Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

no to Powodzenia na nowej drodze zycia :naughty:... :gwizdanie: :gwizdanie: :hi: . 13ty 13ta fajnie

z tymi przepisami w Norwegi to jest jakis koszmar... poj.. sa dobrze, takie panstwo zakazow, coraz czesciej takie glupoty sie spotyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tymi przepisami w Norwegi to jest jakis koszmar... poj.. sa dobrze, takie panstwo zakazow, coraz czesciej takie glupoty sie spotyka.

mo jest co zrobic ale ma tez inne zalety

_Makki_ przebieg mailo prawie 8 tys. a tak BTW to bylem pewny ze z robieniem programu beda jaja

jest na 3 lata + 2 lata mozliwosci ogolnej reklamacji.. Troche smutno by bylo to stracic Nie wiem juz sam.

ja wiem :) ja jednak kupie B7 07/08 2.0 (170 ) Q bo to bylo auto ktore mi bardzo odpowiadalo dynamika i jak nim jechalem to mialem banan na twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide sobie dzisiaj po poczte do skrzynki a tu paczuszka od AUDI :P Moj sprzedawca w ASO wyslal mi prezent na urodzinki (mam dzisiaj) Uwazam ze bardzo milo z ich strony :) Maly prezent ale gest sie liczy!

4f1bbf8bea12b9eemed.jpg

e20bc76d593336e3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde :) tez tak chce :wink4:

Jak kupisz samochód za 5 stów, to też Ci będą słać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde :) tez tak chce :wink4:

Jak kupisz samochód za 5 stów, to też Ci będą słać :tongue4:

mi co prawda sprzedawca z ASO w DE prezentu nie przysłał ale dzwonił z życzeniami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon w swiatlach przeciwmgielnych u mojego znajomego - 7500K. Troche kiepska jakosc zdjecia bo robione na szybko tlf.

bdaf7d4dd2fcdbe7med.jpg[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 09:31_________________________________________________Wiecej info o S4 LED do A4 B8..

Jest to do wykonania ale jak narazie, z tego co wiem 2 osoby zrobily to w Szwecji. Jeden sedan i jeden avant. Po pierwsze trzeba miec lampy :) Nastepnie trzeba miec nowe okablowanie, kupic gotowe lub "zrobic". Ale to jak narazie nie jest takie trudne..

Nastepnie nalezy wymiec modul BCM na BCM2. Wersja nowego modulu to sw.0256 lub nowsza, np 8K0 907 064 BQ. Modul BCM ma takie funkcje jak startautoryzacja (adres 05) i czesc central electric (adres 46). Tutaj trzeba uzyc VAS do skonfigurowania BCM2 pod konkretne auto, czego VAG-COM nie zrobi..

Trzeba uzyc funkcji SVM w VAS ktora porownuje hardware-status w aucie z ECU. Tutaj konfiguruje sie dokladnie modul BCM2 do auta i wtedy dopiero swiatla zaczynaja dzialac i swiecic.. Jezeli ASO zna sie na tym to powinni to zrobic bez problemu :) Do tego potrzeba czlowieka ktory zna dobrze VAS.

Problem zaczyna sie tutaj bo taka przebudowa nie ma kodu SVM. Do momentu kiedy Audi ogarnie temat, cala robota w VAS i dopasowanie modulu BCM2 "zniknie" za kazdym razem robiac diagnoze..

Oczywiscie w momencie kiedy Audi wypusci A4 z fabrycznymi LEDami problem bedzie z glowy bo bedzie juz dostepny do tego kod SVM.

Bardzo mozliwe ze kod SVM z nowego Audi A4 Allroad zadziala ale nie jest to jeszcze potwierdzone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomego Phantom Black B8 :)

Czarny grill, z czarna ramka i czarnymi kolkami:

08a6866cd072fd7dmed.jpg

Gleba :)

7bdb82efa33a17b9med.jpg

02d76011ba6fbb0fmed.jpg

e0cd4b0ace5e49f6med.jpg

46f4fdd6bb45eba1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon w swiatlach przeciwmgielnych u mojego znajomego - 7500K. Troche kiepska jakosc zdjecia bo robione na szybko tlf.

bdaf7d4dd2fcdbe7med.jpg[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 09:31_________________________________________________Wiecej info o S4 LED do A4 B8..

