Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Leszczonka napisał:

Tez mam seryjne 17.... dramat tym bardziej ze myślałem ze już ich nie założę i dystanse sprzedałem a tu jednak wleciały ostatni raz na zimę i schowane? ze zderzakiem c+ pieknie siedzi front,może dyfuzor tył tez w piano? Lotka z c+ by zgrała lub jakaś dedykowana inna jak były :)?

Dzieki jest mocno zauważalna różnica:ok2:17 koła to nieporozumiemie , na następną zimę postaram się chociaż 18 wrzucic:decayed: co do spojlera szukam tylko ori:audi:a jeśli chodzi o dyfuzor w black to tutaj mam zagwozdkę,  ponieważ u mnie jest pakiet od S-ki a takowych w black nie było w ori , chyba że się mylę to mnie poprawcie i teraz szukam wszędzie jak by to wyglądało gdybym dyfuzor walnął w black,  znalazłem takie o to foto

Chyba nie jest tak źle ,jak uważacie?

Screenshot_20211028-183756_eBay Kleinanzeigen.jpg

 

 Screenshot_20211028-183830_eBay Kleinanzeigen.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy właśnie przy czarnej b8 z dyfuzorem z s4 gadali ze to zginie itp ale np jak mam z c+ dyfuzor i auto czarne to robi mi to robotę fest,Pierw gadam za czarno,ale jak dałem szary zeby sie zastanowić który to wiadomo na co wybór padł :D może folia i zobaczyć czy bedzie git jak nie to out 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Leszczonka napisał:

Niektórzy właśnie przy czarnej b8 z dyfuzorem z s4 gadali ze to zginie itp ale np jak mam z c+ dyfuzor i auto czarne to robi mi to robotę fest,Pierw gadam za czarno,ale jak dałem szary zeby sie zastanowić który to wiadomo na co wybór padł :D może folia i zobaczyć czy bedzie git jak nie to out 

Do wakacji i tak najprawdopodobniej jestem w DE ,wiec mam trochę czasu na zastanowienie :wink:obserwuje prawdziwe S5 w kolorze czarnym i zobaczymy co się urodzi:wink:zasada jest jedna , ma być z umiarem :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, instruktor83 napisał:

Do wakacji i tak najprawdopodobniej jestem w DE ,wiec mam trochę czasu na zastanowienie :wink:obserwuje prawdziwe S5 w kolorze czarnym i zobaczymy co się urodzi:wink:zasada jest jedna , ma być z umiarem :thumbup1:

S5 kozak,ale nigdy w życiu już czarnego auta ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, instruktor83 napisał:

Dzieki jest mocno zauważalna różnica:ok2:17 koła to nieporozumiemie , na następną zimę postaram się chociaż 18 wrzucic:decayed: co do spojlera szukam tylko ori:audi:a jeśli chodzi o dyfuzor w black to tutaj mam zagwozdkę,  ponieważ u mnie jest pakiet od S-ki a takowych w black nie było w ori , chyba że się mylę to mnie poprawcie i teraz szukam wszędzie jak by to wyglądało gdybym dyfuzor walnął w black,  znalazłem takie o to foto

Chyba nie jest tak źle ,jak uważacie?

Screenshot_20211028-183756_eBay Kleinanzeigen.jpg

 

 Screenshot_20211028-183830_eBay Kleinanzeigen.jpg

W black będzie dobrze wyglądał tylko może nie dawaj w błyszczącym czarnym tylko jak to w oryginale występowało w a6 c7 czarny ale mat.

 

IMG_1299D.jpg

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Leszczonka napisał:

S5 kozak,ale nigdy w życiu już czarnego auta ? 

Ja też tak mówiłem ale kolor czarny robi robotę , i żeby nic się z nim nie działo najlepiej front okleić folią ppf.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ładnie siadł, pamiętam jak u siebie zakładałem, zupełnie inne auto. Też mam te 17-tki na zime. Co ja się nasłuchałem, że jak można takie koło do piątki założyć hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, liquid8p napisał:

 Też mam te 17-tki na zime. Co ja się nasłuchałem, że jak można takie koło do piątki założyć hehe ;)

