Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

mi chodzi zeby muchy i syf sie latwo czyscil podczas mycia.No nic zamowilem , zobaczymy jakto sie bedziesprawdzac.W raze czego z reklamacja do makkiego uderze :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak nalozysz poprawnie a przed tym dasz Cleaner Fluid to bedzie mega. Tylko nie jedz tego wosku bo on pachnie calkiem fajnie :)

A na muchy i roadkillery polecam Chemical Guys Bugz Bugger. Rozpuszczasz 1:3 z woda, psikasz i samo splywa. A i wosku nie rusza..

PS: Jak bedziesz mial czas to naloz 2 warstwy Shielda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no karta pamieci mi padla. Musze jakos dane odzyskac :(

Ciezko jest uchwycic efekty pracy na bialym. Tylko ja to chyba widze :)

Jeszcze malo czasu bo znowu do wyjazd w delegacje :(

Autko po korekcje okolo 70% :( maszyna DA, dostalo 2 warstwy zabezpieczenia Chemical Guys jetSEAL 109. Na wszystkie elementy foliowane: dach, lusterka, dyfuzor tylny, grill przedni poszly 2 warstwy Swissvax Shield. Lampy przednie i tylne dostaly, tablice rejst jak i ramka z tylu takze SV Shield:) Reszta, gdzie biale Swissvax Glacier.

Do tego jeszcze pada non stop wiec nawet i wosk nie ma sie jak wypocic :(

Na szybko kilka zdjec bo i slonce przez chwile sie pokazalo.

c00f484ded8dd5cd.jpg

4d705432cdfa8226.jpg

bea7064c179a5ead.jpg

efbe661544a09316.jpg

b1718dbba69514cf.jpg

d327bb0844a1a9bf.jpg

35e82c6e70e6f77d.jpg

Na wiele rzeczy nie starczylo juz mi czasu :(

Moze w przyszly weekend zrobie jeszcze koncowki wydechow i zabezpiecze kola porzadnie Swissvax'em :)

BTW: Jade na tych kolach do Polski. Firma ktora mi je sprzedala podjela sie regeneracji ich za darmo. Do tego zamowili mi taka sama felge nowa z niemiec. Wiec i w Bielsku-Bialej pojawie sie podczas urlopu w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia na dachu jak lustro :good: szok, w Polsce dziury są płytkie więc felg pewnie nie uszkodzisz jak z głową pojedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest efekt :good: musze kiedys u siebie przeprowadzic troszke kosmetyki tylko uporam sie z drobnymi modami u mnie :decayed:

Pierwsze musze przednie lampy odswiezyc bo sa odpryski :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na muchy i roadkillery polecam Chemical Guys Bugz Bugger. Rozpuszczasz 1:3 z woda, psikasz i samo splywa. A i wosku nie rusza..

Ja też w kwestii robactwa..., często latem jest tak, że jest trasa w nocy albo późno wieczór a następnego dnia do do roboty rano i czas na umycie auta jest dopiero po południu po całym dniu stania na słońcu, albo i nastepny dzień nawet. Czy wystraczy wtedy np zaraz po jeździe popsikać tym CG Bugz Buggeremi spłukać wodą, żeby nie było śladów? No nie chcę ścierać tego żadnymi szmatkami ani niczym innym, żeby nie porysowac lakieru, bo i kurz i piach po drodze tez wtedy są. Dodam, że wosk nałożony w ostatnią sobotę. A właśnie przede mną trasa w piątek późno wieczór i róźnie może być z warunkami do mycia w najblizszym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jak to zaatakowac? ;(

Kupiłem dzis Mezerne FG500 moze na twardym padzie pojdzie co?

Czy juz raczej papierek?

A gdzie to wogole jest?

Nie znam Menzerny, raz tam kiedys na tym pracowalem ale to dawno. Trzymam sie Scholla.

Jesli nie czujesz tego paznokciem to powinno byc ok do wyprowadzenia.

S30/S17 nawet na twardych padach moze byc ciezko na maszynie DA. Ciezko powiedziec. Ja tak bym sprobowal.

Pozniej dopiero S3 Gold na zoltym/niebieskim padzie Scholla i duzo cierpliwosci.

Ewentualnie futrzak z wyczuciem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl: Btw: Prickbort jest dostepny teraz w takich cenach:

http://www.partsandretards.no/search/prickbort

Jak cos to moge zabrac ze soba do Polski. Wyjezdzam 17 lipca!

Z miłą chęcią bym wziął 10 albo 5 litrów jak by Ci nie sprawiło problemu :hi:

Makki pamiętasz o mnie ? Dasz radę zabrać z sobą 5L Pickbort'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki pamiętasz o mnie ? Dasz radę zabrać z sobą 5L Pickbort'a ?

