Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, instruktor83 napisał:

Listwy progowe??

Sline zewnętrzne. Widzę że kompletu jesz sline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gibons napisał:

Sline zewnętrzne. Widzę że kompletu jesz sline

?ale zauważ ,że moja A5 wyjechała z fabryki z zewnętrznym i wewnętrznym S line?ale mimo wszystko dzięki za propozycje:hi:

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, instruktor83 napisał:

?ale zauważ ,że moja A5 wyjechała z fabryki z zewnętrznym i wewnętrznym S line?ale mimo wszystko dzięki za propozycje:hi:

Faktycznie. Tak to jest jak się ma kilka tematów na raz otwartych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 15:34, kamelus_ napisał:

Dobry kierunek ale przy takiej inwestycji lepiej było skompletować pakiet Competition. S5 nie ma podejścia.

Też tak uważam, zderzak competition można wyrwać w dobrych $$$. Najlepiej kompletować części samemu. 

Oczywiście mod na duży + a w przyszłym roku competition plus ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, liquid8p napisał:

Też tak uważam, zderzak competition można wyrwać w dobrych $$$. Najlepiej kompletować części samemu. 

Oczywiście mod na duży + a w przyszłym roku competition plus ;) 

No tak jak już pisałem wcześniej,  narazie będzie założony zderzak który już kupiłem, jest w super stanie ,wiec narazie nie będę bo zmieniac?A co pokaże przyszłość .... zobaczymy?dzięki za opinie

 

A wiecie może jaki ma numer dyfuzor od s5 sportback przed lift? Bo coraz to widzę inne dyfuzor na serwisach aukcyjnych i już się trochę pogubiłem?wiadomo ,że od coupe czy cabrio nie podejdzie do sportbacka , ale zauważyłem też że różnią się detalami , postaram się dziś wrzucić foto z Internetu i wytłumaczę do końca o co mi chodzi 

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zaczynam szukać części do skompletowania tłumika po dwóch stronach od S5 ?temat jako-tako nie jest skomplikowany , ale ciekawi mnie dyfuzor do zderzaka (posiadam oczywiście zderzak S-Line,więc z dyfuzorem nie będzie problemu) wiem też ,że od polifta nie podejdzie , oraz od wersji coupe i cabrio też nie , więc muszę szukać tylko i wyłącznie od S5 sportback , i teraz tak ,znalazłem kilka sztuk ,które różnią się od siebie , zdjęcia poniżej ściągnięte z internetu.

1.916080263-slot-1-filename-ey-Jmbi-I6-Inp

na pierwszej fotce widać ,że brakuje listwy

2.918649036-slot-1-filename-ey-Jmbi-I6-Ijl

na drugiej fotce już kompletny

 

3.audi-s5-8t0-spojler-dyfuzor-2277269.jpg

i  na trzeciej fotce również brak listwy ,ale dyfuzor różni się od tego na pierwszej fotce

 

Pytanie czy te wszystkie dyfuzory są takie same? i tylko po prostu na dwóch brakuje listew? czy można dokupić takową listwę do dyfuzora? znacie może numer?

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jedrekx napisał:

listwę można kupić oddzielnie w ASO

No właśnie chyba masz rację,  no na allegro wędruje temat i nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja kompletowałem graty do S-line w A5, to niektóre elementy brałem z ASO bo tańsze były niż na allegro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jedrekx napisał:

jak ja kompletowałem graty do S-line w A5, to niektóre elementy brałem z ASO bo tańsze były niż na allegro :decayed:

To się zgadza, z tym że kupisz nowe części a nie używki. Magia allegro hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcin_o23 napisał:

i pamiętaj żeby kupić z listwą bo nowa kosztuje ok 900zł

No to w tym wypadku raczej ASO promocji nie ma?skoro za listwe tyle chcą...... ?szukam dalej, dzięki Panowie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanko , szukam do mojego zderzaka po lifcie S5 kratek ,ponieważ ich w zestawie nie mam , czy to są te same kratki co w S line?  Cena na allegro to około 500zl ,znalzlem troszke tansze, zerknijcie proszę,  i teraz pytanie czy one podejdę? 

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/original-audi-a5-sline-nebelscheinwerfer-blenden/1043827912-223-21180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki S5 mają chromowane listewki i obwódki halogenów, S-Line mają czarne. Poza tym to to samo.

Te z linku, który wkleiłeś to nie S-Line a zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kopter napisał:

Kratki S5 mają chromowane listewki i obwódki halogenów, S-Line mają czarne. Poza tym to to samo.

Te z linku, który wkleiłeś to nie S-Line a zwykłe.

Dzięki wielkie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...