Prawda jest taka że co najmniej połowę roboty w aucie robi koło. Kiepskie koło potrafi zniszczyć piękne auto i odwrotnie. Jak ktoś przez pięć miesięcy w roku lubi patrzeć jak jego auto zbrzydło to oczywiście jego sprawa. Ja jestem zdania że lepiej jednak dołożyć do fajnego koła na zimę i cały rok spoglądać na samochód z dumą kiedy zostawiasz go na parkingu. Dla mnie do A5 na zimę 19" to minimum i nie jest to wyczyn ani poświęcenie żeby na takim kole jeździć :decayed:

Edytowane przez kamelus_
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami panowie w 100%,że 17 -tka do A5 nie pasi :ok2:oczywiście auto w zimie wogóle nie wygląda,  nawet podczas robienia fotki kombinujesz na różne sposoby, żeby uchwycić wygląd auta , ale koła wszystko psują , myślę że na kolejną zimę wpadnie coś wiekszego:wink:a póki co czekam na wiosne by wreszcie 19 - stki letnie założyc

A tu z dzisiejszego mycia:decayed:

 

20220205_082644.jpg

Edytowane przez instruktor83
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak felga to podstawa. Chociaż w a5 miałem 18 i były spoko to w a4 teraz mam 18" i ten wzór w ogóle nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2021 o 09:25, instruktor83 napisał:

Panowie mam pytanie , około 7 miesięcy temu wymieniłem pasek wielorowkowy wraz z rolkami , dokładnie mówiąc cały komplet , wczoraj odpalam auto i słyszę popiskiwanie:facepalm:okej jest teraz zima , temperatura około-2 ale to raczej nie ma nic do rzeczy,  czy jest możliwość, że jakość tego kompletu była tak słaba?

 

Kto wymieniał ? Sprzęgło alternatora wymieniałeś również ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka jest tak ładnym autem, że mi się nawet na 17 podoba, pomimo że wygląda na nich komicznie. Całkiem niedawno miałem porównanie mojej a5 do a3 8v limo po lifcie 2018r. i szczerze... trója wygląda jakoś tak prosto jak passat, szczególnie w środku. A5 ma w sobie klasę, która nawet po 7 latach w moim posiadaniu codziennie cieszy oko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, liquid8p napisał:

Piątka jest tak ładnym autem, że mi się nawet na 17 podoba, pomimo że wygląda na nich komicznie. Całkiem niedawno miałem porównanie mojej a5 do a3 8v limo po lifcie 2018r. i szczerze... trója wygląda jakoś tak prosto jak passat, szczególnie w środku. A5 ma w sobie klasę, która nawet po 7 latach w moim posiadaniu codziennie cieszy oko :cool1:

Nie no a3 i passat to całkiem inna bajka...

Musisz wiedzieć że a5 to wyższa klasa i droższe auto.

Ale fakt 8T ma coś w sobie:D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Norbas napisał:

Ile juz tam nalatane masz ? 

Oryginalne 188tys km , w moim posiadaniu od 4 lat i w cztery lata zrobione 45 tys km:decayed:(posiadamy jeszcze inne auto)I te kilometry głównie zrobione na trasie Polska -Niemcy . Odpukać do tej pory najmniejszych problemów. Oczywiście po drodze wymienione koło dwumasowe że sprzęgłem  na Nowe . I co najważniejsze , posiadam tą A5 juz ponad 4 lata i do tej pory mi się nie znudzil,  i nadal ma to coś co nie  pozwala mi jej zmienić na nowsze :audi:

Edytowane przez instruktor83
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E myślałem ze już ponad 200kkm masz a tu jeszcze przed :decayed: jak nadal cieszy to najważniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Norbas napisał:

E myślałem ze już ponad 200kkm masz a tu jeszcze przed :decayed: jak nadal cieszy to najważniejsze ?

Ciągle jakieś pomysły na rezanie są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi dużo roboty ze zmiana przodu ? Jak coś to może na pw napisz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbas napisał:

A powiedz mi dużo roboty ze zmiana przodu ? Jak coś to może na pw napisz :) 

Według mnie żadnego problemu nie ma, kupujesz części od polifta( maska , lampy , oczywiście zderzak oraz ślizgi pod lampy osłona pod silnik) ustawianie maski by szczeliny były równo ustawione by nie było z jednej strony większej szczeliny a z drugiej mniejszej  ,naprawdę bardzo prosty zabieg:thumbup1: od samego początku zależało mi na tym by I na zewnątrz były wszystkie części z polifta i wewnątrz również  :thumbup1:I wydaje mi się, że ta sztuka mi się udała :ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...