Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pewnie macie racje, :wallbash:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 14:38_________________________________________________ :evil:

Opublikowano

jak dla mnie bomba :)

Opublikowano
  • Autor

hehe dobrze mówisz Longer :decayed:

Opublikowano

czyli z 3tysi robi sie dobre 6tysi :evil: wiec daj spokój z tym pomysłem zainwestuj moze w CarAudio :kox: albo zmień autko :naughty:

Ogólnie to masz fajna furke mody tez niczego sobie ale z tym swapem to nie bardzo pomysł :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wg. was co mogę jeszcze dołożyć??? :decayed:

Opublikowano

Przede wszsystkim fotki wnętrza na forum, bo nie wiem co tam masz ,wiec nie moge odpowiedzieć na pytanie. :hi:

Opublikowano

Wszystko super..... ale pozostaje ten niedosyt....1.6 ;(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
:) :) :)
Opublikowano

W planach: (w najbliższych 3miesiącach)

-zmiana zawiasu -35mm na gwint H&R

masz sprężynki -35 założone na amory 1BE?, furka ładniutka :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano

Też kiedyś myślałem o przekładce 1,8 na 1,8 T ale zrezygnowałem. Auto pośmiga jeszcze z roczek i później będę szukał świeższej B5 w 2,5 TDI lub 2,8.. ale jak Ty chcesz się w to bawić to powodzenia :good:

Ps. Co do autka to wygląda super :notworthy:

Opublikowano

czytam tak czytam i jednego nie rozumiem :mysli: - mówicie o kosztach, że się nie opłaca i wogóle... ale powiedzcie sami które mody się zwracają?? ktoś ładuje glebe, zwraca mu się to w cenie auta jak sprzedaje? ktoś lampki, zwraca mu się tak samo? czy inne części... więc skoro kolega chce się bawić z silnikiem i wszystkimi gratami do niego potrzebnymi to kwestia kasy nie jest dla niego najważniesza przy sprzedaży by na tym zarobić, czy zwrócić tylko zainwestowaną kasę...

P.S- a poza tym autko zgrabnie się prezentuję :good: pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

:> Bardzo fajnie się prezentuje...Felgi super i światełka... Fotki profesional...Pozdrawiam! :hi:

Opublikowano

fotki super i autko tez sie fajnie prezentuje tylko powiedz jaki ty masz w koncu kolor bo na jednych fotach czarny a na innych jakis taki fiolet ciemny :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Granatowy , heh:D

Opublikowano

mody w dobrym kierunku super fele fajne foty :tongue4: olej swap i śmigaj na 1.6 dobijesz kasy to o b6 pomyślisz :tongue4:

Opublikowano

Piękna A4 :naughty:

Silnik... :wink4: taki jak mój :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

daje rade :decayed:

Opublikowano

Piękna NIUNIA :good:

Opublikowano

daje rade :decayed:

Tomaszuuu ... powiedz mi czemu Ty sie dalej oszukujesz hehe ? :P

A tak wogole .. to prezencja zacna :)

Pozdroo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.