Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Avant Silver 1.8T quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Poprzedni 1.9tdi awx ośka został sprzedany i zakupiłem długo wyszukiwanego z napędem Quattro z silnikiem BEX po oględzinach wielu innych "zadbanych egzemplarzy". Nowy nabytek samochód sprowadzony ze Szwecji z udokumentowanym przebiegiem 202000km. Potwierdza to nawet car.info z badań technicznych.  Wnętrze utrzymane w idealnym stanie nic nie przetarte :) Spryski z xenonem. Prowadzi się znakomicie i precyzyjnie. Silnik pracuje jak igiełka. Napęd sztywny nic nie stuka. Rok temu właściciel wstawił hak w aso który jest w zestawie z książkami i kluczykami wpinany:banan:przydatna sprawa dla mnie. Auto sprawdzane czujnikiem lakieru cały oryginał od a do z tylko na tylnej klapie wykryłem druga warstwa lakieru ale to nie problem od środka wszystko proste sprawdziłem dla świętego spokoju :) ogólnie lakier bez rys i wgniotek. Każdy wahacz oryginał z tą samą datą produkcji jak samochód jeden delikatnie trzeszczał górny więc wleciał cały nowy komplet :wink: żeby się nie bawić w pół środki. Aha i zainstalowany pakiet Defa (podgrzewanie misy olejowej, ładowanie akumulatora+ nagrzewnica środek ).
Do tego komplet tarcz z klockami hella pagid tył+ przód.

Sprawdzone na wielu autach bardzo dobre klocki Remsa.
Olej motul 8100 x-clean 5w-40 z normą 505.01. 
Komplet fitrów MAN.

Nowy n75 z aso ponieważ po logach delikatnie słabiej sterował.

Dla świętego spokoju nowy króciec z tyłu głowicy też z aso.
Nowe świece ngk platyna.

Wywalony kompletnie sai chociaż wszystko było z nim ok.

Aktualnie  210km w planie kto wie może Hybryda.

Nowe dywaniki Geyer&Hosaya.
Nowe opony Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 91 V MFS ponieważ był na zimowych goodyearach w bdb stanie jak nowe więc szkoda bo śniegu nie ma:)
Nowy rozrząd z paskiem osprzętu.
Nowy cały termostat aso + brok.
Nowy akumulator Bosch s4 ;)

14depoj.jpg

2ev5lpd.jpg

23wogur.jpg2u6fn0l.jpgmm8qde.jpgsxm2p1.jpgaxcgaf.jpg2i0qp1.jpg23le9fp.jpg19vaqx.jpg

Edytowane przez Duch^

Opublikowano

Dużo przepłaciłeś za tą magiczną kombinację bex'a + z Q ? :D

Wygląda bardzo przyzwoicie tak poza tym :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ;) No sporo obejrzałem bexów w quattro i łapałem się za głowę a tylko taka opcja wchodziła w grę :P Cene udało się ugrać  jak za naprawdę zadbanego 1.8t 160ps w Q.

Edytowane przez Duch^

Opublikowano

Dokładaj do niej pakiet s-line ;)

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze listwy polecą ale puki co lpg muszę założyć bo trasa do Chorwacji się szykuje ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na dniach wjechał podtlenek lpg : 
wtryskiwacze baracuda
REDUKTOR KME TWIN czyli 2 reduktory złączone w 1 na przyszłość.
sterownik lpg  ulokowany w obudowanie sterownika.

tak z grubsza :)
Po montażu LPG przyszedł czas na sprawdzenie i czyszczenie smoka:
30i7wol.jpg




W trakcie czyszczenia miski :)
vi1ptw.jpg

ogólnie nie było do czego się przyczepić stan igiełka nikt nigdy nie grzebał.

Edytowane przez Duch^

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Sprzątanie pod maską i wycieczka po lesie :)
116rk2h.jpg
aw4jr.jpg
2wg6d7m.jpg
904y2d.jpg
flzwpj.jpg
szyloo.jpg
34y8iua.jpg

Edytowane przez Duch^

Opublikowano

Z quattro w zimę taka wyprawa to sama przyjemność:wink:

Fajny bex:thumbup:

Co z tym s-line???? Będzie???

Opublikowano
  • Autor

Szukam listew dolnych drzwi w bdb stanie  jak coś wpadnie w niższej  cenie to pobieram :)

Opublikowano

Komora marzenie, czym czyściłeś?

Opublikowano
  • Autor

A że w niedziele nie ma co robić to taka robota lepsza jak leżenie przed tv :) opłukałem z kurzu + trochę popsikałem preparatem do mycia silników maxgear :) taki akurat miałem pod ręką :)

Edytowane przez Duch^

Opublikowano

Ładny egzemplarz. Życzę radości z modów no i z jazdy!

P.S. Na smoka też się dałem nabrać. Naczytalem się forum, rozebralem, a tam nic! Czysto.

Pozdrawiam 

Edytowane przez dayd_4
Edit

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.