Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

spox, z tego co pamietam to moj bagnet przyszedl ze szwecji a kola , dwa z niemiec jedno ze szwecji a jedno z polski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiocha to jest wtedy jak maska z odryskami psuje efekt calego zadbanego auta. Zadrapania i ryski na lakierze zazwyczaj daje sie wyprowadzic ale odryski na masce to juz inna bajka. Tym bardziej jezeli towarzysza im takze wgniotki w masce :(

Wiem, Maciek, wiem.... Niestety użytkując auto na codzień nie unikniesz takich rzeczy.

Albo Ty prędzej czy poźniej coś przytrzesz albo ktos przytrze Ciebie.

Fajnie jest mieć czyste, zadbane, wypielęgnowane auto, ale nie oszukujmy się, to tylko "rzecz", "przedmiot" który ma nam ułatwiac życie, a nie je komplikować. Jak chodzę na codzień w butach, to na deszcz nie zakładam na nie worków foliowych, żeby sie nie pobrudziły czy żeby mi ich nikt nie podeptał itp. Po porstu później je umyję, a jak już się zniszczą od chodzenia i używania to kupuje inne nowe.

No, ale jeśli podoba Ci się jazda w takim kondonie, to ok - w końcu to Ty jeździsz a nie ja :tongue4:

Ja tam w każdym razie z założonym kondonem nie pokazuje się na ulicy :polew:

Makki, żebyś mnie tylko źle nie zrozumiał - ja się tylko życzliwie uśmiecham, a nie wyśmiewam :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiocha to jest wtedy jak maska z odryskami psuje efekt calego zadbanego auta. Zadrapania i ryski na lakierze zazwyczaj daje sie wyprowadzic ale odryski na masce to juz inna bajka. Tym bardziej jezeli towarzysza im takze wgniotki w masce :(

Wiem, Maciek, wiem.... Niestety użytkując auto na codzień nie unikniesz takich rzeczy.

Albo Ty prędzej czy poźniej coś przytrzesz albo ktos przytrze Ciebie.

Fajnie jest mieć czyste, zadbane, wypielęgnowane auto, ale nie oszukujmy się, to tylko "rzecz", "przedmiot" który ma nam ułatwiac życie, a nie je komplikować. Jak chodzę na codzień w butach, to na deszcz nie zakładam na nie worków foliowych, żeby sie nie pobrudziły czy żeby mi ich nikt nie podeptał itp. Po porstu później je umyję, a jak już się zniszczą od chodzenia i używania to kupuje inne nowe.

No, ale jeśli podoba Ci się jazda w takim kondonie, to ok - w końcu to Ty jeździsz a nie ja :tongue4:

Ja tam w każdym razie z założonym kondonem nie pokazuje się na ulicy :polew:

Makki, żebyś mnie tylko źle nie zrozumiał - ja się tylko życzliwie uśmiecham, a nie wyśmiewam :good::notworthy:

Dobre buty kupisz za 100 zł. :)

A samochodu nie kupisz za tyle. Ba, nawet reanimacja lakieru będzie więcej kosztować :)

A taki kondonek to dobra rzecz. Na trasy. Bo po mieście na codzień się nie nadaje :wink4: Tym bardziej że może przynieść efekt zdecydowanie odwrotny do zamierzonego - porysuje maskę od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Maciek, wiem.... Niestety użytkując auto na codzień nie unikniesz takich rzeczy.

Albo Ty prędzej czy poźniej coś przytrzesz albo ktos przytrze Ciebie.

Fajnie jest mieć czyste, zadbane, wypielęgnowane auto, ale nie oszukujmy się, to tylko "rzecz", "przedmiot" który ma nam ułatwiac życie, a nie je komplikować. Jak chodzę na codzień w butach, to na deszcz nie zakładam na nie worków foliowych, żeby sie nie pobrudziły czy żeby mi ich nikt nie podeptał itp. Po porstu później je umyję, a jak już się zniszczą od chodzenia i używania to kupuje inne nowe.

No, ale jeśli podoba Ci się jazda w takim kondonie, to ok - w końcu to Ty jeździsz a nie ja :tongue4:

Ja tam w każdym razie z założonym kondonem nie pokazuje się na ulicy :polew:

Makki, żebyś mnie tylko źle nie zrozumiał - ja się tylko życzliwie uśmiecham, a nie wyśmiewam

Rosemeyer dobrze napisane , w kazdym razie duzo w tym prawdy i jak ze wszystkim trzeba znac umiar i nie dac sie zwariowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Maciek, wiem.... Niestety użytkując auto na codzień nie unikniesz takich rzeczy.

Albo Ty prędzej czy poźniej coś przytrzesz albo ktos przytrze Ciebie.

Fajnie jest mieć czyste, zadbane, wypielęgnowane auto, ale nie oszukujmy się, to tylko "rzecz", "przedmiot" który ma nam ułatwiac życie, a nie je komplikować. Jak chodzę na codzień w butach, to na deszcz nie zakładam na nie worków foliowych, żeby sie nie pobrudziły czy żeby mi ich nikt nie podeptał itp. Po porstu później je umyję, a jak już się zniszczą od chodzenia i używania to kupuje inne nowe.

No, ale jeśli podoba Ci się jazda w takim kondonie, to ok - w końcu to Ty jeździsz a nie ja :tongue4:

Ja tam w każdym razie z założonym kondonem nie pokazuje się na ulicy :polew:

Makki, żebyś mnie tylko źle nie zrozumiał - ja się tylko życzliwie uśmiecham, a nie wyśmiewam :good::notworthy:

Spoko, kazdy dba o swoje auta jak chce i potrafi. Dla mnie to hobby jak i dodatkowy zarobek ktory sprawia mnie i innym przyjemnosc. A nie ma nic lepszego niz zarabiac kase i robic cos co sie lubi..