Pamietam! Obiecalem wiec bedzie:) Paczka jest do mnie jakos w drodze. I jest tam 5l PB dla Ciebie :)

A wogule to gdzies widzialem ostatnio zdjecia z akcji Nilsen Tar&Glue Remover. Po zdjeciach wygladalo ze dziala tak samo jak Prickbort. Ale nie wiem jak dziala na zabezpieczenie i wosk. Nie znam tez ceny tego specyfiku w Polsce. Moze warto wyprobowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w kwestii robactwa..., często latem jest tak, że jest trasa w nocy albo późno wieczór a następnego dnia do do roboty rano i czas na umycie auta jest dopiero po południu po całym dniu stania na słońcu, albo i nastepny dzień nawet. Czy wystraczy wtedy np zaraz po jeździe popsikać tym CG Bugz Buggeremi spłukać wodą, żeby nie było śladów? No nie chcę ścierać tego żadnymi szmatkami ani niczym innym, żeby nie porysowac lakieru, bo i kurz i piach po drodze tez wtedy są. Dodam, że wosk nałożony w ostatnią sobotę. A właśnie przede mną trasa w piątek późno wieczór i róźnie może być z warunkami do mycia w najblizszym czasie...

Ja praktykuje cos takiego. Wracajac z trasy czy jak jezdze po polsce lub europie podjezdzam np na chwile na BP i za 2zl splukuje sam przod i lusterka z robali. Jezeli auto jest nawoskowane to sama woda nawet ze slabej myjki cisnieniowej daje rade. Jezeli jednak robale maja 1-2 dni lub wiecej to uzywam CG Bug Bugger. Jego rozcienczanie zalezy od zabezpieczenia jakie masz na aucie i oczywiscie zabrudzenia. Bez rozcienczania uzylem chyba tylko raz po przejechaniu 2000km przez polske-niemcy-danie-szwecje i norwegie. Wtedy cale zabezpieczenie i wosk poszlo sie je***. 1:3 u mnie nie rusza wosku, niektorzy nawet stosuja 1:5 i daje rade. Maks 3min i oczywiscie nie w sloncu i nie moze zaschnac bo bedzie dramat :)

[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 15:35_________________________________________________

Ehh, to drozej niz Prickbort :)

"Środek bardzo łatwy w użyciu: należy go nakładać za pomocą szmatki lub opryskiwacza, następnie odczekac około minuty. Nie czekając do wyschniecia nadmiar spłukać lub zetrzeć czystą szmatką." :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jak to zaatakowac? ;(

Kupiłem dzis Mezerne FG500 moze na twardym padzie pojdzie co?

Czy juz raczej papierek?

A gdzie to wogole jest?

Nie znam Menzerny, raz tam kiedys na tym pracowalem ale to dawno. Trzymam sie Scholla.

Jesli nie czujesz tego paznokciem to powinno byc ok do wyprowadzenia.

S30/S17 nawet na twardych padach moze byc ciezko na maszynie DA. Ciezko powiedziec. Ja tak bym sprobowal.

Pozniej dopiero S3 Gold na zoltym/niebieskim padzie Scholla i duzo cierpliwosci.

Ewentualnie futrzak z wyczuciem:)

Tylna klapa :( No coz kupiłem Dasa 6 pro bo mowiliscie ze warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna klapa :( No coz kupiłem Dasa 6 pro bo mowiliscie ze warto...

No bo warto ale wszystkiego maszyna DA nie zrobisz. Za to nakladanie np sealanta maszyna DA to sama przyjemnosc.

Troche porzadkow w zabawkach porobilem ostatnio. Pady poszly do prania, mf tez i na polkach nareszcie jakis porzadek :)

Kolekcja nabiera wielkosci. Znalazlem tez sporo rzeczy Autoglym o ktorych nawet nie wiedzialem ze mam..

W garazu jeszcze sporo ale to juz innym razem..

e57edb85b3362b58.jpg

295a2ce8a68f7ba4.jpg

defd785e24ce615d.jpg

b5ffad5d2fc11144.jpg

d8b4eb9cb36dd4e8.jpg

1b2bb8a3fa584468.jpg

eee5f9072023ecb5.jpg

7d4cda369301e413.jpg

36043aa7a817f4b6.jpg

3fbdc7241f522a05.jpg

116bfef1d07be902.jpg

ae8d1031737a6d10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja p.......... wiedzialem ze masz fiola ale ze az tak :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: Taka kolekcja to marzenie. Kurde ile ja bym dał za garaż z takim osprzętem :slina:

Gratuluję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półki obładowane jak w sklepie ale nie ma się co dziwić, jak auto ma wyglądać na picuś glancuś[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 23:29_________________________________________________BTW zainwestuj teraz w lepszy aparat fotograficzny i będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...