Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__


Lodówa

Rekomendowane odpowiedzi

czyli z 3tysi robi sie dobre 6tysi :evil: wiec daj spokój z tym pomysłem zainwestuj moze w CarAudio :kox: albo zmień autko :naughty:

Ogólnie to masz fajna furke mody tez niczego sobie ale z tym swapem to nie bardzo pomysł :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszsystkim fotki wnętrza na forum, bo nie wiem co tam masz ,wiec nie moge odpowiedzieć na pytanie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach: (w najbliższych 3miesiącach)

-zmiana zawiasu -35mm na gwint H&R

masz sprężynki -35 założone na amory 1BE?, furka ładniutka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś myślałem o przekładce 1,8 na 1,8 T ale zrezygnowałem. Auto pośmiga jeszcze z roczek i później będę szukał świeższej B5 w 2,5 TDI lub 2,8.. ale jak Ty chcesz się w to bawić to powodzenia :good:

Ps. Co do autka to wygląda super :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam tak czytam i jednego nie rozumiem :mysli: - mówicie o kosztach, że się nie opłaca i wogóle... ale powiedzcie sami które mody się zwracają?? ktoś ładuje glebe, zwraca mu się to w cenie auta jak sprzedaje? ktoś lampki, zwraca mu się tak samo? czy inne części... więc skoro kolega chce się bawić z silnikiem i wszystkimi gratami do niego potrzebnymi to kwestia kasy nie jest dla niego najważniesza przy sprzedaży by na tym zarobić, czy zwrócić tylko zainwestowaną kasę...

P.S- a poza tym autko zgrabnie się prezentuję :good: pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki super i autko tez sie fajnie prezentuje tylko powiedz jaki ty masz w koncu kolor bo na jednych fotach czarny a na innych jakis taki fiolet ciemny :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje rade :decayed:

Tomaszuuu ... powiedz mi czemu Ty sie dalej oszukujesz hehe ? :P

A tak wogole .. to prezencja zacna :)

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...