Jest to do wykonania ale jak narazie, z tego co wiem 2 osoby zrobily to w Szwecji. Jeden sedan i jeden avant. Po pierwsze trzeba miec lampy :) Nastepnie trzeba miec nowe okablowanie, kupic gotowe lub "zrobic". Ale to jak narazie nie jest takie trudne..

Nastepnie nalezy wymiec modul BCM na BCM2. Wersja nowego modulu to sw.0256 lub nowsza, np 8K0 907 064 BQ. Modul BCM ma takie funkcje jak startautoryzacja (adres 05) i czesc central electric (adres 46). Tutaj trzeba uzyc VAS do skonfigurowania BCM2 pod konkretne auto, czego VAG-COM nie zrobi..

Trzeba uzyc funkcji SVM w VAS ktora porownuje hardware-status w aucie z ECU. Tutaj konfiguruje sie dokladnie modul BCM2 do auta i wtedy dopiero swiatla zaczynaja dzialac i swiecic.. Jezeli ASO zna sie na tym to powinni to zrobic bez problemu :) Do tego potrzeba czlowieka ktory zna dobrze VAS.

Problem zaczyna sie tutaj bo taka przebudowa nie ma kodu SVM. Do momentu kiedy Audi ogarnie temat, cala robota w VAS i dopasowanie modulu BCM2 "zniknie" za kazdym razem robiac diagnoze..

Oczywiscie w momencie kiedy Audi wypusci A4 z fabrycznymi LEDami problem bedzie z glowy bo bedzie juz dostepny do tego kod SVM.

Bardzo mozliwe ze kod SVM z nowego Audi A4 Allroad zadziala ale nie jest to jeszcze potwierdzone..

_Makki_ a co trzeba dokupic zeby miec takie xenony w przeciwmgielnych jak u znajomka??

no to pozostaje czekac z tymi ledami...

widzialem ta B8 Xileha, podoba mi sie gleba, felgi srednio, a te lampy tylnie to jak przyciemnial ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi_one: W Norwegii sprzedaja zestawy xenonow do swiatel przeciwmgielnych. Okablowanie, zarowki, przetwornice, wszystko jest w komplecie. Wybierasz sobie od 4000K do 9000k. Nie wiem dlaczego w Polsce nie jest to popularne, moze dlatego ze nie mozna z tym jezdzic? W Norwegii panuja rozne teorie ale, jak widac ludzie to montuja. Zestawy zaczynaja sie od 500zl w gore..

Znam Xileha=Marius osobiscie. Ma potezne plany co do swojej B8 i potezny portfel :) Zamowil juz 21". Orginalne ospojlerowanie juz jest polakierowane, do tego bedzie gruby wydech na dwie strony itp.. Narazie nie chwali sie tym za bardzo bo czeka az stopnieje snieg i bedzie sucho. Az ze mieszka na polnocy Norwegii to moze to troche potrwac:)

Fele ze zdjecia sa na sprzedarz i tylko na przymiarke po montazu gleby.

Lampy przod i tyl byly przyciemniane folia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele RS4 nie wchodza w gre bo jest to za bardzo popularny wzor. W Norwegii co 2 zestaw zimowek sprzedawany do Audi to RS4 lub RS6 I.

Jeszcze 3 tygodnie do odebrania auta! :slina:

Zdecydowalem ze bedzie tak jak tutaj, czyli czarny mat na orginalnych 19" RS6II, guma 255/35:

48fd4386e6447225med.jpg

i czarne lusterka :) Mam nadzieje ze uda mi sie zrobic to wszystko w weekend bo odebraniu auta..

c25b5baf24c1dbcdmed.jpg

dded20f7a59f6d6dmed.jpg

a16cf31376e197c7med.jpg

W wakacje 19" Tomason TN5 i KW INOX 2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The rim is called GMP Italy model: Buran.

It's a 20"

Avalible sizes are;

17x7

17x7,5

17x8

18x7

18x7,5

18x8

18x8,5

20x8,5

20x9,0

20x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fele na bialym sedanie sa za***iste :kox:

Co to za model ?

GMP Italy Buran 20", opony 255/30R20 Conti, gleba 55mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fele na bialym sedanie sa za***iste :kox:

Co to za model ?

GMP Italy Buran 20", opony 255/30R20 Conti, gleba 55mm.

no to będzie miazga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak już siędoczekasz- ja pamiętam jak na astrę czekałem i jakiego banana miałęm jak nią jeżdziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...