Wiadomo ze auto ma ulatwiac zycie ale kto powiedzial ze np detailing czy dbanie o wyglad zewnetrzny i wewnetrzy ma komplikowac zycie.

Bajer polega na tym aby miec tak zabezpieczony samochod zeby jak najdluzej wygladalo na zadbane bo wtedy i mycie to sama przyjemnosc. Wedlug mnie cos takiego kiedys, chociaz w pewnym stopniu sie "zwroci" sprzedajac auto.

Tak samo jest z bonnet bra. Jest to stworzone dla ludzi ktorzy chca unikac odpryskow na masce, ktorych tak jak mowisz nie da sie unikac nie stosujac takiego zabezpieczenia..

Z detailingiem jest tak ze tylko chory chorego zrozumie. Dla innych to strata czasu, pieniedzy i zdrowia.

Jakies zboczenia trzeba miec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, EOT mam już Makitę :kox:, pytanie do Ciebie, przetestowałeś już Glass Scientist czy jak to tam się nazywa ?

Glass Science jeszcze nie testowalem bo nie ma czasu :(

Jak tam z Makita idzie? Przypaliles juz cos? :polew:

Ja tam uwielbiam mojego cichego Flexa :) Jak przechodze z Flexa nagle na DA to mi sie wydaje taaaaaaak glosny ze az mi sie nie chce dalej polerowac. A mrowienie w rekach po DA jest bezcenne :)[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 21:02_________________________________________________Zeby nie bylo ze same kosmetyki kupuje :kox:

Nakretki na wentylki z letniej promocji :)

b71f5a6e0a478b59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ten zapach od CG ze zdjęcia? Warte to swojej ceny? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ten zapach od CG ze zdjęcia? Warte to swojej ceny? :decayed:

Tripper rzadzi! :kox: To moja 2 butelka! Polecam

"Opis towaru

Idealny odświeżacz stworzony na bazie tak dobrze znanego zapachu który pamiętamy tylko z jednego miejsca.

Inspiracją dla tego zapachu są najlepsze amerykańskie kluby dla mężczyzn gdzie tańczące dziewczyny są tak samo ekscytujące jak zapach wypełniający te pomieszczenia."

:naughty:

Ogolnie mowiac bardzo polecam kosmetyki Chemical Guys. Troche juz tego przetestowalem :kox:

d15a91d928a93ecf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak :kox: I co tu dużo mówić :lol1::decayed:

Hehe, Makki's CarSPA jest na etapie rozkrecania :)

ec928dae8fec3538.jpg

Fibry poprane i poskladane:

daa06157c57933f8.jpg

Lepsiejsze fibry do zciagania wosku:

cc64dcbe95bdf7ae.jpg

Kosmetyki ktore maja oddzielna poleczke:

8946e6fdb34b6626.jpg

I troche gallonow :)

e1dba99c9f849546.jpg

:tongue4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki zerknij do wątku o kosmetyce (kilka fotek i filmik wstawiłem), Makita OK ale brak czasu, nie przypaliłem niczego :good: efekt jak na pierwszy raz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update garazu kosmetycznego:

Maszyna pioraca:

492d62a5bb14b9db.jpg

Spodnie do roboty:

6c600b425f038d83.jpg

c96ba40343bf2c8e.jpg

Kosmetyki itp :)

6534045ada4f676b.jpg

Tutaj baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo delikatna fibra ProfiPolish™ Speed Grey. POLECAM

Podreczna torba:

625e2d6b55d87e76.jpg

c1ee93af17c25770.jpg

a34d53bf745ea451.jpg

e9ed4b33635ddd32.jpg

Kropelki ponad 2 miesiace po nalozeniu Swissvax Glacier:

e2920904612b716b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie wypas, gdzie kupiłeś? ten spray 3M jest git ale można się nim trochę naćpać :polew: mam taki do rozpuszczania kleju z naklejek, tzw. pomarańczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pewnie dwa b8, jedno w częściach, drugie w wartości kosmetyków.. :kox:

cokolwiek byś nie powidział żonie, że przesadza z czymkolwiek... przegrałeś na całej linii :wink4:

reasumując sam postawiłeś się pod ścianą i wręczyłeś Jej broń :decayed:

szacunek dla Twojego podejścia do pasji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie wypas, gdzie kupiłeś? ten spray 3M jest git ale można się nim trochę naćpać :polew: mam taki do rozpuszczania kleju z naklejek, tzw. pomarańczko

Spodnie made in norway. Naklejki robione na zamowienie :)

Spray 3M'a jest dobry na resztki kleju. Ostatnio walczylem z tasma 2stronna na dlugosci calego zderzaka Lexusa. Po usunieciu tasmy klej bardzo ladnie zszedl..[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 19:22_________________________________________________

masz pewnie dwa b8, jedno w częściach, drugie w wartości kosmetyków.. :kox:

cokolwiek byś nie powidział żonie, że przesadza z czymkolwiek... przegrałeś na całej linii :wink4:

reasumując sam postawiłeś się pod ścianą i wręczyłeś Jej broń :decayed:

szacunek dla Twojego podejścia do pasji :good:

1. Zona nie ma nic do kosmetykow.

2. Kosmetyki na "siebie" zarabiaja :)

3. Ja sie dopiero rozkrecam..

4. Patrz pkt.1[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 19:23_________________________________________________

Podoba mi sie ten napis na spodniach Chemical Guys :naughty:

No Ty to bys pewnie chcial Brothers :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...