Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik zapiecia pasów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

K dawid mam jeszcze problem z podgrzewaniem siedzenia kierowcy nie grzeje.  Na kompie pokazuje jakis blad 00825 ogrzewany fotel kierowcy - z6 . Masz pomysl co to moze byc?

Opublikowano

Na forum jest gdzieś temat o naprawie grzanego fotela. Najczęściej przerywa się element grzewczy w macie albo pada termistor. Poszukaj tego tematu, tam jest wszystko opisane.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To ja się podepnę.

Jestem nowy, więc nie krzyczeć na mnie, bo się od razu w sobie zamknę ;)

Kupiłem autko parę dni temu, ma parę bolączek. Głównie to plastiki, więc o tym (jeśli w ogóle) to w innym dziale.

Mam problem z czujnikiem, ale wydaje mi się, że to raczej kabelki pod samym zapięciem, niż sam czujnik - ruszanie klamrą nic nie zmienia, całym zapięciem już tak. Na razie wsadziłem tam ścierkę, niejako przekrzywiając cały uchwyt - prawie działa - przy mocnym przyspieszaniu zaczyna, niestety, piszczeć, że mam niezapięte pasy. Czytałem gdzieś, że nie trzeba kodować, wystarczy odpiąć kostkę, bo podobno jest oddzielna. Czy to prawda? Chodzi mi raczej o chwilowe rozwiązanie problemu, dopóki nie kupię całego uchwytu i nie wymienię, a na to chyba potrzeba odrobiny cierpliwości, bo o ile się orientuję, to czeka mnie wyjmowanie fotela... Gdzieś też wyczytałem pytanie, niestety bez odpowiedzi, jak takie wyjęcie kostki wpływa na airbagi? Czy to w ogóle prawda?

No a jeśli trzeba już kodować, to czy to wyłącza jedynie sygnał dźwiękowy, czy też całą procedurę sprawdzania zapięcia pasów i kontrolka w ogóle przestaje się świecić?

To chyba na tyle pytań w tym temacie...

Pozdrawiam,

Kuba

Opublikowano

Tak wypięcie kostki pod siedzeniem załatwi sprawę ,do czasu wymiany lub naprawy zapięcia

 

20170124_194841.jpg.db28b88c1bb14140ae827b07ff0d6478.jpg

Opublikowano

Dziękuję :) Działa :)

  • 3 lata później...
Opublikowano

Odgrzewam :D

A4 B6 piszczy przy niezapiętym pasie kierowcy? U mnie cisza i nie wiem, czy szukać odpiętej kostki lub usterki jakiejś do zrobienia lub kodowania jeśli jest kostka w ogóle ;)

 Rok 2002 S-line.

Opublikowano

Tak, powiadamia.

A jest powiadomienie akustyczne jak zostawisz auto na włączonych światłach?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Tak, powiadamia.

A jest powiadomienie akustyczne jak zostawisz auto na włączonych światłach?

Tak kolego, na światłach jest :)

Opublikowano

A kontrolka na zegarach świeci gdy pasy są niezapięte?

Opublikowano
10 minut temu, Muskel1 napisał:

A kontrolka na zegarach świeci gdy pasy są niezapięte?

Nie, nic od pasów nie świeci.

Opublikowano

Więc najprawdopodobniej masz zapięcia bez czujników. Takie też były. Na zapięciu pasów na odwrocie jest wytłoczony nr części. Zrób fotkę i wstaw. 

Opublikowano
12 minut temu, Muskel1 napisał:

Więc najprawdopodobniej masz zapięcia bez czujników. Takie też były. Na zapięciu pasów na odwrocie jest wytłoczony nr części. Zrób fotkę i wstaw. 

Okej, niedługo wstawię. Dzięki :)

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Więc najprawdopodobniej masz zapięcia bez czujników. Takie też były. Na zapięciu pasów na odwrocie jest wytłoczony nr części. Zrób fotkę i wstaw. 

O to chodzi?

8E6E836B-C45F-4D4F-A681-E4CCF46F3E01.jpeg

Opublikowano

Nie, o zamek/zapięcie, w które wpinasz pas. To z czerwonym przyciskiem do odpinania. Jest zamontowany do fotela.

Jeżeli masz zapięcia z czujnikiem powinny być w nichbtakże przewody jak na poniższymnzdjęciu.

Screenshot_20210815-154507_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Nie, o zamek/zapięcie, w które wpinasz pas. To z czerwonym przyciskiem do odpinania. Jest zamontowany do fotela.

Jeżeli masz zapięcia z czujnikiem powinny być w nichbtakże przewody jak na poniższymnzdjęciu.

Screenshot_20210815-154507_Opera.jpg

A to nie wiem, jak szłam nie było tego zdjęcia jeszcze, ale jest raczej tylko gruby przewód.

Opublikowano

To w takim razie nie masz czujników zapięcia pasów.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam jak włączyć vcds ostrzeżenie o nie zapiętych pasach ? U mnie jest tak że aby działa ostrzeżenie o nie zapiętych pasach u pasażera a chce żeby działał też u kierowcy jak to zrobić ? 

Opublikowano

Jak działa u pasażera a u kierowcy nie, to masz czujnik uszkodzony lub wiązkę.

Opublikowano

A może ktoś wyłączył kodowaniem czy coś I działa aby jeden 

Opublikowano

Sprawdź, czy w zapięciu pasa masz czysto, jak masz tam dużo syfu to ciągle może widzieć zapięty pas, stąd brak komunikatu.

Edytowane przez Langista

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.