach i są lekką zmęczone a nie ma u nas magika od takich rzeczy więc czekam na wątek z niecierpliwością... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ :kox: mam teraz W211 do sprzedania właśnie w jasnych skórach i są lekką zmęczone a nie ma u nas magika od takich rzeczy więc czekam na wątek z niecierpliwością... :gwizdanie:

Spoko, mam nadzieje ze uda mi sie zrobic przedni fotel jakos w tym tygodniu. Zonka juz czeka ze 3 miesiace na ten projekt ale zawsze bylo cos nie halo, tym razem siadla ze mna i powiedziala ZAMOW TO TERAZ:) Pelen zestaw kosztuje 92£, reszta to wlasna praca ze szczoteczka, suszarka itp.

Bylem na malym szkoleniu gdzie uzyto foteli z rozbitego Landcruisera stojacego na szrocie pod chmurka od 2 lat..

600_TycKpzQ7Ku.jpg

600_WY7wDdQmhY.jpg

600_N7GXJBAhVK.jpg

600_QAnm5WvNFz.jpg

Tutaj skora zostala nawet wycieta, pozniej papier 600 i 2000 aby wyrownac ranty.

600_wAnqWkimZB.jpg

Magiczny budyn wypelniajacy:

600_sGhWqBuSj5.jpg

Wiecej budyniu:

600_Hsu9usSY9b.jpg

Bydyn wypolerowany i skora polakierowana:

600_pBr2PARJPi.jpg

600_WP9KZVfr7k.jpg

600_LjKCbSZpyW.jpg

Troche widac roznice w odcieniu ale to dlatego ze aparat kiepski i czesc zdjec lampa a czesc bez a fotograf trzesilapa..

Ale mala roznice chyba widac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta pianka myslisz ze nie bedzie pekac?bo to cos podobnego bo szpachli tylko pewnie innej troche konsystencji...ciekawe jak bedzie z wycieraniem i pekaniem w miejscu wycietej skory.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta pianka myslisz ze nie bedzie pekac?bo to cos podobnego bo szpachli tylko pewnie innej troche konsystencji...ciekawe jak bedzie z wycieraniem i pekaniem w miejscu wycietej skory.....

Te fotele od Landcruisera byly tylko na szkolenie. Tak zeby pokazac co mozna osiagnac produktami Dynamix. Normalnie nie zaleca sie wycinania tak duzego kawalka skory. Ta "szpachla" jest bardziej konsystencji kremu, suszy sie to za pomoca normalnej suszarki i pozniej kilka godzin w temp pokojowej. Nastepnie sie to maluje specjalnie dobrana farba. Gorzej jest z dobraniem koloru jezeli ktos np zmienial fotele od innego auta albo dawal wczesniej stolki do tapicera.

Producent podaje ze mozna wypelniac takze dziury wypalone fajkiem itp.

Jak bedzie z wycieraniem i ewentualnym pekaniem tego to zobaczymy bo bede robil cale auto zonie. Takie cos to proces kilkudniowy bo najpierw dokladne mycie szczoteczka. Pozniej suszenie, najlepiej kilka godzin. Nastepnie nakladanie tej szpachli na wszystkie pekniecia i zagiecia skory i wyrownanie. Pozniej znowu suszenie, papier 600 i 2000. Nastepnie malowanie i schniecie. Pozniej balsam do skory, polerka i impregnacja.

Tak wyglada krolik doswiadczalny.

61d4ee7f47154e22.jpg

1999 1,8T Passat kupiony od norweskiego dziadka. Goscio byl strasznym syfiarzem :)

Daje glowe ze srodek nigdy od nowosci nie byl czyszczony, balsamowany itp. Ale to pikus dla mnie, tylko musi mi sie chciec..[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 12:28_________________________________________________Ciekawie to wyglada ???!! :)

5296144602_289ec2fc8f_b.jpg

5296144172_228df491b8_b.jpg

5296144518_9e2fb8cd3e_b.jpg

5298300681_613929c2a1_b.jpg

5298300525_af718ded1f_b.jpg

5298899920_025ac19261_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pasuje do koloru auta.. Wybor tych folii jest taki sam jak z czarnym carbonem, czyli blysk jak psa jajka, pol mat, mat, 3D itp..

