Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcesz dystansow pod te rotory 13 i 15mm ze srubami? Bo sprzedałem koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kristof91 napisał:

Nie chcesz dystansow pod te rotory 13 i 15mm ze srubami? Bo sprzedałem koła.

Pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega robota z przedlifta zrobić polift s5 auto od razu o kilka lat młodsze :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły wreszcie mała kropka na ,,i,, czyli emblematy Audi exslusive :decayed:tutaj podziękowania dla kolegi Kamelus:hi:

IMG-20210404-WA0007_resized.jpg

Edytowane przez instruktor83
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unirojalki bardzo dobre opony szczególnie na mokrej nawierzchni ? 

Ładne emblematy ☺️

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma się bardz dobrze :thumbup1:10 tys km temu wymienione kompletne sprzęgło z kołem dwumasowym , pozatym tylko filtry i oleje :ok2:

...a tu małe dzisiejsze mycie?

 

 

20210626_075210.jpg

20210626_075022.jpg

 

Screenshot_20211013-163647_Gallery.jpg

20210626_075323.jpg

Edytowane przez instruktor83
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zrobiłeś tą A5. ?. Pytanie z innej beczki - ile kosztował dwumas ze sprzęgłem i jakiej firmy kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomafx napisał:

Ładnie zrobiłeś tą A5. ?. Pytanie z innej beczki - ile kosztował dwumas ze sprzęgłem i jakiej firmy kupiłeś?

Dzięki?Kompletne sprzęgło z kołem dwumasowym firmy SACHS z wymianą kosztowało mnie około 2800zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie , około 7 miesięcy temu wymieniłem pasek wielorowkowy wraz z rolkami , dokładnie mówiąc cały komplet , wczoraj odpalam auto i słyszę popiskiwanie:facepalm:okej jest teraz zima , temperatura około-2 ale to raczej nie ma nic do rzeczy,  czy jest możliwość, że jakość tego kompletu była tak słaba?

Podsyłam link 

ALLEGRO.PL

Dziś jeszcze jedną rzecz zauważyłem ,że podczas rozruchu auta wyskoczył komunikat o niskim poziomie akumulatora ,dodam ,że auto ma już 10 lat i od nowości jest ten sam aku? Panowie polecicie jakiś dobry,sprawdzony akumulator?

Edytowane przez instruktor83
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2021 o 09:25, instruktor83 napisał:

Panowie mam pytanie , około 7 miesięcy temu wymieniłem pasek wielorowkowy wraz z rolkami , dokładnie mówiąc cały komplet , wczoraj odpalam auto i słyszę popiskiwanie:facepalm:okej jest teraz zima , temperatura około-2 ale to raczej nie ma nic do rzeczy,  czy jest możliwość, że jakość tego kompletu była tak słaba?

Podsyłam link 

ALLEGRO.PL

Dziś jeszcze jedną rzecz zauważyłem ,że podczas rozruchu auta wyskoczył komunikat o niskim poziomie akumulatora ,dodam ,że auto ma już 10 lat i od nowości jest ten sam aku? Panowie polecicie jakiś dobry,sprawdzony akumulator?

Rolki spoko jednak najlepsze paski robi Continental:wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Akumulator wymieniony na Exide oraz zakodowany:thumbup1:kiedyś mówiliście żeby zakładać zderzak competition, ale ja chciałem być mądrzejszy i kupilem S-line :wink: po kilku autach(A5 Competition),które zobaczyłem na ulicach stwierdziłem że muszę to zmienić? i tak z końcem roku udało mi się kupić kompletny zderzak Competition + z roku 2017 więc już samej końcówki produkcji modelu 8T.

Tak tak wiem Alu 17 nie wygląda specjalnie:facepalm:20220108_154501.thumb.jpg.2695d2d3766e27731a628f6a78a38539.jpg20220108_154419.thumb.jpg.477d6ed27e0b82906ee6bbbb0505bcbb.jpg

 

20220108_154435.jpg

20220108_154445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam seryjne 17.... dramat tym bardziej ze myślałem ze już ich nie założę i dystanse sprzedałem a tu jednak wleciały ostatni raz na zimę i schowane? ze zderzakiem c+ pieknie siedzi front,może dyfuzor tył tez w piano? Lotka z c+ by zgrała lub jakaś dedykowana inna jak były :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...