Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.04.2018 o 19:43, Kopter napisał:

Jak felga ori 9j ET33 to 15-17mm będzie idealnie.

masz na mysli przód i tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli przód i tył?
Tak. 4 takie same dystanse

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furacz robi robotę :)

Znając Ciebie to ta lista modów szybko się powiększy :decayed:

Obserwuje temat i czekam na rozwój wydarzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mati plany w głowie rodzą się non stop:naughty:

Dzisiaj pogoda pozwoliła na strzelenie fotki , niestety tylko dwie , jakoś nie pasi mi chrom wokół szyb:facepalm: , i dlatego też więcej fotek nie będzie dopóki się go nie pozbędę, wstępnie jestem umówiony na oklejenie chromów wokół szyb  na 9 maja:banan:

IMG_20180424_153349.jpg

IMG_20180424_153415.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, damian19886 napisał:

Mieszkasz w De a auto kupowałeś w PL???:kwasny:

 

tak i nie widzę nic w tym nie stosownego , jestem w DE już ponad 3 lata i ten wielki woww mysleniowy ,że Niemczech są same igiełki zaufaj mi ,że mam już za soba:kwasny:skoro kupuje auto od pierwszego własciciela z prawdziwym przebiegiem i prawdziwa bezwypadowoscią to jest mi to obojętne gdzie on zostaje kupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mieszkasz w De i jeździsz autem na PL numerach i nie przeszkadza ci że niemcy mogą cię źle odbierać? To tylko moje spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli o to pytasz ,to zmienia postać rzeczy , trochę obeszłem ten problem ,otóż A5 jest na mojego tatę , i posiadam dokument potwierdzający od notariusza ,że samochód tylko pożyczam, i tak np. po ostatniej kontroli przekazuje dokument panu Policjantowi , bo oczywiście pytanie dlaczego PL tablice i temat zamknięty , oczywiście nie we wszystkich landach jest tak lekko z tym , tutaj się z tobą zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w NL nie jest tak prosto. Nie lepiej Ci płacić podatek drogowy? w ogóle to można na PL blachach płacić podatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty, głupoty i jeszcze raz głupoty. Co kogo obchodzi jakie masz blachy? Czy Polskie czy Niemieckie. Podatek drogowy płacisz i jeździsz bez niniejszego problemu. Przerabiałem to osobiście. Dużo osób nie wiedzących, slyszacych od innych mówi że musisz mieć niemieckie blachy itd. Jakieś kary śmieszne itd. A sami jeżdżą na pl. Poprzednie auto miałem na ojca, koleś mi wjechał w tyłek. Zadzwoniłem na policję itd. Bez żadnych problemów dostałem odszkodowanie, z blachami nie bylo problemu. Następnie dwie kontrolę, jakiś czas temu rozmawiałem z policjantem. Mowil że spraw polskich czy innych zagranicznych blach. W dużej mierze kontrolują starsze auta. Na nowe takiej nagonki nie mają. Mówi że te auta które oni zlomowali 20lat temu, my nimi jeździmy tutaj i ten stan jest kiepski zazwyczaj. Teraz auto również mam na tatę, mam 23 lata, zero zniżek itd. W Niemczech gdybym miał płacić za to auto to by mnie wyszło tyle co w pl na 2 lata i to z podatkiem w de. Płacisz podatek i Jeździsz bez stresu, a to jak na Ciebie inni patrzą bo masz pl blachy to jest nic. Chyba że jeździsz jak ostatni poje.. B to mają zdanie jakie mają. 

Fajna a5ka, ramki w okol szyb jak zrobisz na czarno będzie od razu inaczej. Nad grillem różniez bym pomyślał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, damian19886 napisał:

No w NL nie jest tak prosto. Nie lepiej Ci płacić podatek drogowy? w ogóle to można na PL blachach płacić podatek?

wiesz jak to jest , przez ponad 3 lata nauczyłem się ,że tak naprawdę to żaden z Niemcow nie zapyta sie dlaczego ty masz nadal PL tablice , robią to tylko Polacy niestety:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MaciekPL napisał:

Fajna a5ka, ramki w okol szyb jak zrobisz na czarno będzie od razu inaczej. Nad grillem różniez bym pomyślał. 

grill również będzie czarny poza znaczkiem :audi: , tylko zastanawiam się jeszcze czy nie wstawić od S5 i wtedy zrobić go na czarno , albo jak się uda od razu czarny kupić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . . . .      . . .

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2018 o 15:01, Adam87 napisał:

 

BTW: w NO można tylko do roku czasu pobytu jeździć samochodem na blachach PL potem już tylko pozostaje kupno samochodu w ich kraju..

Wraz z otrzymaniem umowy „fast” z dniem zaczęcia pracy masz zakaz poruszania się pojazdem na obcych blachach. Możesz sobie przedłużyć do 2tyg jak masz „fast” i chcesz zostać dłużej niż 2 lata. Wiem bo bym udupił :facepalm: Mało osób o tym wie :decayed: 

sorki za ot :hi: 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki wokół szyb profesjonalnie oklejone?

IMG_20180526_142610.jpg

IMG_20180526_142700.jpg

IMG_20180526_142603.jpg

 

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . . . . . . . . .

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, liquid8p napisał:

Sam to oklejałeś, czy zleciłeś komuś?

Sam bym chyba nie dał rady , robiła to firma zajmująca się profesjonalnie oklejanie aut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...