Denerwuje mnie strasznie to wykonczenie piano u mnie, ladnie wyglada jak jest ciemno a tak to porysowane na maxa. A nie dotykam tego, wale po lapach jak ktos dotknie a zona sie ze mna drazni ze bedzie mi to lizac jak bede niegrzeczny. Ale kurz trzeba czasami wystrzec i kurcze nawet najdelikatniejszy pedzelek robi ryski, az wstyd swiatlo zapalic :) Ale juz wyczilem takie cos do "odkurzania" powietrzem! :)

Mam swira na punkcie swirlsow itp ale to juz inny temat. Piano to jest dobre ale chyba tylko na ramke TV gdzie sie sprzata raz na rok, przed swietami.. hehe

Ale kufa no demontowac wykonczenie i konsole do foliowania i jeszcze cos sie polamie, pozniej nie dopasuje a jeszcze bedzie trzeszczec..

Ale mam problemy co? :)

Dlatego odstawiam Audi, internet, forum, mody srody itp i spadam na Teneryfe na 9 dni, wyyyyyluzowac siem! :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego odstawiam Audi, internet, forum, mody srody itp i spadam na Teneryfe na 9 dni, wyyyyyluzowac siem!

:polew: taki to pożyje , ledwo tydzień temu wróciłeś z PL a juz urlop bierzesz , chyba cie zrobią pracownikiem roku :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: taki to pożyje , ledwo tydzień temu wróciłeś z PL a juz urlop bierzesz , chyba cie zrobią pracownikiem roku :decayed::wink4:

No co :tongue4: Nie mozna za duzo pracowac bo sie czlowiek wykonczy. Dopiero co mialem prawie 3 tygodnie wolnego, platnego oczywiscie :naughty: Popracowalem teraz jakos chyba ze 13 dni i teraz bede mial 10 dni wolnego, platnego. :gwizdanie:

Ale wiesz ja robie na platformach i rafineriach wiec mnie sie liczy inaczej niz Tobie. Ty robisz pewnie po 7,5h i wio do domu.

Najlepsza rotacja to albo 14 dni pracy po 12h i 21 dni wolnego platnego. Albo tak cos jak ja mam 2 tygodnie pracy i 4 tygodnie wolnego;) Ja mam jeszcze do tego bank godzin wiec albo sobie biore kase na wyplate za nadgodziny (+100%) albo na wolne. Do tego dochodza dodatki za niebezpieczna prace, bonusy za projekty, rozlakowe, bruspenger itp. Mozna przezyc.

W tym roku mam juz gorke 6-7 tygodni wolnego platnego a dopiero koniec stycznia :naughty::kox:

Pod tym wzgledem Norwegia rulez i wogole Heja Norge!

A nie tak jak w Polsce ze kodeks pracy jest ale nikt go nie przestrzega bo zawsze jakis madry znajdzie sposob zeby to obejsc.

No halo, nie sama praca czlowiek zyje! Trzeba miec czas na Audi i rodzine, albo moze odwrotnie powinienem napisac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ wiem wiem to taki zarcik byl :wink4:, ale swoja droga, norwegowie to rozpieszczony narod , musi sie na prawde pod d*pa palic zeby kts zostal chwile dluzej i nadgodziny wyrabial , normalnie to 7,5 godzinki i do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Na pierwszych zdjęciach w tym temacie po wyjeździe z fabryki u kolegi zamiast wstawek aluminiowych, drewnianych mamy piano black tak? Czy to jest jakaś opcja, która jest w Norwegii, a w Polsce tego nie ma, czy u nas to wchodzi w skład Pakietu Czerń?

Bo w konfiguratorze w dziale Aplikacje dekoracyjne mamy tylko standardowy micrometalic platin, aluminium hologram i 3 rodzaje drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...