Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Automat czy nie automat, takie były w rs4 b8, rs5 8t dołożyli 2 nakładki i jest wzor na rs. Zresztą zobacz u mnie w temacie tam ten temat był poruszany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat czy nie automat, takie były w rs4 b8, rs5 8t dołożyli 2 nakładki i jest wzor na rs. Zresztą zobacz u mnie w temacie tam ten temat był poruszany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 07:28, marcin_o23 napisał:

Jest super, pomyśl jeszcze o spojlerze na klape z S5, mała rzecz a zrobi robote

Właśnie chciałbym zobaczyć na żywo jak to wygląda,  bo nie ukrywam ,że przeszedł mi już ten temat przez mysl?

W dniu 29.03.2019 o 08:13, czarny69 napisał:

Dobrze wyglada :) Takie pytanie mam, nie wolales nakładek ‚na odwrot’? Bo są dwie wersje. Ja co prawda w B9 ale mam takie: 

image.jpg

Te które założyłem bardziej mi się podobają,  ale w przyszłości moze będą inne....kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko , chodzi mi o grill poliftowy od S5 black , mój ma gdzie nie gdzie odpryski , postanowiłem go pomalować ,szukam wszędzie jaki ma kod lakieru ale nigdzie nie mogę znaleźć, pomozecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek11987 napisał:

piekna:)

Dzięki kolego ?jak dokończę kompletny polift ,wtedy będzie git?

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach kompletowaia części (naprawde byłem wybredny ,stan musiał zawsze być wręcz salonowy):naughty: wreszcie jest Polift:naughty: po wszystkich pracach Auto odstawione do OLI CARS Legnica na małe spa lakieru?

 

 

b1e5b7d37424550dc55261a37d87be6d31473e82

d77d63e6a9088d248fda4bed9bbf9d22df272a39

IMG-7376.jpg

0eee906d504b3032b60f1efe3b25e4b7185d022d

01343e62f1439a9c4b571aebec6ab0e764dd615b

oraz kilka moich fotek w plenerze.....:kox:

20190614-082957.jpg

20190614-082647.jpg

20190614-083250.jpg

20190614-083424.jpg

20190614-083008.jpg

a do wnętrza wpadła NAVI 3G+ SIM:banan:oczywiście z mapami 2019

20190614-082142.jpg

20190614-075526.jpg

Edytowane przez instruktor83
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie to wyszło, brawo ;) sam to skladałes ? Sporo Cię wyszła ta zmiana ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki? , właśnie o takim efekcie od początku marzyłem :thumbup:, udało się wszystko złożyć samemu(naprawdę to nic trudnego)jedynie kodowanie zrobił  kolega z forum .

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie jak inne auto. Dolne osłony silnika też pewnie były do zmiany? Skąd wytrzasnąłeś ten emblemacik S w grillu. Czy to po prostu znaczek S4 z usuniętym 4? Chyba u siebie też tak zrobię :decayed:

To na przyszły rok proponuję c+ i gaje exclusive do wnętrza :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2019 o 10:47, liquid8p napisał:

Zupełnie jak inne auto. Dolne osłony silnika też pewnie były do zmiany? Skąd wytrzasnąłeś ten emblemacik S w grillu. Czy to po prostu znaczek S4 z usuniętym 4? Chyba u siebie też tak zrobię :decayed:

To na przyszły rok proponuję c+ i gaje exclusive do wnętrza :wink:

 

dzięki, też jestem zadowolony z efektu, trwało to trochę ale warto było?co do znaczka to z tym nie było problemu ,ponieważ grill (shadow line)ma już specjalne miejce w które umieszczasz emblemat, jak słusznie zauważyłeś ,zlikwidowałem "5" zostawiłem samo "S" bo to dalej AUDI A5 tylko ,że w pakiecie "S", bo taki look bardzo mi się widzi ,emblemat z tej aukcji:hi:

https://allegro.pl/oferta/nowy-oryg-znaczek-emblemat-w-grill-audi-s5-2012-16-7968081808

osłony oczywiście również zmienione

 

W dniu 19.06.2019 o 12:05, czarny69 napisał:

Zmiana na duży plus, ja jedynie usunąłbym ten emblemat z grilla

dzięki :hi:tak jak wyżej już mówiłem to samo "S" nie było i nie będzie żadnych emblematów S5 bądż V8 , wyglądem auto zbliżyło się do S5 ,ale tylko wizualnie i taki efekt mnie bardzo zadowala

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Przesuń ta Ske na środek, będzie to dużo lepiej wyglądać. 

IMG_20190620_213659.jpg

no właśnie też o tym myślałem , zaranie zostawię to tak jak jest , ale nie wykluczam,że przesunę na środek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super się prezentuje to twoje a5:thumbup1: Tył zrobiony na 4 kominy kozacko wygląda ,robiłem to samo wcześniej u sobie w a6 ...Widzę że kolega  z moich okolic...kiedyś trzeba się umówić na jakiegoś małego spota ?JG się kłania  :hi:tylko ja częściej w DE niż w PL ale widzę że ty też w Niemczech po mieszkujesz...

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2019 o 17:31, WojtekA4B8 napisał:

Super się prezentuje to twoje a5:thumbup1: Tył zrobiony na 4 kominy kozacko wygląda ,robiłem to samo wcześniej u sobie w a6 ...Widzę że kolega  z moich okolic...kiedyś trzeba się umówić na jakiegoś małego spota ?JG się kłania  :hi:tylko ja częściej w DE niż w PL ale widzę że ty też w Niemczech po mieszkujesz...

dzięki?a co do spota to nawet koniecznie? , z tym ,że ja też 3-4 razy do roku jestem w PL , a tak ciągle DE , a tak swoją drogą w jaki Landzie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, instruktor83 napisał:

dzięki?a co do spota to nawet koniecznie? , z tym ,że ja też 3-4 razy do roku jestem w PL , a tak ciągle DE , a tak swoją drogą w jaki Landzie mieszkasz?

 No ja akurat  za miesiąc będe  na paręnaście dni w PL  ?nordrhein-westfalen okolice Kempen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...