Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, liquid8p napisał:

Lusterko fotochrom fajna rzecz. Zakładałem u siebie jakiś rok temu, pożyteczny mod :thumbup1:

Miałeś jakiś problem z podłączeniem fotochromu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, instruktor83 napisał:

Miałeś jakiś problem z podłączeniem fotochromu?

Elektryk mi to robił, najprościej można podłączyć na krótko do lampki. Ale ja chciałem, tak jak jest fabrycznie. Trzeba było ciągnąć kable przez całe auto. Efekt jest tak, że jak wrzucisz bieg wsteczny, to lusterko się rozjaśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2018 o 16:07, jedrekx napisał:

od Coupe raczej nie będzie pasować.

A nie wiesz czy od spotbacka po lifta podejdzie dyfuzor do przed lifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeszcze odnośnie dyfuzora do S5 ,A dokładnie o kod lakieru? Cz to jest ten sam kod co np.na dyfuzora S Line?  Jeśli tak to może ktoś mi pomoże bo nigdzie nie mogę znaleźć numer lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje bardzo fajna furka, i mody robione ze smakiem. Szerokości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rzeczy odchaczone?Lusterko fochrom z kompasaem wreszcie na miejscu:banan:

20190102-174413.jpg

oraz kamera cofania ori AUDI A5 z aktywnymi liniami:kox:

20181228-165311.jpg

20190215-165425.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obys nigdy nie pomylil kierunkow,niech ci sluzy jak najdluzej.?

Powodzenia w dalszych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :hi:postanowiłem by odświeżyć swój model?i choć tego wogóle nie planowałem od początku , tak po namysłach stwierdziłem będzie POLIFT(pakiet S5):kox:także pierwsza część układanki już na aucie?Lampy tył polift rocznik 2016- wszystko robione ze sztuką oryginału :thumbup1:

20181228-121833.jpg

I takie tam inne:kox:(lampy przód i tył udało się dostać z rocznika 2016,z czego jestem mega zadowolony)

20190107-141147.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kierunek ale przy takiej inwestycji lepiej było skompletować pakiet Competition. S5 nie ma podejścia.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważny pomysł. Jeśli planujesz jeździć autem przez dluzszy okres to słuszna decyzja :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamelus_ napisał:

Dobry kierunek ale przy takiej inwestycji lepiej było skompletować pakiet Competition. S5 nie ma podejścia.

Być może, aczkolwiek jak to w życiu bywa , cena niekiedy odgrywa dużą rolę,  tak było też w moim przypadku , za większą ilość rzeczy w bardzo dobrym stanie udało mi się znegocjowac lepsza cena,  A poza tym również Look S5 shadoow line moim zdaniem robi robotę, mimo wszystko dzięki wielkie za opinie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skotyman napisał:

Odważny pomysł. Jeśli planujesz jeździć autem przez dluzszy okres to słuszna decyzja :thumbup1:

Taki jest plan?dzieki serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, instruktor83 napisał:

Być może, aczkolwiek jak to w życiu bywa , cena niekiedy odgrywa dużą rolę,  tak było też w moim przypadku , za większą ilość rzeczy w bardzo dobrym stanie udało mi się znegocjowac lepsza cena,  A poza tym również Look S5 shadoow line moim zdaniem robi robotę, mimo wszystko dzięki wielkie za opinie:hi:

Za pół roku zmienisz zdanie i wsadzisz C+ znany temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MaciekPL napisał:

Za pół roku zmienisz zdanie i wsadzisz C+ znany temat ?

Nie wykluczone?aczkolwiek mam już zderzak od S -ki kupiony , wiec teraz muszę dozbierac parę mniejszych rzeczy i mam nadzieję, że na wiosnę wszystko złożę? 

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ładnie lecisz z modami, czarny lift i felgi rotor będzie kozacko ? Też myślę nad zrobieniem lifta, patrząc jak inni zmieniają to daje dużą motywację do zmiany. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo lecisz :) dobrze że na półśrodki nie idziesz ;) Zderzak Sline tył tez polecam bo jest dużo ładniejszy niż przedlift. 

Rozglądam się za lampami lift , ile musiałeś się szarpnąć? Może być prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 17:54, instruktor83 napisał:

Nie wykluczone?aczkolwiek mam już zderzak od S -ki kupiony , wiec teraz muszę dozbierac parę mniejszych rzeczy i mam nadzieję, że na wiosnę wszystko złożę? 

Mam listwy progowe jakbyś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...